Beren Saat'den "neden sustun ?" yanıtı

Sanatçılar hakkında Unuttuğumuz birşey var, onlarda sizin bizim gibi insan, yemek yiyor, uyuyor, düşünüyorlar, hepsinin siyasi fikirleri var bizler gibi ve biz nasıl düşüncelerimizi dile getiriyorsak onlarda dile getiriyor, ben bunu yadırgamıyorum, sanatçılara bir misyon yüklemiyorum çünkü, onlar bana örnek olmak için dizi de oynamıyorlar, onlar soyunabilir, alkol alabilir, gece hayatında boy gösterebilir, muhafazakar bir yaşam sürebilir, kişisel tercihleridir.

Eğer onları etten kemikten insan olarak düşünmez çok fazla anlam yüklersek birgün biryerde çıkıp konuşma yaptıklarında işte böyle hayal kırıklığına uğrayabiliriz.
Gençler onları takip ediyormuş, hayran kitleleri varmış, hayranlığınız oyunculuklarına olsun yaptıklarına değil, gençleri ilkeli ve bilinçli yetiştirirseniz de bir oyuncu ya da şarkıcıyı rol model almazlar.

Yaşam dizi filmler değildir, bize birşey katmıyorlar, vakit geçirmelik eğlencelik zaman öldürücü bir aksiyonlar hepsi o kadar.

Son düzenleme:
Tek tek alintilayamadim arkadaşlar hepinizin görmesi ümidiyle...

Yorumum acik ve net hepiniz kafaniza göre manalar cikarmissiniz anlamak istediğiniz gibi anlamissiniz ne diyebilirim ki.

Ya kimki bu kadın konuşmaya değmez şuna pirim vermeyin. Gündeme gelmeye çalışıyo.

Soyunmak tecavüze uğramak ta biyere kadar tabi. Dikkat çekmek icin bişeyler gerekli.

Tek tek alintilayamadim arkadaşlar hepinizin görmesi ümidiyle...

Yorumum acik ve net hepiniz kafaniza göre manalar cikarmissiniz anlamak istediğiniz gibi anlamissiniz ne diyebilirim ki.

Ustteki boldladigim kisimda neyi ima ettiginizi veya bizlerin neyi yanlis anladigini aciklayin; ben size yanlis anlamisim kusura bakmayin,lafimi geri aliyorum derim seve seve.Cekinmem de bundan.

Ustteki boldladigim kisimda neyi ima ettiginizi veya bizlerin neyi yanlis anladigini aciklayin; ben size yanlis anlamisim kusura bakmayin,lafimi geri aliyorum derim seve seve.Cekinmem de bundan.

Oynadığı rolle kimse eleştirilemez. Bu berene bir eleştiri de değil zaten. Kendisinin gündemde olduğu başlıklar belli. Güzel ülkem sağolsun böyle haberleri çok sever. Aynı kişiden aynı haberler aynı alışılmışlıkla izlenmemesi adına böyle haberler olduğunu düşünmekteyim.

Oynadığı rolle kimse eleştirilemez. Bu berene bir eleştiri de değil zaten. Kendisinin gündemde olduğu başlıklar belli. Güzel ülkem sağolsun böyle haberleri çok sever. Aynı kişiden aynı haberler aynı alışılmışlıkla izlenmemesi adına böyle haberler olduğunu düşünmekteyim.

Peki siz de guzel ulkemin dustugu hataya dusup yorumunuzu genelleyip "belirli haber"uzerine yapmis olmadiniz mi ? Ya da bu haberlerin yapilmasinda Beren Saatin ne etkisi var? Az cok magazini takip eden bir insanim.Cok nadir kameralari kullanan bir kadindir...Ama dediginiz dogru ya guzel ulkemin guzel insanlari aninda yafta yapistirmaya bayilir...Bu kara leke uzun yillar Mujde Ar'a aitti.Bayragi Beren'e devretti...Ne yapsa kurtulamayacak..Ulkede cok az kadin sanatcinin boylesine secilmis,kusursuz cumleleri toplayip gunumuzun tahlilini yapabilecek potansiyeli var diyecegimize,biz isin kolayini secerek ona ucuz sanatci deyip ustune hakaret ediyoruz.
Neyse,cevabiniz beni hic tatmin etmese de aciklama yaptiginiz icin tesekkurler.

oyunculugu sifir , güzelligi ve sans i var sadece , gerci TR de oyuncular güzel ve yakisikli olsun yeter, yetenek sifir cogunda,

hani insan haklarindan dem vuruyorya , Arcelik in iscileri eylemde grevde iken kendisi reklaminda oynamis hani nerde o hak severligi , yani olabilir ama oyuncu bu konulara girmemeli iste , ...gerci pkk icin halk diyen biri.. aaa vergi cok vermis nereye gidiyormus bilmek istermisss asil GERcek Halk sayesinde oo vergileri verme gücüne sahip dagdakilerinden degil ... dizi si baslicak tabiki aciklama yapacak, umarim bunlar unutulmaz dizileride kendisinin halk gördügü kisilerce izlenir artik :S

Beren artık bu konulardan dolayı haber olmaktan vazgec gözünü seviyim. Bıktım be senden, bi sus kendini dizine ver ya huu. İnsanların gözünün onundesin, bu konularda fikrini kendine sakla azicik yoksa, boyle protesto ederler seni. Ha bende dizini izlemicem oda ayri bi konu.:KK49:

bergüzar korelin uğradığı çocuğun ölsün beddualarına o da uğramış, üstelik doğmamış çocuğuna küfürler eşliğinde, oturup takip edip beddua edeceklerine, bir fatiha okusunlar şehitler için, takipçilerin bu küfürlerini anlamsız buluyorum, illa küfür edeceklerse berene sıra gelene kadaaaarr

