Aşılama Aşılama yaptıranlar!!!!!!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kaçıncı günün inşallah tutar canım bu sefer. Zormu nelere dikkat edilmeli.ilki tutmaması nedeni nedir
Geçen cuma yaptırdım vcnaım inşallah bu sefer tutar ama ne bileyim hiç umudum yok maalesef.
Hiç bir problem yok iki tarafta herşey süper yumurtaydı tahlillerdi vs. Vs. Ama nafile olmayınca olmuyor. Nasip diyelim.
Zor hiç birşey yok 2 dk.da bitiyor herşey. Hatta ilk yapınca bitti mi bu kadar mı demiştim. 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Amin insallah su mubarek gecede birbirimize dua edelim allahim kimsenin kucagini bos birakmasin. Ben simdi hastayim pazar gunu klomen baslancak yine yumurtanin durumuna gore mayis ayinin basinda da asilama yapilcak yine
İnşallah Allahım hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin. Sağlıklı eli ayağı sağlam.
Ben de bu ay tutmazsa mayısta yaptırıp bekleyeceğim.

İnşallah Allahım hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin. Sağlıklı eli ayağı sağlam.
Ben de bu ay tutmazsa mayısta yaptırıp bekleyeceğim.
Aynen canim hayirli zamanda hayirli evlatlar versin rabbim olmazsa da uzulme sakin biliyorum uzulmemek elde degil bende cok uzuldum agladim tutmayinca ama vardir rabbimin bi bildigi dedim ve yoluma devam ediyorum canim

Aynen canim hayirli zamanda hayirli evlatlar versin rabbim olmazsa da uzulme sakin biliyorum uzulmemek elde degil bende cok uzuldum agladim tutmayinca ama vardir rabbimin bi bildigi dedim ve yoluma devam ediyorum canim
Aynen canım bende Allahıma bıraktım bekliyorum bunada şükürler olsun
Sağlığımız yerinde en azında . Başka dert vermesin.

Kızlar merhaba, ben de çarşamba oldum aşılamaı. Sizde işlem sırasında ve sonrasında ağrı oldu mu?

X