Doğuma Hazırlık Ayrıntılı ultrasonda cinsiyet yanılmaları oldu mu?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bize de bacak arasında pipiyi gösterdi biz emin olduk o nedenle tam 15 haftada sizin gördüğünüz pipi değilse neydi demek ki yanılma oluyor ayrıntılı ultrason daha kesin herhalde ben de 18 haftada gireceğim o zaman bakalım bir de
Vallahi göbek bağı da vardı pipi de. Ayrı ayrı gördük ama durumumuz ne olcak acaba😄 bazen pipi geç gelişiyor diyorlar hatta 8.aya kadar gelişmeyip onda gelişen varmış okudum ama Allah bilir artık.. 30. Haftadayım. Henüz hiçbir şey almadım. 🤭😂😂

Vallahi göbek bağı da vardı pipi de. Ayrı ayrı gördük ama durumumuz ne olcak acaba😄 bazen pipi geç gelişiyor diyorlar hatta 8.aya kadar gelişmeyip onda gelişen varmış okudum ama Allah bilir artık.. 30. Haftadayım. Henüz hiçbir şey almadım. 🤭😂😂
Aaa 30 haftalık ve net değil cinsiyet ilk kez duyuyorum

Kizlarinizda benzer durumu yasadinizmi onuda baz alabilirsiniz aslinda yani onlarada baslarda erkek yada benziyo demismiydi doktorlar

Evet 16. Hafta erkek 19.hafta kız dediler 23. Hafta yine kız dediler sanki kesin gibi.. ama içimde erkek hissi var, rüyamda ultrasonda gösterdiler bak oğlun olacak diye☺️ bakalım Doğana kadar şüpheli 😄😄
Merhabalar baya uzun yıllar geçmiş ama merak ettim şuan bende aynı durumdayım sizin sonuç ne oldu kızınız mı erkek mi

X