Beren artık bu konulardan dolayı haber olmaktan vazgec gözünü seviyim. Bıktım be senden, bi sus kendini dizine ver ya huu. İnsanların gözünün onundesin, bu konularda fikrini kendine sakla azicik yoksa, boyle protesto ederler seni. Ha bende dizini izlemicem oda ayri bi konu.:KK49:
başkasıyla karıştırıyor olmayasın,ne zaman reklam peşinde koştu ki kadın.doğru dürüst magazine bile konu olmaz:KK66:

Peki siz de guzel ulkemin dustugu hataya dusup yorumunuzu genelleyip "belirli haber"uzerine yapmis olmadiniz mi ? Ya da bu haberlerin yapilmasinda Beren Saatin ne etkisi var? Az cok magazini takip eden bir insanim.Cok nadir kameralari kullanan bir kadindir...Ama dediginiz dogru ya guzel ulkemin guzel insanlari aninda yafta yapistirmaya bayilir...Bu kara leke uzun yillar Mujde Ar'a aitti.Bayragi Beren'e devretti...Ne yapsa kurtulamayacak..Ulkede cok az kadin sanatcinin boylesine secilmis,kusursuz cumleleri toplayip gunumuzun tahlilini yapabilecek potansiyeli var diyecegimize,biz isin kolayini secerek ona ucuz sanatci deyip ustune hakaret ediyoruz.

İşi sanat olan kimselerin siyasi görüşlerini açıktan söylemeleri kendi zararlarina olur. Karşı tarafi tutan insanlar ister istemez karşı cepheye geçer. Tıpkı bi iki hafta önce burda haberi olan yavuz Bingöl, levent üzümcu, Tuğçe kazaz gibi. Kaldı ki sen kendisini pkkdan soyutlayamamis bir partiyi desteklersen toplumun çoğunun tepkisine hazırlıklı olmalısın.

aynen on numara yorum, tek vatansever bu küfreden takipçiler sanki, memlekette
kınım kınım kınıyorum ve lanetliyorum da,ya da başımızdakilerde kınayıp lanetliyor da ne oluyor.sadece dille kınamak çözüm mü:KK14:

Niye bu kadini koruyorsunuz,hülya avsar Akp yanlisi diye demediginiz kalmamisti.
(ikisinide sevmem orasi ayri)
bu kadin kim ki,neyiyle nasil meshur oldu
ülke icin ne yapmis
filmlerini biliriz gibi laflar havada uçustu.
bu ikiyuzluluge gerek var mi.
berende benim icin ayni kategoride.

aşkı memnuyu izlemedim.hatta senelerdir hiç dizi izlemedim ama buradaki yorumlar bana bu diziyi izlettirecek:KK70:

İşi sanat olan kimselerin siyasi görüşlerini açıktan söylemeleri kendi zararlarina olur. Karşı tarafi tutan insanlar ister istemez karşı cepheye geçer. Tıpkı bi iki hafta önce burda haberi olan yavuz Bingöl, levent üzümcu, Tuğçe kazaz gibi. Kaldı ki sen kendisini pkkdan soyutlayamamis bir partiyi desteklersen toplumun çoğunun tepkisine hazırlıklı olmalısın.

Tugce kazaza en fazla "eee siradaki din gelsin "derim ya da Ugur isilaga,Yavuz bingole siradaki parti ? Levent Uzumcu'ye ne derim bilemedim.Mensubu oldugu topluluktan ihrac etmem ama..Baris Atay'da var aklima gelen...Misal Berguzar Korel'e geziye katildigi icin evladinin acisi gor insallah diye yorum yapan insan diye adlandiramayacagim varliklar benin icin toplumu olusturmuyor.Yani onlarla ayni vatani paylasmak ta istemem..Bu benim fikrimdir.Yalniz simdi farkettim ki hep linc edilen,toplumdan dislanan muhalefet tayfasi sanatcilari...Digerlerinin yildizlari parliyor masallah.
Bir de kendisinin hdp'ye oy verdigine,destekledigine dair tek bir beyanati yok yakilan minibusun soforunun cocuklari var minvalinde soyledigi laf disinda.Trollerin yaptigi sandik basindaki oy verirken "Oyumu tabiki Hdp'ye veriyorum "capsi disinda da tabi.Yani bilemedim sebebini linç kulturu neden hep muhaliflere yonelik oluyor?

Niye bu kadini koruyorsunuz,hülya avsar Akp yanlisi diye demediginiz kalmamisti.
(ikisinide sevmem orasi ayri)
bu kadin kim ki,neyiyle nasil meshur oldu
ülke icin ne yapmis
filmlerini biliriz gibi laflar havada uçustu.
bu ikiyuzluluge gerek var mi.
berende benim icin ayni kategoride.
Ne hülyayi ne bereni sevmem ve ne süper oyuncular demedim,beğenmiyorum hiç.ayrica ister hdp yi desteklesinler ister mhp yi ancak burada 2-3 kadın toplanıp da ay zaten tecavüze ugraya ugraya meşhur oldu yea gibi mantık dışı cümleler kuruyor ise orada bir dur derim ben. o kadarda değil.

Ne hülyayi ne bereni sevmem ve ne süper oyuncular demedim,beğenmiyorum hiç.ayrica ister hdp yi desteklesinler ister mhp yi ancak burada 2-3 kadın toplanıp da ay zaten tecavüze ugraya ugraya meşhur oldu yea gibi mantık dışı cümleler kuruyor ise orada bir dur derim ben. o kadarda değil.
İste bunun benzerini hulya avsara da demislerdi.senin filmlerinide biliriz diye.
eee sonucta hepsi rol kesiyor degil mi?

X