Aşılama Aşılamadan sonra 10.gün belirtileri ve hamile olduğunu öğrenenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Gebe kalsam bile sevinemeyecegim.dogal yollarla kalabiliyorum ama kaybediyorm.3 kez bebegim karnimda öldu.ilk bebegim hatta 16haftalikti.rqhim agzi yetmezliginden dogum gibi oldu.Digerleri ise kalp atisi sorunu
Canım benim bir arkadaşımda tıpkı senin gibi 4 düşük yaptı ,doktoru genetik testi istedi ,problemin ne oldugunu bebeklerinin neden öldüğü öyle anlaşıldı,ona göre tedavi gördü gebeliği boyunca,siz yaptırdınızmı genetik testi??Arkadaşımın şimdi iki evladı var ,tabi o gebeliklerınde de son gün bile risk vardı ama sorunun ne oldugu bilinince 9 ay boyunca iğne falan kullandıçok şükür rabbim kısmet etti darısı bizlerede olsun😊🙏 bu ay aşılama yaptırcam pazartesi inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürsün ,bende çok zor şeyler yaşadım ameliyatlar, ölümlerden döndüm sol tüpümü kaybettim v.s ,hiç hamile kalamadım iki buçuk yıllık evliyim .ilk günden beri hep istedık Allahım bizlerede o mutluluğu yaşatsın inşallah🙏

Canım benim bir arkadaşımda tıpkı senin gibi 4 düşük yaptı ,doktoru genetik testi istedi ,problemin ne oldugunu bebeklerinin neden öldüğü öyle anlaşıldı,ona göre tedavi gördü gebeliği boyunca,siz yaptırdınızmı genetik testi??Arkadaşımın şimdi iki evladı var ,tabi o gebeliklerınde de son gün bile risk vardı ama sorunun ne oldugu bilinince 9 ay boyunca iğne falan kullandıçok şükür rabbim kısmet etti darısı bizlerede olsun😊🙏 bu ay aşılama yaptırcam pazartesi inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürsün ,bende çok zor şeyler yaşadım ameliyatlar, ölümlerden döndüm sol tüpümü kaybettim v.s ,hiç hamile kalamadım iki buçuk yıllık evliyim .ilk günden beri hep istedık Allahım bizlerede o mutluluğu yaşatsın inşallah🙏
Yaptırdık genetik test normal çıktı

Ozlem—murat benimde 11. Gün kanda negatif çıktı tekrar kaçıncı gün yaptırdın sen hamile olduğunu anladın benimde dün negatifti kasıklarımda hafif ağrı ve bel ağrılarım oluyor bir de bacaklarım hafif bir çekiliyor gibi ama göğsümde hic ağrı yok.ama bel ağrım var. Acaba kanama gelmezse ben de mi yaptırsam tekrar ?

Ozlem—murat benimde 11. Gün kanda negatif çıktı tekrar kaçıncı gün yaptırdın sen hamile olduğunu anladın benimde dün negatifti kasıklarımda hafif ağrı ve bel ağrılarım oluyor bir de bacaklarım hafif bir çekiliyor gibi ama göğsümde hic ağrı yok.ama bel ağrım var. Acaba kanama gelmezse ben de mi yaptırsam tekrar ?
15. Günde öğrendim canım. 6. Haftada dış gebelik olduğunu öğrendim.
Ya cok gecmis olsun.. peki iğne yapıldı mı ? benim ilk hamileliğim dış gebelikti ikincisi kimyasal gebelikti.
Sonrada aylardır olmadı.. aşılama yapıldı bakalım 11.gün negatif çıktı ..

