Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? 💮

İlk bölümünü dün akşam izledim ,2.yarim kaldı bahar alışveriş yaptıkça kocasının yüz hali çok güzeldi 🤣

Hele yatakta attığı tokat çok iyiydi ,doktor arkadaşının anlattığı hasta -aldatma olayında Timur nasilda korktu.

• Komik
Reactions: Jou
Benim anlamadığım Timur ve rengin ta üniversiteden sevgiliymis nasıl olduda bahar ile evlenmiş orasını anlamadım,Timur aileden zengin,rengin de zengin neden evlenmemisler ayrilmamislarda galiba.

Benim anlamadığım Timur ve rengin ta üniversiteden sevgiliymis nasıl olduda bahar ile evlenmiş orasını anlamadım,Timur aileden zengin,rengin de zengin neden evlenmemisler ayrilmamislarda galiba.
O Eski sevgilisiyle kavga edip yurtdışına gitti ayrıldılar bu baharda zaten çocuğa gözü vardı kuzum bi partiye katıldılar timurda bunu gördü gitti konustu etti kaynastılar kızda yağmur yağıyo diye evine gitti çocuğun neolduysa o geceden sonra oldu hamile kaldı evlendiler hemen olay bu

O Eski sevgilisiyle kavga edip yurtdışına gitti ayrıldılar bu baharda zaten çocuğa gözü vardı kuzum bi partiye katıldılar timurda bunu gördü gitti konustu etti kaynastılar kızda yağmur yağıyo diye evine gitti çocuğun neolduysa o geceden sonra oldu hamile kaldı evlendiler hemen olay bu
Teşekkür ederim 🤗

2.bolumu şimdi bitirdim.

Baharı ameliyat eden doktorun Timur ve ailesi ile bir derdi var galiba aslında babası ile adını duyunca yüz ifadesi değişti belkide timurun kardeşi olabilir yada annesi timurun babası yüzünden vefat etmiş olabilir ameliyat doktor hastasımi.diye haber okuyordu.

Timur babası anladığım kadarıyla oturdukları ev başta olmak üzere bütün parasını ve servetini bahara bırakmış ama haberi yok vasiyet yoluyla ama bahardan nasıl saklamislar anlamadım resmi bir evrak sonuçta avukat yada mahkemede açılır galiba

Teşekkür ederim 🤗

2.bolumu şimdi bitirdim.

Baharı ameliyat eden doktorun Timur ve ailesi ile bir derdi var galiba aslında babası ile adını duyunca yüz ifadesi değişti belkide timurun kardeşi olabilir yada annesi timurun babası yüzünden vefat etmiş olabilir ameliyat doktor hastasımi.diye haber okuyordu.

Timur babası anladığım kadarıyla oturdukları ev başta olmak üzere bütün parasını ve servetini bahara bırakmış ama haberi yok vasiyet yoluyla ama bahardan nasıl saklamislar anlamadım resmi bir evrak sonuçta avukat yada mahkemede açılır galiba
Aaaa ebett ben orasını anlayamadımm nasılda bahara bırakmış ona çok daha güvenmiş dmeekki bahardan saklarla totosu kalkar diye afedersin oyüzden korkuyolar alır diye

Anaaa o kız da Rengin'in çıktı ya la🥴🥴 pöfff gerçek babası da Timur çıkıyormuş püğğğğğ🥴🥴🥴

• Komik

Parla annesinin timurla olan iliskisini biliyormuş dizinin orjinalinde timurun kiziymis,ama kiz burada 16 yaşında galiba onu tam söylemediler kızının arkadaşı olduğuna göre timurun oğlu 20 yaşında eger onun çocuğu olsaydı,rengin barisali 3 sene oldu demisti.

Yalnız Parla ile rengin ana kız olsa bu kadar benzerdi çok benziyor.

Baharın gençliğini canlandiranda çok benziyor.

Parla annesinin timurla olan iliskisini biliyormuş dizinin orjinalinde timurun kiziymis,ama kiz burada 16 yaşında galiba onu tam söylemediler kızının arkadaşı olduğuna göre timurun oğlu 20 yaşında eger onun çocuğu olsaydı,rengin barisali 3 sene oldu demisti.

Benzerliğini nasılda bulmuşlar

Kziilcik şerbetini bıraktım artık baharı izliyorum
Demet evgari cok beğeniyordum zaten
İnanılmaz güzel başarılı bir oyuncu.
Dizinin konusu da o kadar hayatın içinden ki
Bir on sene yirmi sene önce yayinlansaydi bu kadar sevilmezdi.cunku kadinlar kendilerine dayatılan hayatın farkında değillerdi bu kadar.simdi kadinlar uyandı artık.
Güçlüyüz, istersek herseyi yapabiliriz.meslegimizi de anneligimizi de.
Nil karaibrahimgilin dediği gibi " çocuk da yaparım kariyer de.."❤️❤️

• Muhteşem

Amerika'ya gittiğinde orada karşılaşıyorlar o zaman oluyor Parla.

X