Erkek İnfertilitesi Azospermide için Celalettin Peru da tedavi gören olumlu sonuç alanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Mrba ben azosperm için degl de sperm morfolojisi için takip edyrm hocayı inst.dan baya olumlu sonuç alan azolu hastaları var sayfasını inceleyin istersenz şu an online tedavi verio zaten ama ilaclar pahalı sanrm bende morofloji için hangi ilaçları verio acaba onu merak edyrm
Morfoloji ve sayı kaç sizin şuan

celalettin peruda muayene olduk 1. grup reçete verildi ilaçları iğneler haricinde aldık fakat kullanamayacağız isteyen olursa mesaj atabilir

celalettin peruda muayene olduk 1. grup reçete verildi ilaçları iğneler haricinde aldık fakat kullanamayacağız isteyen olursa mesaj atabilir
İyi akşamlar bizde yakın zamanda CP Başlamak istiyoruz eşim azosprmi siz tedaviden vaz mı geçtiniz veya olumsuz birşey oldu. Biz o kadar çaresizlik içindeyiz ki kime güveneceğimizi bilmiyoruz. Bilgi verebilen misiniz

Evet başladık biz
Biz mart ayında gittik.çok övdüler ama bence diğer doktorlardan farkı yok.Tek fark anlaştıgı firmalardan size bir sürü bitkisel ilaç aldıyor maddi yönünü geçtim bedenen de yıpratıyor.Ve biz ilk muayeneye gitmişiz bizi dinlemedi bile.Bizde çıkış var hareketsizdi hepsi azospermi muamelesi yaptı.Dinlemiyor sizi yada bize denk geldi.Telefonla konuşup durdu.Sekreterlerini söylemek dahi istemiyorum.İlgisizler.Hemde aşırı

Biz mart ayında gittik.çok övdüler ama bence diğer doktorlardan farkı yok.Tek fark anlaştıgı firmalardan size bir sürü bitkisel ilaç aldıyor maddi yönünü geçtim bedenen de yıpratıyor.Ve biz ilk muayeneye gitmişiz bizi dinlemedi bile.Bizde çıkış var hareketsizdi hepsi azospermi muamelesi yaptı.Dinlemiyor sizi yada bize denk geldi.Telefonla konuşup durdu.Sekreterlerini söylemek dahi istemiyorum.İlgisizler.Hemde aşırı
Bizde bunu fark Edip bıraktık hocayi

X