Azimle bir ay ...

Bsrkbs

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2016
121
47
30
Merhaba... Yıllardır hep 3 kilo ile 5 kilo ile uğraştım durdum verdim geri aldım tekrar verdim bu böyle sürdü gitti... Artık bu durumdan cok sıkıldım ve bir dur demeye karar verdim . Serüvenim sadece bir ay sürecek 65 kiloyum 8 kilo fazlam var doğaçlama bir diyet yapacağım ve sporla destekleyeceğim . Haftasonları ise Birgün bir öğün serbest bırakacağım. Hergün sporumu ve öğünlerimi burda paylaşacağım ve bir ay sonra Azmin zaferi olacak . Bana başarılar ...

Son düzenleme:
Bugün sabah öğünümde 3 kaşık yoğurdun içine 2 gün kurusu kayısı ve yarımdan biraz az armudu küp küp doğradım içine 3 tane ceviz kırdım 1 çay kaşığı tarçın atıp afiyetle yedim . İştahım olmadığında kahvaltıyı bu şekilde yapacağım .

Öğlen sadece bir portakal yedim tabiki şok diyet yapmayacağım bugün iştahsızım ..

merhaba bende 78 kiloyum 10 kilo vermem lazım aylardır bende ugraşıyorum. bir iki kilo veriyorum sanırım istikrarlı olamıyorum. devamlılığı sağlamak çok önemli

merhaba bende 78 kiloyum 10 kilo vermem lazım aylardır bende ugraşıyorum. bir iki kilo veriyorum sanırım istikrarlı olamıyorum. devamlılığı sağlamak çok önemli
Merhaba hoşgeldin öncelikle. Ben de aynı durumdaydım dün keskin Bi karar verdim artık ömrümü diyete adamayacağım bir ay disiplinli yapıp bir ay da koruma yapıp bitireceğim bugünden itibaren diyetisyen eşliğinde devam ediyorum bu defa son ☺️

Dün akşam yemeğimde 2 içli köfte ve biraz salata yedim .
Bugün sabah kahvaltısında ise Bi dilim fırında yaptığım tost yedim . Kahvaltıyı geç yaptığım için ara öğün yapmayacağım .

Arada bir maden suyu içtim akşam yemeğim ise 1 kase çorba ve fırında tavuk kanat oldu . Bugün diyetisyene başladım bir bucuk ayda sonuca ulaşacağımızı söyledi hadi İnsallah

Bugün sabah kahvaltımda bir adet minik poaça iki dilim beyaz peynir zeytin ve yeşillik vardı . Ara öğün olarak yağsız süt içtim yanında Elma yedim akşam yemeğim ise Elazığ köftesi ve salata oldu.

Merhaba hoşgeldin öncelikle. Ben de aynı durumdaydım dün keskin Bi karar verdim artık ömrümü diyete adamayacağım bir ay disiplinli yapıp bir ay da koruma yapıp bitireceğim bugünden itibaren diyetisyen eşliğinde devam ediyorum bu defa son ☺️
katılıyorum size umarım bu son diyetimiz olur.

benim de sabak kahvaltımda bir simit vardı. kızlar bu arada bir tartı günü yapalım mı en azından aramızda hırs yaparız. ne dersiniz.

Öğlen yemeğimde Bi kepçe kuru fasulye ve 3 kaşık yoğurt vardı çoğunlukla ekmek yemiyorum diyetisyenim sabah ve akşam bir dilim önerdi cok aç olursam hakkımı kullanacağım

benim de sabak kahvaltımda bir simit vardı. kızlar bu arada bir tartı günü yapalım mı en azından aramızda hırs yaparız. ne dersiniz.
Şimdilik günlükte sadece ikimiz varız ben diyetisyen eşliğinde ilerlediğim için motivasyonum düşmesin diye evde hic tartılmıyorum haftalık kontrolüm olacak azalan kilomu ve diyetisyenin önerilerini sizinle paylaşırım tabiki

Öğlen yemeğimde Bi kepçe kuru fasulye ve 3 kaşık yoğurt vardı çoğunlukla ekmek yemiyorum diyetisyenim sabah ve akşam bir dilim önerdi cok aç olursam hakkımı kullanacağım
Şimdilik günlükte sadece ikimiz varız ben diyetisyen eşliğinde ilerlediğim için motivasyonum düşmesin diye evde hic tartılmıyorum haftalık kontrolüm olacak azalan kilomu ve diyetisyenin önerilerini sizinle paylaşırım tabiki
benimde öğle yemeğim de yarım porsiyon orman kebabı,mercimek çorbası, bir adet muz vardı.

Akşam yemeğimi 18:00 da yedim bir kepçe brokoli çorbası 1 dilim buğday ekmeği bir kase yoğurttu. 21:00 da 2 gün kurusu 2 ceviz yedim be yeşil çay içtim . Gün içinde de 2 bucuk litre su içiyorum.

Sabah kahvaltım 1 haşlanmış yumurta 1 dilim beyaz peynir yarım ızgara biber 1 dilim ekmek ve yeşil çay oldu . Yumurtamın üzerine pul biber serptim .

Şimdilik diyetim süpper gidiyor aklıma diyette olduğumu ve yasak yiyecekleri getirmiyorum vaktimi doldurmaya çalışıyorum aslında eğlenceli bile diyebilirim hele ki hedefe ulaşırsam

X