Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? 💮

4ay 4 gunluk teyzesı🩷
Kucaktan inmiyor uyanık oldugu zamanlar, geziyoruz evin ıcınde bakmadıgımız delik kalmadı😃
Ohh maşallah tam sevilme zamanı🥰🥰 bizde 2 yaş şeysine girdik gibi🥴 oğlanı tanımıyorum bazen 😅 misal su istiyor ama su verince kızıp ağlıyor 🥴

Dizinin 9.bolumunu dün izledim.

Reha ile çağla olayi biraz tuhaf olmuş bence adam evli değil mi yüzük takıyor.

Dorukun sahne performansı cok güzeldi ama düşmesi dahada komik olmuş 🤣🤣

Parla annesinden daha zeki bence 🤣 kiz annesinin gerçeği görmesini istiyor.

Timur bahar bosanirsa miras ve tüm paralar gidecek diye ödü kopuyor bence 🤣

• Komik
Reactions: Jou
Dizinin 9.bolumunu dün izledim.

Reha ile çağla olayi biraz tuhaf olmuş bence adam evli değil mi yüzük takıyor.

Dorukun sahne performansı cok güzeldi ama düşmesi dahada komik olmuş 🤣🤣

Parla annesinden daha zeki bence 🤣 kiz annesinin gerçeği görmesini istiyor.

Timur bahar bosanirsa miras ve tüm paralar gidecek diye ödü kopuyor bence 🤣
Timur dan çok Nevranın ödü kopuyor 😂

Bahar ve kocası daha düne kadar 20 yıllık evliydi şimdide 25 yıla yakın olmuşlar 🤣

Bahar sessiz sedasız çekip gitti biz olsak saçını başını yolmustuk ikisininde 🤣🤣

• Komik
Reactions: Jou
Birde durmadan reklam buneydii kapadım yattım aşşağa az çekim yapmışlar tabi bellii
Ben tam izleyemedim ama izleyenlerin yorumu öyle sıkıcıydı diyorlar .

Normalde 2 fragman yayınlanması gerekti mesela 1 tane verdiler benim bildiğim eskiden bölümler önceden çekilirdi stok bölümler olurdu şimdi yayınlanacak bölümü heralde ya aynı hafta çekiyorlar yada. 1 hafta önce filan galiba

Ben tam izleyemedim ama izleyenlerin yorumu öyle sıkıcıydı diyorlar .

Normalde 2 fragman yayınlanması gerekti mesela 1 tane verdiler benim bildiğim eskiden bölümler önceden çekilirdi stok bölümler olurdu şimdi yayınlanacak bölümü heralde ya aynı hafta çekiyorlar yada. 1 hafta önce filan galiba
Evett normalde öyle aslinda 1hafta önceden çekilmiş bu bölüm bi bölüm daha böyle sıkıcı olursa izlemem daha artık

Evett normalde öyle aslinda 1hafta önceden çekilmiş bu bölüm bi bölüm daha böyle sıkıcı olursa izlemem daha artık
90 li yillarda ki diziler daha guzledi bence 90-2000 arası filan hem daha akıcı hem de süreleri kısaydı taş çatlasın 1.5 saat çok reklamda olmazdı.

X