Gebeliğe Hazırlık Aşılama yaptiranlarrrr

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ebemero

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2019
502
263
30
Kizlar bende asilama yaptircam yaptiran varsa ignelere adetin kacinci gunu yapmaya basliyorsunz ve asilama etkili yontem mi

Ben de 5 kasımda aşılama yaptırdım. 5 gün günde 2 tane femara aldım. 9. Günde otrivelle iğne yaptı doktorum. Ertesi günde aşılama oldu. 2 gün sonra da ilişki dedi dün olması gerekiyodu ama olamadı malesef. Bugün ilişki olsa olur mu ki acaba bende buna takildim. Senin için de hayırlısı olsun.

Bemce iliski olsun sansini denersin benim de gonal f ile yumurta gelistrcez inallah adeti bekliyorum suan oeki asılama sirasinda ve sonrasinda agri oluyor mu catlatma ignesinden kac saat sonra asilama oldu

Bende 1 kasımda asilama oldum..
Adetin 5.ci günü fostimon igne kullandim..
7gün sonra kontrole gittiğimde yumurtam gelişmişti o akşam ovitrelle yaptim..
2 gün sonrada aşılamam yapıldı..
Igneden 36 saat sonra aşılama yapılmış oldu yani

bende 6 kasimda hastalandim ve 8kasim yani 3.gunu 75cc gonalf kullanmaya basladim sali gunu kontrole gidecegim hakkimizda hayirlisi olsun

Ben de 5 kasımda aşılama yaptırdım. 5 gün günde 2 tane femara aldım. 9. Günde otrivelle iğne yaptı doktorum. Ertesi günde aşılama oldu. 2 gün sonra da ilişki dedi dün olması gerekiyodu ama olamadı malesef. Bugün ilişki olsa olur mu ki acaba bende buna takildim. Senin için de hayırlısı olsun.

Asilama ustune iliski cilasi diyodu doktor:) asilama yaptirmadim ama hic iliski yasamadan hamile kalan cok pozitif dusun♥️

Asilama ustune iliski cilasi diyodu doktor:) asilama yaptirmadim ama hic iliski yasamadan hamile kalan cok pozitif dusun♥
Güzel demiş doktor :-) ins ya yarın doktor kontrolüm var yumurtalar çatlamış mi ona bakcak. Hayırlısı olsun 🙏 çok sağol desteğin için ❤

Bemce iliski olsun sansini denersin benim de gonal f ile yumurta gelistrcez inallah adeti bekliyorum suan oeki asılama sirasinda ve sonrasinda agri oluyor mu catlatma ignesinden kac saat sonra asilama oldu
Çatlatma iğnesinden sonra 27.saatti aşılama yaptığında. Bende ters rahim durumu var retrover sanırım ondan olcak ki biraz acım oldu ağrı değil de.

Bende dun adet oldum yarin gidicez dr bakalim kacinci gune vercek igneyi bide 6. Gun rshim filmi de cekilecek benim temmuzdan beri hapla yumurta olusmadi inallah gonal f ile olusur

Kizlar bende asilama yaptircam yaptiran varsa ignelere adetin kacinci gunu yapmaya basliyorsunz ve asilama etkili yontem mi
Düşük ihtimaller ama etkili yöntem ben 2 deneme sonucu hamileyim ikinci ayım.Aşılama bebek tedavisinin ilk evresi olduğu için bir kaç deneme sonrası tüp bebeğe geçiyorlar orda oranlar daha yüksek.Ben hiç beklemediğim anda müjdemi aldım.Benim ilk iğnemi 5. günde vurmuştu doktorum.

Senin sonucun ne cıktı daha dogrusu test yaptrdnmi ins pozitif tir gerckten ilk asilmasi tutmayan o kadar cok kisi varki sen bize umut olursun ins

Merhaba arkadaşlar aşılamanın 9. Günün deyim sabah idrar testi yaptım 2. Çizgi çıktı sizce ilaç etkisiyle mi 2. Çizgi çıktı

Merhaba canım
Bende aşılamaya başladım bugün son iğneyi vuruldum yarın çatlatma iğnesi için gideceğim Rabbim kısmet ederse cumartesi de aşılama yapılacak sana sonucumu 10 gün içinde bildireceğim aşılama etkili tabiki sen içini ferah tut canım 🙏🏻🥰

Merhaba canım
Bende aşılamaya başladım bugün son iğneyi vuruldum yarın çatlatma iğnesi için gideceğim Rabbim kısmet ederse cumartesi de aşılama yapılacak sana sonucumu 10 gün içinde bildireceğim aşılama etkili tabiki sen içini ferah tut canım 🙏🏻🥰
Ben adetin 3. Günü başladım 10 iğne 11.gün çatlatma iğnesi diğer gün aşılama oluyor

merhaba ben Zeynep kamil e gittim 2. Aşılama yaptırdım adetin 2 günü gittim iğne verdiler yaptım her akşam aynı saat de sonra çatlatma iğnesi yapıldı 1 gün sonra da aşılama yapıldı bugün 12 günündeyim sağlık ocağına kan verdim yarın sonuca bakıcam ama hasta olacak gibi ağrı var ayrıca 1 hafta da sıvı şekilde akıntı var

Tuttu mu peki aşılaman

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun Gaziantep te özel klinikte aşılama tedavisine başladım bugün doktor yumurtalıkların baktı iyi dedi gonal f 900 verdi bugün ilkini kullandım göbekten. Ama benden tahlili falan istemedi sizlerden ne gibi tahliller istediler acaba

merhaba ben Zeynep kamil e gittim 2. Aşılama yaptırdım adetin 2 günü gittim iğne verdiler yaptım her akşam aynı saat de sonra çatlatma iğnesi yapıldı 1 gün sonra da aşılama yapıldı bugün 12 günündeyim sağlık ocağına kan verdim yarın sonuca bakıcam ama hasta olacak gibi ağrı var ayrıca 1 hafta da sıvı şekilde akıntı var
Merhaba canım zeynep kâmil hakkında bilgi verir misin nasıl orası doktorlar falan memnun musun

X