Atatürkle ilgili herşeyi bulabileceğimiz mükemmel bir site var artık !!

poisa

Bu günler de geçer ya Hu!
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2010
925
40
Evet arkadaşlar, A'dan Z'ye Atatürkle ilgili ne varsa veya ülkemize dair hepsi, isteataturk.com sitesinde..

öğrencilerime dahi tavsiye ettiğim bir site bu.
inkılaplar ya da Atatürk'ün anılarıyla ilgili bir bilgi lazım olduğunda bu detaylı içeriğe sahip siteye başvuruyorlar artık. Siz de gerektiğinde faydalanın, arada sırada siteyi ziyaret edip, bu büyük dehaya bir kez daha hayran olun, istedim . .

Son düzenleme:
O'nun unutturulmaya çalışıldıgı şu günlerde emegi geçen herkese ve bu paylaşımda bulunan size teşekkürlerEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

değil mi ama :)
rica ederim ayrıca . ne kadar çok kişi görür ve bilgilenirse eminim ki ona olan hayranlık o derece artacaktır..

malesefki Atatürk çoğu kişiyi ilgilendirmiyor öyle nankör bi toplumuzki Atatürk kim bilmeyen
umursamayan hatta sövenler var bu site böyleörümcek kafalılar için iyi olmuş tabi bakma zahmetinde bulunurlarsaEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

örümcek kaflılar kendi örümcek ağları içinde debelenmeye devam etsinler.. biz yeni nesillerin gözü açalım yeter bence :))

bari onlar bir şeyleri DOĞRU bilerek yetişsinler..
bu noktada Atatürkümüzün de dediği gibi " öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır " sözü hayat bulacak, biz öğretmenlere çok iş düşecektir !

Rica ederim arkadaşlar.. herkese ilettiğim bu site ismini artık aklıma geldikçe her yere yazıyorum.. bu da bişeydir,umuduyla..

tesekkürler arkadasim.. güvenilir bi kaynak bulmak cok zor artik :KK50::KK50::KK50:

Kesinlikle katılıyorum..

Bana geçenlerde bir öğrencim " hocam hep Atatürkten bahsediyorsunuzi şöyle yaptı böyle yaptı diyorsunuz da hocam bırakın artık onu biraz R.Tayyip'ten bahsedin "dedi..

Alakayı bir türlü kuramadım,öylece kalakaldım..

bugüne kadar gördüğüm en anlamlı topic ! çok teşekkürlerr size...En Büyük TÜRKİYE

Kesinlikle katılıyorum..

Bana geçenlerde bir öğrencim " hocam hep Atatürkten bahsediyorsunuzi şöyle yaptı böyle yaptı diyorsunuz da hocam bırakın artık onu biraz R.Tayyip'ten bahsedin "dedi..

Alakayı bir türlü kuramadım,öylece kalakaldım..

aslında bazı şeyler açık ama dillendirip banlanmak istemiyorum:KK9:

Türk tarihinin gelmiş geçmiş en büyük lideri Atatürk'tür. Anlamak istemiyorlar, anlatmak istemiyorlar ...

öğretmenlerimiz Atamızdan daha çok bahsetmeli ...

aslında bazı şeyler açık ama dillendirip banlanmak istemiyorum:KK9:

Türk tarihinin gelmiş geçmiş en büyük lideri Atatürk'tür. Anlamak istemiyorlar, anlatmak istemiyorlar ...

öğretmenlerimiz Atamızdan daha çok bahsetmeli ...

Bahsediyorum-z hiç merak etmeyin..

Değil unutturmak, akıllarına kazıyorum her birinin..
Sonuçları ne olursa olsun!

harika...
siteyi hazırlayanların ellerine sağlık
size de çok teşekkürler.....
Atamız en önemli değerimiz
hiç bir devlet adamıyla hiçbir liderle mukayese bile kabul etmez....

Herseyimizi Atamiza borclu oldugumuzu malesef anlamiyoruz, bilmiyoruz, bilmek istemiyoruz, isimize gelmiyor....
Hayatimin anlami ve hayatimin bir parcasi olan yüce önderimizi sevmekle, anlamakla, saygi duymakla cok yerlere geldim bu hayatta.
Onun harfiyen dediklerini uygulayarak cok mutlu, ve mesut bir hayat yasiyorum.
Cok tesekkürler poisa, sizin gibi ögretmenlerin hep olmasi dilegi ile...En Büyük TÜRKİYE:nazar::KK16:

X