Aşılama Aşılama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Aşılamadan sonra belirtilerin ne oldu acaba 2 gün önce yaptırdım dünden beri aşırı göğüs ağrım var kasık ağrım oluyo belle birlikte bu kadar erken belirti olamıcağı için adetmi olucam diye korkuyorum sen neler yaşadın acaba

Aşılamadan sonra belirtilerin ne oldu acaba 2 gün önce yaptırdım dünden beri aşırı göğüs ağrım var kasık ağrım oluyo belle birlikte bu kadar erken belirti olamıcağı için adetmi olucam diye korkuyorum sen neler yaşadın acaba
Merhaba bende ayın 9 ikinci aşılamamı oldum ilki geçen aydı tutmadı malesef sizin belirtileriniz devam ediyormu bu ilk aşılamanızmı

Çikolata kisti olup aşılaması tutan var mıı.
Daha aşılama olmadan başında moralim bozuldu bir kaç yazı okudum ameliyat olmadan olmaz vs diye.. Doktorum 3 cm olduğu için asla ameliyat etmem engel değil diyor.. Güvenmek istiyorum..
Allahım ol derse olur inşallah hepimiz hamile kalalımm😔

İlk aşılamam devam ediyo bütün belirtilerim aşılama günü dahil 7.günüm ama içimde ümitsizlik var
Malesef benim de içimde ümitsizlik var aslında streste olmaması gereken bişey ama ister istemez oluyor 😞 Allah hakkımızda hayırlısını versin isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah kardeşim

Daha aşılama olmadan başında moralim bozuldu bir kaç yazı okudum ameliyat olmadan olmaz vs diye.. Doktorum 3 cm olduğu için asla ameliyat etmem engel değil diyor.. Güvenmek istiyorum..
Doktoruna güven bence engel olsa tabiki alırdı
Amin inşallah 🙏

Merhaba kızlar, 2 ay üst üste klomene aşılama yapıldı ama tutmadı doktorum nisan ayın da iğneli tedaviye geçelim dedi ama ramazan ayına denk geliyor iğneli olduğu zaman nasil kullanıyorsunuz belli saatleri varmı iftar sonrası yada sahur da kullansam olur mu bilgisi olan var mı?

Merhaba kızlar, 2 ay üst üste klomene aşılama yapıldı ama tutmadı doktorum nisan ayın da iğneli tedaviye geçelim dedi ama ramazan ayına denk geliyor iğneli olduğu zaman nasil kullanıyorsunuz belli saatleri varmı iftar sonrası yada sahur da kullansam olur mu bilgisi olan var mı?
Ben gece 9 da vuruluyordum

Ben aşılamaya başlamadan önce doktorum herhangi bi kist varmı diye baktı olsaydı yapmıycakmış ertelyicekmiş öyle söyledi

Ben aşılamaya başlamadan önce doktorum herhangi bi kist varmı diye baktı olsaydı yapmıycakmış ertelyicekmiş öyle söyledi
Ama benim çikolata kisti gitmiyor da folikül kistler gibi adetle atılanlardan değil çünkü.. Ameliyat olacak kadar da büyük değil..çok lanet bir kist bu 🤦‍♀️

Bugun aşılama dahil 12.günğmdü negatif çıktı 2 gün sonra adet tarihim doktorum yenilememi söyledi siz naptınız
Benim doktorum da adet geçince yapmamı istedi ama gecemeye kalmadan adet gördüm malesef ve artık tedaviye bir süre ara vereceğim ruhum ve bedenim çok yıprandı inşallah siz ve bütün isteyenler bir an evvel olumlu sonucu alırsınız

Benim doktorum da adet geçince yapmamı istedi ama gecemeye kalmadan adet gördüm malesef ve artık tedaviye bir süre ara vereceğim ruhum ve bedenim çok yıprandı inşallah siz ve bütün isteyenler bir an evvel olumlu sonucu alırsınız
Benimde negatif kan testimde olmadı bu ayda ama ben bırakmıycam 2 . 3. de şansın yüksek olduğunu duydum nasip artıkk

Benimde negatif kan testimde olmadı bu ayda ama ben bırakmıycam 2 . 3. de şansın yüksek olduğunu duydum nasip artıkk
Merhaba gebelik olustumu acaba bende birdahaki ay aşılama yöntemine baslicam çikolata kisti çıktı amaliyat oldum ama fayda etmedi hayırlısı artık hsgde fayda etmedi moralim bozuk insaalh bu yolda rabbim bizimle olsun kolaylıkla dualarımız kabul olsun insaah

Yaptınız mı aşılama bende de çikolata kisti var onun için sordum

X