Beren Saat'den "neden sustun ?" yanıtı

Evet sorun da bu değil mi? sen bir oyuncuyu yaptığı rol ile nasıl vurmaya çalışırsın? hele de bir kadın olarak.
İste bunu diyorum digerine laf sokarken digerini korumayi anlamiyorum.
bir digeri dusuncelerine yakin diye korumaya gerek yok.
sonucta hepsi artist :)

İste bunu diyorum digerine laf sokarken digerini korumayi anlamiyorum.
bir digeri dusuncelerine yakin diye korumaya gerek yok.
sonucta hepsi artist :)
ebedi ne diyon canım kafam karıştı hahahaha :)

bence kimseye laf sokmayalım hepimiz kardeşiz diye Mahsun a bağlamak üzereyim :KK53:

ebedi ne diyon canım kafam karıştı hahahaha :)

bence kimseye laf sokmayalım hepimiz kardeşiz diye Mahsun a bağlamak üzereyim :KK53:
Nesini anlamadin sen iki ünlüyede laf soylenmesini istemezsin.
bir baskasi sirf dusuncelerine uzak diye hulyanin filmine tepki koyar.berene laf soyletmez.demek istedigim buydu.
ayy ne kadar uzadi :)
hadi yine gorusuruz canim :KK200:
esim marketten gelsin kahvalti hazirlicam daha .

o tecavüze uğramış yorumu yapan arkadaştanaalıntı yapıp bende yorum yaptim.

Bereni desteklemedim HDP yı destekleyen oy veren herkes PKK yı da destekler diye binlerce yorurmum vardır.

Konu berenin hangi partiyi desteklediği mevzusu değildi sanırım yanlış anlaşıldı.

Mevzu oyuncuların oynadıkları karakteriyle bir tutulmaları yanı tecavüze uğrayan birini oynadı diye gerçek hayatta tecavüze uğramış gibi var olmaları öyle lansedilmeleri.zaten o öyle biri onun dediğinden ne olucak denilmesi

o tecavüze uğramış yorumu yapan arkadaştanaalıntı yapıp bende yorum yaptim.

Bereni desteklemedim HDP yı destekleyen oy veren herkes PKK yı da destekler diye binlerce yorurmum vardır.

Konu berenin hangi partiyi desteklediği mevzusu değildi sanırım yanlış anlaşıldı.

Mevzu oyuncuların oynadıkları karakteriyle bir tutulmaları yanı tecavüze uğrayan birini oynadı diye gerçek hayatta tecavüze uğramış gibi var olmaları öyle lansedilmeleri.zaten o öyle biri onun dediğinden ne olucak denilmesi

Cümlelerimi özenle seçiyorum ama pes etme aşamasındayım, zira azıcık anlayış kabileyeti olan bi insana yukarıdaki izahlar zor olmasa gerek. Hala kendi fikrinizle yorumlamayin.

Cümlelerimi özenle seçiyorum ama pes etme aşamasındayım, zira azıcık anlayış kabileyeti olan bi insana yukarıdaki izahlar zor olmasa gerek. Hala kendi fikrinizle yorumlamayin.

amma uzattın arkadaşım polemiğe girmiyorum girmek istemiyorum.lutfen...

uzatmanın bir anlamı yok

peki senin dediğin olsun

X