Doğuma Hazırlık bbegimizin hareketi ve durduklari yerle ilgili cinsiyet analizi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

beniaffet123

saglikla gel canim oglumm
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2012
158
3
Arkadaslar erkek bebek tez canlanir derler yani
daha cabukk hareket Eder. Ve tekmeler.kizlar ise. Daha gec. Tekmeler...kiz bebek. Solda. Erkek bebek. Ise. Anne karninda. Sagda durur ......bunlar benimmt duyduklarim tecrubesi olan anneleri ve. Bilgisi olanlarin yorumlari bekliyorum.

mrb benim bebegim erkek.15 haftada hareketlerini, 18. haftada da tekmelerini hissettim.çk hareketli.karnımda yer değiştirdiğini anlıyorum.gebeliğimin ilk zamanları hep sagda hissettim.hep agırlığı taraftaydı.bende yüzden hep soluma yattım.evet doğru olabilir.gebelikte bol ekşi yoğurt ve mandalina yedim tatlı canım istemedi.13 haftalıkken drda cinsiyetini göstermedi.16 haftalıkken gidince erkek dedi drmuz.bir arkadaşımın bebeginin cinsiyetini 19. haftada öğrendi erkekmiş.

Bende 10.haftamda hissettim sol tarafimda.....hala cinsiyetini ogrenmedim bakalim benimki ne olucak....cok istiyorum erkek olmasini.dilerim allahtan karnimdaki cocugum erkek olur .....

canım bu şeylere tutunup kendini ümitlendirme. doktor kontrol ederken bana sağdan bakardı ama tatlı bir kıza sahip olacam..

benimde gönlümden erkek geçiyordu ama Rabbim kız nasip etti. Ümitlendirirsen kendini ve istediğin gibi olmazsa hayal kırıklığı yaşayabilirsin. ben azcık yaşadımda :KK8: ondan gelen razıyım dedim ve bu durumu üzerimden attım.

o yüzden ne kız olarak düşün ne erkek :) hayırlısı de, çünkü bu tür şeyler genelleme.. çıkmayadabilir..

Bende 14 haftalık hamileyim benimki demi erkek acaba bende hep sağ tarafta hissediyorum, canım hep ekşi yemek istiyor kafam karıştı...

Bende 14 haftalık hamileyim benimki demi erkek acaba bende hep sağ tarafta hissediyorum, canım hep ekşi yemek istiyor kafam karıştı...

canımbebegin inş saglıklı olur cinsiyete kafana takma.cinsiyetini öğrenince banada haber ver.bende mrk ettim

canım bu şeylere tutunup kendini ümitlendirme. doktor kontrol ederken bana sağdan bakardı ama tatlı bir kıza sahip olacam..

benimde gönlümden erkek geçiyordu ama Rabbim kız nasip etti. Ümitlendirirsen kendini ve istediğin gibi olmazsa hayal kırıklığı yaşayabilirsin. ben azcık yaşadımda :KK8: ondan gelen razıyım dedim ve bu durumu üzerimden attım.

o yüzden ne kız olarak düşün ne erkek :) hayırlısı de, çünkü bu tür şeyler genelleme.. çıkm

Tabiki herseyin hayirlisi oncelkle rabbimden Gelen basim ustune benimki sadece istek. Olur olmaz allahin bilecegi istir....allahim herkesin gonlune. Gore. Wersin ins.

canımbebegin inş saglıklı olur cinsiyete kafana takma.cinsiyetini öğrenince banada haber ver.bende mrk ettim

İlginize çok teşekkürler cinsiyeti asla kafama takmam sonuçta benim ilk çocuğum. Allah herkese sağlıklı sıhhatli evlatlar versin, mutlaka haber veririm size cinsiyeti belli olunca...

ben sağdan yumurtluyorum sağım hep ağrıdı bebekte sağdaydı ilk başlarda hep , ve erken hissettim çok hareketli kıpır kıpır ama KIZ. kayınvalidemde erkek olacak kesin diyordu ama kız çıktı D:

ayrıca arkadaşımda şuan hamile göbeği çok sivri erkek dediler onunda kızı oluyo yani bunlar boş rivayetler...

daha cabukk hareket Eder. Ve tekmeler.kizlar ise. Daha gec. Tekmeler...kiz bebek. Solda. Erkek bebek. Ise. Anne karninda. Sagda durur ......bunlar benimmt duyduklarim tecrubesi olan anneleri ve. Bilgisi olanlarin yorumlari bekliyorum.

sonuc sukurler olsunki dunyalar tatlisi bi oglum oldu..

Oglumu daha erken hissettim ama bu ikinci gebeligim olmasindan dolayi bence deneyim yani..kizim hep sagimda oynardi oglumsa solumda oynuyor bence alakasiz bisey bunlar..

18.haftamsayim hala kizlarimin hareketlerini hissetmiyorumm :KK43: sizce normal mi ki bu benim ikinci gebelihim ilki oglandi ama 11 yil oldu ilk gebelimi yasayali suan bu gebeligim sanki ilk gibi cok tecrubesizim merakla bekliyorum hareketlenmelerini

Canim ben ilk bebegim sag tarafimdaydi herkes dedi ki sag tarafdaysa kesin erkek.4.ayda hissettim ve kizim oldu.simdi 2.ye hamileyim o da solda kusmet bakalim.insallah hayirli evlatlar nasip eder Allah :KK52:

Canim ben ilk bebegim sag tarafimdaydi herkes dedi ki sag tarafdaysa kesin erkek.4.ayda hissettim ve kizim oldu.simdi 2.ye hamileyim o da solda kusmet bakalim.insallah hayirli evlatlar nasip eder Allah :KK52:
İnş buda oglandir

X