Erkek İnfertilitesi Azospermi ve tese

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bizim fsh-7.60 doktor sınırda dedi kucuklukte atesli hastaligin etkileyebilecegini soyledi doktor.sizin fsh sıkıntı var ozaman hormonlardan kaynaklida olabilir .
baya ilgiliydiler memnun kaldik .
tabi orda tup bebsk yaptiranlar dHa bilgilidirler ben arastirmaya devam edecegim yinede .
Aslında sayı sağlarsak bizim de iyi bir doktor araştırmamiz lazim tup bebek icin sehir hastanesinde tedaviye devam etmek istemiyoruz.

Canim ilk testimiz 0 dı . Hastane degistrdik orda 1-2 tane motil sperm cikti .3 cüye baska hastaneye gittik bugun test verdigimizde 44.000 olmus tabi bu arada vitamin kullandik 1 ay proxeed ,e vitamini,çakşır suyu .
Doktor kriptozosperm siniz dedi bazen dusebilor yukselebilir belli olmaz dedi bazen hiç çıkmayadabilir dedi havuzlama yapilacak insallah öylelikle tüp bebek yolumuz uzun ve baya masraflı🤲hayirlisi olsun ins
Canım cıkıs varya gerisi onemli degil rabbim her zaman yar ve yardimcin olsun . Rabbim gönlüne göre versin

Arkadaşlar benim sizlere sormak istediğim bisey var. Ben 4 yıllık evliyim. 3 senedir azospermiyle ugraşıyorum. Eşimde sebebsiz azospermi var herseyi normal bütün testler normal ama sperm cıkışı yok. 2020 agusto ayında tese ameliyati oldu ama sperm cıkmadı. Patoloji sonucuna gore sperm uretımınde duraklama cıktı. Simdi baska bir doktora basladık tedaviye , oda bitkisel bir ilac verdi . Bunu kullan haziran ayinda tekrar tese ameliyati olacaksın dedi. Bizim gibi olup birinci tesede sperm cıkmayıp ikinci tesede sperm cıkan varmi ? Cevaplarsanız cok sevinirim
Merhaba, bizimde ayni sekilde ilk ameliyatta hic sperm cikmadi ve tum testleri normaldi. Yani cikmamasi icin hicbir sebep bulamadilar. ama daha sonraki doktorumuz ( bruksel tup bebek merkezi) 4 ay boyunca bitkisel ilaclar , hormon igneleri ve östrojen haplari ile esime bir tedavi uyguladi ve bu sefer sperm buldular.bu uyguladigi tedavi icin ise kendi deneyimlerimiz ile sperm bulma sansini arttirdigini gorduk dedi. . Suan 14 haftalik hamileyim. Umarim hayirlisi ile dogum yapacağım. Yani umudunu hic kaybetme🙏.

Merhaba, bizimde ayni sekilde ilk ameliyatta hic sperm cikmadi ve tum testleri normaldi. Yani cikmamasi icin hicbir sebep bulamadilar. ama daha sonraki doktorumuz ( bruksel tup bebek merkezi) 4 ay boyunca bitkisel ilaclar , hormon igneleri ve östrojen haplari ile esime bir tedavi uyguladi ve bu sefer sperm buldular.bu uyguladigi tedavi icin ise kendi deneyimlerimiz ile sperm bulma sansini arttirdigini gorduk dedi. . Suan 14 haftalik hamileyim. Umarim hayirlisi ile dogum yapacağım. Yani umudunu hic kaybetme🙏.
Merhaba...Boyle güzel seyleri duyunca inanin umudumu kaybetmiyorum . Sag salim bebegini kucagini alirsin insallah canim 🤲

Arkadaşlar benim sizlere sormak istediğim bisey var. Ben 4 yıllık evliyim. 3 senedir azospermiyle ugraşıyorum. Eşimde sebebsiz azospermi var herseyi normal bütün testler normal ama sperm cıkışı yok. 2020 agusto ayında tese ameliyati oldu ama sperm cıkmadı. Patoloji sonucuna gore sperm uretımınde duraklama cıktı. Simdi baska bir doktora basladık tedaviye , oda bitkisel bir ilac verdi . Bunu kullan haziran ayinda tekrar tese ameliyati olacaksın dedi. Bizim gibi olup birinci tesede sperm cıkmayıp ikinci tesede sperm cıkan varmi ? Cevaplarsanız cok sevinirim
Ai
z

şuan
Şuanda hangi doktoraa basladınız bız baslayamadık korkuyoruz acıkcası

Biz amel
Ai
z

şuan

Şuanda hangi doktoraa baslad

Ai
z

şuan

Şuanda hangi doktoraa basladınız bız baslayamadık korkuyoruz acıkcası
Biz ameliyattan sonra başka bir doktora gittik. Eşim bir sene tedavi gordu . Yapilan testlerde yinede sperm cikmadi. Daha sonra tekrar gelin bidaha tese amliyati yapalim dedi bizde kabul etmedik 6 aydir falanda hic doktora gitmiyoruz beklemedeyiz .

Merhaba benim eşimin inhibin b değeri 160 küsürdür. Canlı cansız hiç çıkış yoktu eşimde. Ancak bülent hoca eşimin bu değerlerine bakarak sperm hücresinin olduğunu üretim oldugunu büyük ihtimalle kanallarda tıkanıklık olabileceğini tahmin etti ve haklı cıktı mikroteseye gecmeden iğneyle cok rahat şekilde spermleri alabildi. Sperm var ama cıkıs yok bizde kanallar tıkanmış.
allah yardımcınız olsun cocugunuza kavusursunuz inşallah hayırlısıyla 🤲
Merhaba şuanda durumunuz ney? Tüp bebek tedavisini nerde gördünüz 🙏🏻

X