Bacaga vuran sol kasik agrisi bel agrisi vekahverengi tek seferlik akinti ve bata 11 gun varken kan negatif LUTFEN YARDIM EDİN BÖYLE OLUP HAMILE OLAN

1 hafta kalmış oluyor
Anladım canım benim pazar 3 gün kalmış oluyor yani aslında yumurtam catlayali 14 gün olmuş olcak ama takvim uygulamam 5 nisan gösteriyor diye onu baz alıyorum yoksa 14 gün sakınca 2 nisan oluyor yumurtlama catlamasindan sonra canım

ovülasyon testi daha iyi bir yol ancak kullanamıyorsanız adet bitimiden sonra birlikteliğe başlayabilirsiniz

Ya çok sevindim hamile olmanıza rabbim hayırlı dogum nasip etsin inşallah. İnşallah bana da bu ay o güzel haberi almayı nasip etsin rabbim bana ve tüm isteyenlere insallah
Amin inşallah canım Mübarek günlerde Allah kalbimize göre hayırlısını etsin.İnan okadar stres yapıp onca zaman kendimi yıprattım ki takıntı haline getirdim ve depremden dolayı vs kafamda hiç yoktu ama oldu işte vücudu rahatlatıp doğru günlerde olunca oluyor.avakado ve havuç yiyebilirsin normal şekilde

Amin inşallah canım Mübarek günlerde Allah kalbimize göre hayırlısını etsin.İnan okadar stres yapıp onca zaman kendimi yıprattım ki takıntı haline getirdim ve depremden dolayı vs kafamda hiç yoktu ama oldu işte vücudu rahatlatıp doğru günlerde olunca oluyor.avakado ve havuç yiyebilirsin normal şekilde
Avokado sıklıkla yiyorum yedim de bu süreçte de yumurtlama sürecinde de canım😊

Aynısının sağ tarafta olanını ben yaşıyorum şu an. Bi tek kahverengi akıntım olmadı.
Yumurtlamam erken oldu. 14 gün sonrası 5 nisan benim de. Hamileyizdir inşallah.
Ben de de aaynı durum var yumurtlama zamanını değerlendirdik adetime bir hafta var sağ kaşıkta ağrı dolgunduk hissi ara ara bacağa be bele vuruyor

Kimyasal olduğunu nasıl anladınız acaba aynı belirtileri ben yaşıyorum adetime 10 gün var
İlkinde zor görünen çizgi ikinci normal silik çizgi üçüncü gün çizgi tekrar silikleşti. Tutundu tutunamadı gibi oldu yani. Kan testiyle daha net olur tabi de. Onda da bi yerden sonra düşüşe geçiyorya.
Gününde adet oldum. Mide yanması göğüs ucu koyulaşması vs daha yeni geçti. Adet bitince yani.

İlkinde zor görünen çizgi ikinci normal silik çizgi üçüncü gün çizgi tekrar silikleşti. Tutundu tutunamadı gibi oldu yani. Kan testiyle daha net olur tabi de. Onda da bi yerden sonra düşüşe geçiyorya.
Gününde adet oldum. Mide yanması göğüs ucu koyulaşması vs daha yeni geçti. Adet bitince yani.
İlk testi adete kaç gün kala yapmıştınız acaba

Merhaba hanımlar 18 mart 19 mart yumurtlama günlerimdi degerlendirdik bat 5 nisan. Bende 20 marttan bu yana ara ara gelip hemen geçmeyen sol kasık ağrısı var bu ağrı sol bacağıma da vuruyor belime de vuruyor ve beyaz yoğun akıntı 2 kez yaşadım dün akşam da kahverengi akıntım oldu. Daha regle 10 gün var. Ben dün gece arkadaşım dış gebelik olabilir hemen dr git deyince gittim ultrasyon temiz çıktı kanda da gebelik çıkmadı. Regle 10 gün varken kanda negatif çıkması sizce normal mi? Ben bu ağrıları hayatımda ilk kez yaşıyorum gebelik mi acaba çocuk düşünüyoruz ama kan öyle çıkınca ümitlerim gitti
Merhaba sizinle azynı belirtilerim var sizde gebelik oldu mu

Merhaba hanımlar 18 mart 19 mart yumurtlama günlerimdi degerlendirdik bat 5 nisan. Bende 20 marttan bu yana ara ara gelip hemen geçmeyen sol kasık ağrısı var bu ağrı sol bacağıma da vuruyor belime de vuruyor ve beyaz yoğun akıntı 2 kez yaşadım dün akşam da kahverengi akıntım oldu. Daha regle 10 gün var. Ben dün gece arkadaşım dış gebelik olabilir hemen dr git deyince gittim ultrasyon temiz çıktı kanda da gebelik çıkmadı. Regle 10 gün varken kanda negatif çıkması sizce normal mi? Ben bu ağrıları hayatımda ilk kez yaşıyorum gebelik mi acaba çocuk düşünüyoruz ama kan öyle çıkınca ümitlerim gitti
Gebelik pozitif oldumu canım. Bu belirti ile 10 gün kala

X