Gebeliğe Hazırlık Ayak üşümesi hamilelik bertisi olabilir mi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

elif_197

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
128
26
25
Merhaba
8 aylık evliyim 4 aydır bebek istiyoruz. Bu ay vitamin kullandım ovulasyon tarihim ve ondan önceki sol kasığımda çekilme vardı bide rahmimde ağrı sızı hissediyodum onlar geçti şuan ayak üşümesi var çorap patik giysemde ısınmıyor adetime 4 gün var sizde belirti mı bunlar?

Sürekli tuvalete gidiyorum.
Psikolojik mı bilmiyorum ya çok istiyorum tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi?

Kendinizi şartlayınca her şey hamilelik belirtisi gibi görünüyor maalesef :KK43: ben her adet öncesi buz keserim ayaklarımı ısıtamam mesela bende adette de olan bi şey bu, tek başına bi belirti değil. Umarım pozitifi görürsünüz 🙏🏿

Kendinizi şartlayınca her şey hamilelik belirtisi gibi görünüyor maalesef :KK43: ben her adet öncesi buz keserim ayaklarımı ısıtamam mesela bende adette de olan bi şey bu, tek başına bi belirti değil. Umarım pozitifi görürsünüz 🙏🏿
Evet sanırım öyle her ay kendimi kontrol etmekten bı hal oldum yine umitlenmiyim😪
Teşekkür ederim inşallah 🥲

ayaklar üsüdüğü için sürekli tuvalete çıkmak normal. benim ayaklarım genelde üsür ama son bir haftadır hiç aşırı soğuklar o da regl dönemine yaklaşmış olduğum için oluyor. reglden 1 hafta önce sürekli üsüme başlıyor ve regl bitene kadar devam ediyor. ek olarak bende demir ve d vitamini eksikliği var zaten üsümem normal yani 🙃😂

ama tek basina bu gebelik belirtisi olamıyor maalesef

ayaklar üsüdüğü için sürekli tuvalete çıkmak normal. benim ayaklarım genelde üsür ama son bir haftadır hiç aşırı soğuklar o da regl dönemine yaklaşmış olduğum için oluyor. reglden 1 hafta önce sürekli üsüme başlıyor ve regl bitene kadar devam ediyor. ek olarak bende demir ve d vitamini eksikliği var zaten üsümem normal yani 🙃😂

Acaba bende de önceden öyle miydi 😂suan çok dikkat ettiğim için fark ediyo olabilirim😂🥲 haklısınız teşekkür ederim 😊

Merhaba
8 aylık evliyim 4 aydır bebek istiyoruz. Bu ay vitamin kullandım ovulasyon tarihim ve ondan önceki sol kasığımda çekilme vardı bide rahmimde ağrı sızı hissediyodum onlar geçti şuan ayak üşümesi var çorap patik giysemde ısınmıyor adetime 4 gün var sizde belirti mı bunlar?
Adetinize 4 gün varsa eczaneden erken gebelik testi alın yapın bence ☺️ eğer hamileyseniz orada çıkar 🌸

Günüm gelmeden çıkar mı?
Bu akşam yapıyım o zaman 🥲
Evet erken gebelik testi adet tarihinden 1 hafta öncesine kadar gösteriyor. Siz testi bugün alın ama yarın sabah yapın. Sabah ilk idrarla yaparsanız daha sağlıklı bi sonuç alırsınız.

D vitamini eksikliği gebe kalmaya engel mi

Evet erken gebelik testi adet tarihinden 1 hafta öncesine kadar gösteriyor. Siz testi bugün alın ama yarın sabah yapın. Sabah ilk idrarla yaparsanız daha sağlıklı bi sonuç alırsınız.
1 hafta önce ben göremedim testte, adet günü çıktı. Ben olsam beklerim diğer türlü moral bozuyor

Sürekli tuvalete gidiyorum.
Psikolojik mı bilmiyorum ya çok istiyorum tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi?
Kendini şartlama hamileliğe hepimiz aynı yollardan geçtik stres yapıyor hepsi. Ayak üşümesi regli belirtiside oluyor iki gündür ayaklarım buz gibiydi dün regli oldum . Anı yaşamaya bak bence. En hayırlı vakitte gelecektir evladın

Ayak üşümesi bende de var çorap patik giysemde ayağımda buz var sanki

X