‘ Bebeğim’ kelimesi

monoson

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2024
52
17
28
Günaydın mutlu haftalar ben sinirden çıldırmak üzereyim.
Dün bebeğimin göz doktoruna muayenesi vardı hastaneden kv bi tanıdığı çalışıyor neyse eşimle gittik kadın eşime sürekli bebeğim diye hitap ediyor kadın evli bu arada bebeğim aşşağı bebeğim yukarı sürekli ağzında bu kelime bana diyor ki eşin gitsin yukarda işlemleri halletsin sen burda bekle bebeğinle vs

En son da işimiz bitince dayanamadım çıktım dışarda bekledim eşimin o ara unuttuğu bi kâğıt vardı onu aldı geldi geldiği gibi de ne bu surat bilmem ne bana söylemeye başladı bende dedim ki eğer bir gün bir adam bana bebeğim derse sende çok normal karşıla dedim.
Daha sonrasın da neymiş kadına sağol abla her şey için teşekkür ederim dememişim falan filan neymiş kadın sormuş bişey mi olmuş muş. yani bir de bu kadına teşekkür edicem ki yaptığı bişey de yoktu bilmiyorum belki günah alıyorum ama aşırı sinir oldum eşime daha da sinir oldum tavrına söylediklerine.
Eşim beni aşırı manipüle edebilen biri zaten yani bir şey söylediğime pişman etti yok ben öliyim de kurtulun senin yüzünden bugünüm çöp oldu senin yüzünden herkesi tersledim bilmem ne sinirden aklıma gelmiyor.
Bilmiyorum belki de ben haksızım gerçekten kafam durmuş durum da sizce tepkim abartı mı ?

Hitap olarak doğru olmayabilir ama bunu sorun haline getirmek ciddi problem bence. Oda öyle hitap ediyor diyip geçebilirdiniz bu şekilde yapmanın kime ne faydası oldu? Kocanızı mı kıskandınız gerçekten kaç yaşında size destek olmaya çalışan insandan?
Evet ,çok normal bence kısknmam yardımcı olduğu bir konu da olmadı bu arada. neden aradığımızı da anlamadım.

Eşinizin suçu ne? Adam orda terslese beş dakika göreceği bir kadın için işini halledemeyecek. Kadın doktormu? Benim gittiğim bı kadın doğum doktoru da bana aşkım felan demişti, eşimle ikimiz çıkınca ne tatlı doktor demiştik, trip atmadık birbirmize. Bilmiyorum, bize normal gelmişti.

Eşinizin suçu ne? Adam orda terslese beş dakika göreceği bir kadın için işini halledemeyecek. Kadın doktormu? Benim gittiğim bı kadın doğum doktoru da bana aşkım felan demişti, eşimle ikimiz çıkınca ne tatlı doktor demiştik, trip atmadık birbirmize. Bilmiyorum, bize normal gelmişti.
Hayır hastanenin mutfağın da çalışıyor. ayrıca kadının yardımcı olduğu bi konu olmadı ki, neden aradığımızı anlamadım yani.

7,8 yaş büyük diye biliyorum
Muhtemelen dişil enerji saçtığından değil fazlaca "Abla" hissettiğinden böyle yaptı. Yani şu an az görüşmek zorunda kaldığım ama zamanında sık görüştüğüm anlatsam oo çok uzak akraba denilcek bi kaç bebeğim var benim de böyle. ☠️ Karısının ağzını burnunu büktüğünü görsem k.çımla güler yanağından makas bile alırım bebenin.

Hayır hastanenin mutfağın da çalışıyor. ayrıca kadının yardımcı olduğu bi konu olmadı ki, neden aradığımızı anlamadım yani.
Bazı insanlar bir işi olunca illa o kurumda tanıdığına haber verir. İlla aracıyla gider. Eşiniz de öyle biri demek ki. Bana çok gereksiz abartıyorsunuz gibi geldi. Biraz aşırı kıskançsınız belli ki ama böyle de boğulur insan

Eşin suçu ne ki? Ne desin annesinin tanıdığı terslemez ki kimse yani yaşı büyük ne yapmasını isterdiniz tam olarak

Ben çok kıskanç biri değilim ondan olsa gerek hayatta takılmam hele de annesinin tanıdığı olacak hiç. Sadece herkese bu şekilde hitap etmek bayağı gelir bana, ama sinirlenmem açıkçası.

X