Ya cok gecmis olsun.. peki iğne yapıldı mı ? benim ilk hamileliğim dış gebelikti ikincisi kimyasal gebelikti.
Sonrada aylardır olmadı.. aşılama yapıldı bakalım 11.gün negatif çıktı ..
2 doz iğne oldum 2 düşük 1 dış gebelik hayırlı herşey için cnm

Merhaba hanımlar acil yardımınıza ihtiyacım var.
Ilk kez aşılama yapıyorum. 6 yıllık evliyim 4 düşüğün var. Esimde de bende de hiç bir sorunum yok. Doktor aşılama yapalım. Dedi spermler yikandifi icin. Belki hep sağlıksız spermler yumurtayı dölllüyor ondan düşük oluyor diye. Gonal-F ile 10 gun 50 ml olarak iğne vuruldim.Sagda 2 tane 19 mm solda 1 tane 16mm olmak üzere 3 yumurta oluştu. Son gün 75 ml olarak iğneyi vurdum ve sabahı ovitrelleyi vurdum. 36 saat sonrasi asilama oldu. Yani ovitrellenin 12. Aşılamanın 10.günü. belirtilerim şu şekil
1.gün çok kaşık ağrısı oldu
2.gün gaz sancısı
3.gün felaket ötesi bel ağrısı ve hafif göğüs ağrısı
4.gün bel ağrım biraz hafifledi
5.gün çok fena ıstahim açıldı biraz alıntım oldu şeffaf kokusuz renksiz akşama kadar sürdü o alıntı
6.gün bel ağrım tekrar şiddetlendi gogsuleeom inanılmaz şişti ve ağrısı arttı.nezle oldum
7.gün baş ağrısı ve ağır nezle geçiriyorum bel ağrım arttı göğüslerime dokunamayacak hale geldim
8.gün nezle hafifledi ama bel ve şiddetli göğüs agrım hala aynı devam ediyor ve bazen soldan bazen sağdan gelen ve göbek deliğinin 4 parmak aşağısına kadar uzanan 10 saniyelik kramplar oluyor. Idrara çıkmam sıklaştı.
9.gün nezlem bitti gibi onun dışında 8.günde ki belirtilerim hala var.
10.gün bel ağrımve göğüslerim hala aynı git gide hassaslaşiyor . Ve bugün çok yorgun hissediyorum kendimi.
Benim gibi belirtileri olup hamile olan tedavisi tutan var mı. Umut olur musunuz? Ovitrellenin etkisi vücuttan atılmışmıdır test yapsam evde çıkar mi bilmiyorum.
Çok merak ettim bu yazılandan sonra bebeğin oldu mu bu aşılamadan sonra ☺️ İnşallah olmuştur

Kızlar yorumları okudum da bende aşılamanın 5.günündeyim sadece alt karın bölgesi böyle bi değişik hissediyorum başka da birşey yok tutmadı galiba☹️ 3 yıldır olmadı benimde pcos var bende eşimde de varikosel var. Aşılama yapılırken çok zor oldu rahim ağzı enfeksiyondan kapalıydı baya uğraştı doktorum 2 tane yumurtam vardı 21 ve 18 çatlamışlardı 22 milyon sağlam sperm gitti ama olmadı galiba

Birde gördüm düşük yapanları benim yengem istediği zaman hamile kalabiliyor fakat 9 gebeliği de 2 buçuk aylıkken kalbi durdu en sonuncu 4 buçuk aylıktı ama onunda kalbi durdu. Bütün genetik testler yapıldı bebeklere bile yaptılar hiçbir sorun yok neden böyle oluyor biz anlayamıyoruz 8 senedir o da çok yıprandı. Acaba tüp bebek yaptırsa yine böyle olur mu diye düşünmeye başladık şimdi rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah

Doktorun adını ve şehrinizi paylaşabilir misiniz yengemin 9 bebeğinin de kalbi durdu genetikten hiçbirşey çıkmadı ama belli mi olur belki bize bi umut olursunuz 🥰

Evet canım aşılama ile kaldım. 6. Gün bel ağrısı oldu 12 13 ve 14. Gün kahve lekelenme oldu başka belirti olmadı adet geçince oluyor belirtiler.. sebepsiz infertilite 1.5 sene olmadı aşılamaya karar verdik diğer ilaçla tedavilerle de olmamıştı ilk aşılamada tuttu şükür
Aşılama günü veya sonraki gün bir lekelenme yaşadınız mı acaba bende bugün aşılama oldum hafif bir leke geldi kafama takıldı

X