Gelinbaşı ve Gelin Tacı Balıkesirliler

HayduT

MinikSalyangoz
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2010
2.745
1
balıkesirde düğünüm olacak hiç bir fikrim yok balıkesirle ilgili. kuaför ve makyaj için yardıma ihtiyacım varbilmiyorumkismile

balıkesirde düğünüm olacak hiç bir fikrim yok balıkesirle ilgili. kuaför ve makyaj için yardıma ihtiyacım varbilmiyorumkismile

canım evlilik hazırlıkları diye bir bölüm var bence oraya yazmalısın.ist oturduğum için sana sadece bri ömür boyu mutluluklar diliyorum :)

Son düzenleme:
orayada yazdımda cvp yok :KK43: bide şansımı burda deniyim dedim.. ilginize teşekkür ederim

a.s çok memnun olurum. makyaj işi ince iş bilirsin prensesede dönebilirsin kurbağayada eyvahedigeldismile

a.s çok memnun olurum. makyaj işi ince iş bilirsin prensesede dönebilirsin kurbağayada eyvahedigeldismile

ben kızkardeşimden biliyorum o dönemlerde çok stresliydi ve hiçbirşeyi beğenmiyordu bence sakin ol her gelin güzeldir :)

ben Balıkesirdeyim şu an için sana yardımcı olabilirim istersen :)

balıkesirde iyi kuaförler var tabikide seçimini iyi yapmalısın şekercim.

17 yıldır Balıkesirdeyim..
26 gün sonra düğünüm var,yıllardır tanıdığım bir kuaför olan Kuaför Hayriye'ye gideceğim..
Ben yıllardır memnunum,nişanda da saç makyaj ona gittim memnun kaldım..
Balıkesir'de ünlenmiş birçok kuaför seni maymun edip bir güzel hesap çıkartabilir.
Dikkat et..

Tavsiye ettiğim kuaför Paşaalanı mahallesinde..
Sanırım nişanlın balıkesir'de o bilir,emniyet müdürlüğüne yakın bir yerde..

cnm bnde balıksrdeym bnm önerm kuaför elmas.. bnm ablmda orda yaptrdı saç makyaj herkeste çok begnmşti.. yalnız bu bnm görüşm sen yinede iyi arastr cnm mutluluklar opuyorumnanaktan

bu arada bende balıkesir deyim ve kızımın adı ilke:))))))))

aa çok sevindim, ilke güzel ve anlamlı bi isim :) bahtı da güzel olur inşallah :)

Bu arada ben de kuaför Elmas'ı ve YKM'nin üstündeki Murat Kuaförü tavsiye edebilirim, yolun açık, bahtın şen olsun opuyorumnanaktan

emma ve derins tavsiyeniz için çok teşşekür ederim. bana açık olarak tam adreslerni yazarsanız bidahaki ay balıkesire gelicem ilk kez hepsini ziyaret edip bakmak istiyorum. ilke ve despo sizinde önerilerinizi bekliyorum. alternatifim olur. bu porselen makyajı yapabiliyorlarmı? çok soru sordum ama içim kıpır kıpır saçı okadar umursamıyorum ama makyajdan çok korkuyorum.. bu arada düğün için gala diye bi yerden gün aldı nişanlım güzelmi sizce orası? şimdiden hepinize teşekkür ederim gelininiz olmaya geliyorum :eek:

emma ve derins tavsiyeniz için çok teşşekür ederim. bana açık olarak tam adreslerni yazarsanız bidahaki ay balıkesire gelicem ilk kez hepsini ziyaret edip bakmak istiyorum. ilke ve despo sizinde önerilerinizi bekliyorum. alternatifim olur. bu porselen makyajı yapabiliyorlarmı? çok soru sordum ama içim kıpır kıpır saçı okadar umursamıyorum ama makyajdan çok korkuyorum.. bu arada düğün için gala diye bi yerden gün aldı nişanlım güzelmi sizce orası? şimdiden hepinize teşekkür ederim gelininiz olmaya geliyorum :eek:

Benim düğünüm de gala'da :kedi:
ıstersen balıkesir'de olursan gelip bakabilirsin ortama 6 şubat'ta düğün.
Gala açılalı birkaç yıl oluyor ama şu anda balıkesir'in en popüler yeri..
Müziği,pastaları,hizmeti hepsi çok güzel ,içim rahat benim..
Güzel bir seçim yapmış nişanlın canım..
Kuaför Hayriye porselen makyaj yapıyor ben yaptırmayı düşünmüyorum ama arkadaşlarıma yaptı önceki düğünlerde..

Sizin düğün ne zaman..?

İstersen balıkesir'de olursan gelip bakabilirsin ortama 6 şubat'ta düğün.
Kuaför Hayriye porselen makyaj yapıyor ben yaptırmayı düşünmüyorum ama arkadaşlarıma yaptı önceki düğünlerde..

Sizin düğün ne zaman..?

benim düğünümde 25 eylülde.. 18 eylüldede ankarada kına gecem olacak. makyajını nerde yaptıracaksın? şubat orda olursam kesin uğrarım cnm.:asigim:

merhaba arkadaşım benimde daha yeni düğünüm oldu ve bende kuaför elmasa gittim. gerçekten güzel yaptı saç ve makyajımı. zaten modelini kendin seçersen ona göre yapıyorlar. mutluluklar sanada

elmas çookkk pahalı.bak elmasın en favori elmanı ayrıldı şu an başka bir yerde çalışıyor.ismi gökhan.kuaför ise 52 evlerde vali konağı sırasında.ama kuaförün adını bilmiyorum.yeri tarif ettim çok kolay yerde ana yol üzerinde valikonağının hemen sırasında ..bence elmasa bi çuval para dökmeyin aynı işi o çocukta görür.

İstersen balıkesir'de olursan gelip bakabilirsin ortama 6 şubat'ta düğün.

Sizin düğün ne zaman..?

derinss cim tebrikler.evet gala seçkin bir yer.çok şanslısın canım hayırlı olsun.

kuzu cum porselen makyajı bende duydum derinss in tavsiyesine kulak ver.bi araştır istersen.mutluluklar hepinize kızlarrrr.

benim düğünümde 25 eylülde.. 18 eylüldede ankarada kına gecem olacak. makyajını nerde yaptıracaksın? şubat orda olursam kesin uğrarım cnm.:asigim:

Makyaj için çok araştırma yaptım.
Önce bir tanıdık yapacaktı güzellik uzmanı vs ama..
bazı mantıklar eskiden kalmış..yani öyle ağır göz makyajlaır ne bileyim elma gibi yanaklar falan..
doğal olmak istiyorum ben Hayriye'nin bir elemanı var sadece makyaj yapan o yapacak..
kafalarımız uyuştu,en önemlisi bu benc.e.
yoksa harika makyaj yapanlar var ama çok ağır,bülent ersoy makyajı kıvamında oluyor..

ee nişanlının eşi dostu hiç bilmiyor mu kuaför onlarda yol gösterir sana canım..

X