bebeklerimize kavuşmak için meryem suresi okumaya varmısınız

kızlar kendım ıcın olan 6 tane meryem suresını okudum...
hayalot cnm senın eksıklerın ıcın 2 tane okudum.. sanırım 6 taneydı senın eksıgın sen kaç tane okudun? cnm hala eksıgın varsa okuyabılırım...

arkadaslar anladıgım kadarıyla meryem suresi 1 kısıye 41 kez (toplam) mı okunuyor?

kızlar kendım ıcın olan 6 tane meryem suresını okudum...
hayalot cnm senın eksıklerın ıcın 2 tane okudum.. sanırım 6 taneydı senın eksıgın sen kaç tane okudun? cnm hala eksıgın varsa okuyabılırım...

bitanem çok sağol suan 4tane kaldı bende daha yenı okuyacagım ben okurum sonrada senınkılerı okuyacam bu aksam bıter ıkısı yazarım hemen :KK34:

arkadaslar anladıgım kadarıyla meryem suresi 1 kısıye 41 kez (toplam) mı okunuyor?

evet canım mesela bu hafta esma arkadasımıza 41 meryem suresı okuyoruz .bu 41 taneyı kaç kısıysek ona gore paylaştıryoruz :KK34:

canım pikolaman arkadaştan kaç gün oldu ses çıkmadı haberde vermiyor okuyup okumadım diye,esmacvs arkadaşa okuyoruz senide ekleyim kaç tane okudun

ARKADAŞLAR HAYALOT RAHATSIZLANDIGI İÇİN ONUN PAYINA DÜŞENİ BÖLÜŞTÜRDÜM,VE PİKOLAMAN ARKADAŞTAN Bİ TÜRLÜ HABER ALAMADIGIM İÇİN LİSTEDEN ÇIKARDIM .esmacvs arkadaşımız için okuyoruz. 2.11.2012.............YENİ LİSTEMİZ

yandew---------7=====OKUDU
burcu_81--------7
hayalot----------====hasta oldugu için yerine biz okuyacaz.
esmacvs---------6=====OKUDU
nisanbu----------7
vck--------------7
blk10------------7

okuyan her kesten ALLAH razı olsun.

PİKOLOMAN arkadaş kaldı haber ver okudununmu.hayalot arkadaşımız için okuyoruz. 21.10.2012

yandew------------6--------OKUDU
burcu_81----------6---------OKUDU
hayalot------------5 ---------OKUDU
esmacvs----------6+2-------OKUDU
nisanbu-----------6--------OKUDU
vck----------------6------OKUDU
pikoloman--------6 ----------------yerine

ARKADAŞLAR NİSANBU RAHATSIZLANDIGI İÇİN ONUN PAYINA DÜŞENİ BÖLÜŞTÜRDÜM,VE PİKOLAMAN ARKADAŞTAN Bİ TÜRLÜ HABER ALAMADIGIM İÇİN LİSTEDEN ÇIKARDIM .esmacvs arkadaşımız için okuyoruz. 2.11.2012.............YENİ LİSTEMİZ...kusura bakmayın yalnış yapmıştım düzelttim

burcu_81--------7
hayalot----------7
nisanbu----------hasta oldugu için yerine biz okuyacaz.
vck--------------7
blk10------------7

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR HAYALOT RAHATSIZLANDIGI İÇİN ONUN PAYINA DÜŞENİ BÖLÜŞTÜRDÜM,VE PİKOLAMAN ARKADAŞTAN Bİ TÜRLÜ HABER ALAMADIGIM İÇİN LİSTEDEN ÇIKARDIM .esmacvs arkadaşımız için okuyoruz. 2.11.2012.............YENİ LİSTEMİZ

burcu_81--------7
hayalot----------====hasta oldugu için yerine biz okuyacaz.
nisanbu----------7
vck--------------7
blk10------------7

bu 7 taneyı ne zamana kadar okuyacagız.ıyıce karıstırdım ben ya:KK43:sımdı gördum daha bunu

canım kaç tane okudun bitiremediysen kaç tane kaldıysa ben okurum söyle.

canım esmanınkilei okudum 5 taneydi onlar bıttı ama 7 tane olarak değiştirdiğin için 2 tane eksiğim kaldı onları hemen okuyorum şimdi.
buarada kendımınkılerı pkilomandan kalan eksık 4taneyı daha okuyamadım onları yarın okur benımkınıde aksam bagıs yaparız artık
bılgısayardan okudugum için gözlerimi çok agrıttı ara vermek zorunda kaldım benımkıne sımdı esmaya kalan 2 duama devam edıyorum .

yandewcim esmanın 7 tanesını okudum allah kabul etsın inşallah .
benım kılerını 4 eksık duruyo okuyamadım gozlerım cok agrıdı yarın okurum ben aksam benımkılerıde bagıslarız
:KK16::KK16::KK16::KK16:
esmacım rabbım sagsalım saglıklı bır sekılde bebegıne kavusturur inşallah doğumun kolay olur canım benım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yandewcim esmanın 7 tanesını okudum allah kabul etsın inşallah .
benım kılerını 4 eksık duruyo okuyamadım gozlerım cok agrıdı yarın okurum ben aksam benımkılerıde bagıslarız
:KK16::KK16::KK16::KK16:
esmacım rabbım sagsalım saglıklı bır sekılde bebegıne kavusturur inşallah doğumun kolay olur canım benım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

cnm benım Allah razı olsun... rabbım herkeze nasıp etsın ıns.

esmacvs arkadaşımız için okuyoruz. 2.11.2012.....

burcu_81--------7
hayalot----------7=====OKUDU
vck--------------7
blk10------------7

burcu81 vck ve blk10 haber verin okudunuzmu.
esmacvs arkadaşımız için okuyoruz. 2.11.2012.....

burcu_81--------7
hayalot----------7=====OKUDU
vck--------------7
blk10------------7

X