Baş belası komşu

Sirret ve edepsiz Üst komşu yüzünden en üst kata gideceğim diye ant ictim elhamdülillah rabbim nasip etti..çok rahatım şimdi elhamdülillah...benim ruh hastası da terlik giyerdi sabah onun sesine uyanirdim tik tik tik Allah'ım deliriyordum resmen...beyaz çamaşırlarımin üstüne sigara kulu,konfeti,sofra bezi ama içinde bir ben yokum,son ses müzik açmalar,kavgalar,geceleri apartman kapısını kirarcasina kapamalar,oto parka son ses müzik ile girmek hemde gece yarısı... Allah'ım ne dua ettim benden bulmasinlar sen ver cezalarını diye...ama bende tasinacagim son hafta son ses müziği açtım hergun evden dışarı çıktım 2/3 saat...sabah 7 gibi evin camlarını heryerden güm güm vurdum...duvara sürekli Birşeylerle vurdum...gece TV sesi son ses açtım...içimin yağları eridi

ama bende tasinacagim son hafta son ses müziği açtım hergun evden dışarı çıktım 2/3 saat...sabah 7 gibi evin camlarını heryerden güm güm vurdum...duvara sürekli Birşeylerle vurdum...gece TV sesi son ses açtım...içimin yağları eridi
Siz de bu davranışlarınızla diğer komşularınızın hakkına girmişsiniz.

Siz de bu davranışlarınızla diğer komşularınızın hakkına girmişsiniz.
Benim alt komşum bile illallah etmişti
Ona sordum tabiki habersiz yapmadim...neler çektiğimi bildiği için hicbirsey demedi Allah için...hatta o söyledi gider ayak sen rahatsız et diye...çünkü müzik açınca o bile rahatsız oluyordu...

Benim alt komşum bile illallah etmişti
Ona sordum tabiki habersiz yapmadim...neler çektiğimi bildiği için hicbirsey demedi Allah için...hatta o söyledi gider ayak sen rahatsız et diye...çünkü müzik açınca o bile rahatsız oluyordu...

Alt kat komşunuz, siz nasılsa taşınıyorsunuz diye bu durumunuzdan faydalanmış. Günün birinde sizin arkanızdan konuştuğunu duyarsanız şaşırmayın.

Siz o binada otururken, diğer komşunun verdiği rahatsızlıklara karşı neden sizinle birlik olmadı; bir düşünün.

Benim de kapı komşum kapıyı pat küt çarparak kapatıyor. Eşim eşine söyledi söyleyim hanımla çocuklara dikkat etsinler dedi ne kendi dikkat ediyor ne de eşi çocuklar dikkat ediyor. Her gün misafiri var belkii 15-20 dakika misafirler giderken kapı önü sohbeti yapıyorlar bağır çağır çok saygısızlar kaç kez bu konuda da uyardım eşim vardiyalı çalışıyor dedim bana mısın demedi.

X