Doğuma Hazırlık Ayrıntılı ultrasonda cinsiyet yanılmaları oldu mu?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Baharalinda

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2019
35
41
43
Merhaba hanımlar,

Üçüncü bebeğime hamileyim. 13. ve 16. haftalarda Dr. ultrasonda erkek demişti. Hatta pipisini bile göstermişti. Fakat 19. haftada tıp fakültesine gittim ve kız dedi ayrıntılı ultrason. Diğer gebeliklerimden çok farklı, aşerdiklerim de karnım da.. Saçlarım çok uzadı, cildim parlak, çamaşır suyu testi, lahana testi.. çin takvimi, rüyalarım hepsi erkek bebeğe işaret ediyor. Ama işte bunlar geleneksel bilgiler ve benim kafam çok karışık. Aranızda aynı durumda olan var mı?

Evet yanılma olabilir, kordonu penis olarak görebilirsin ekranda, az daha bekle bakalım, allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.

13. ve 16. haftada erkek dendi ama 16.haftada dr pek bi emin olamamııştı ama ayrıntılı ultrasonda kesin kızdı ve kızım oldum.
Benim doktorum14 ve 18. Haftada kesin kız dedi bacak arası hep boştu bize de gösterdi ikisinde de. Emin olmasa söylemezdi zaten öyle bir doktor.
Ama gel gelelim yakın çevremin boş boğazı bitmiyor beni de sinir ediyorlar. Yok karnın cok sivri bu erkek, icime doğuyor doktorun dediğine bakma bu erkek sanki gözlerinde icinde ultrason makinası var bu insanların. Hamilelik hormonlar derken insan zaten gergin olabiliyor bir de bu yersiz konuşmalar canımı sıkıyor. Hic bir zaman kız ya da erkek olsun derdim olmadı tek duam sağlıklı olması çünkü zor süreçle nasip oldu bebeğim kızı erkeği olsun demedim ama insanlar ciddi anlamda sinirimi bozuyor.
Çarşamba günü detaylı ultrason var bi yandan aklım inşallah sağlık sorunu yoktur diyor bir yanım da Allah'ım umarım haklı çıkmazlar da susarlar artik diyor.

Benimde erkek dendi.Cuma günü öğrendim hatta.Kesin mi,kordon falan olabilir mi dedim.Olamaz dedi dr.Bu haftalarda yanılma olmaz dedi ama oluyormuş demek..

Merhaba hanımlar,

Üçüncü bebeğime hamileyim. 13. ve 16. haftalarda Dr. ultrasonda erkek demişti. Hatta pipisini bile göstermişti. Fakat 19. haftada tıp fakültesine gittim ve kız dedi ayrıntılı ultrason. Diğer gebeliklerimden çok farklı, aşerdiklerim de karnım da.. Saçlarım çok uzadı, cildim parlak, çamaşır suyu testi, lahana testi.. çin takvimi, rüyalarım hepsi erkek bebeğe işaret ediyor. Ama işte bunlar geleneksel bilgiler ve benim kafam çok karışık. Aranızda aynı durumda olan var mı?
Peki siz gördünüz mü pipisini

X