Beşi Bir Yerde Çayı Nasıl İçilmeli?

Seposh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
20
0
Merhaba ben dün beşi bir yerde çayı içmeye başladım,bana tarif edilen 1 litre kaynamış suya 2 tatlı kaşığı yeşil çay,1 tatlı kaşığı mate yaprağı,1 tatlı kaşığı kekik,1 tatlı kaşığı biberiye,1 tatlı kaşığı funda yaprağı,10 dakika demlenecek,ama günde 3 bardaktan fazla içmemeli deniyor,peki artan 2 bardak çay ne olacak,ne zaman içmeli,.aç karnına mı tok karnına mı?sıcak mı soğuk mu içmeli?Yoksa 1 bardak keynek suya mı demleyip içmeli?ama bardağa ne kadar çay konacak?kullanan var mı?cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.:nazar:

canım ben 1 bardak suya 1er mınık tutam atıyodum taze taze ve ılık tuketıyordum..sabah ac karnına ve yemeklerden 1 saat

once ıcıyordum lımonda sıkıyordum ama eger mıde rahatsızlıgın varsa cok aç karnına ıcme yada uzun surelı ıcme..cunku

ben biraz abartmıstım ve gastırıt baslangıcı olmustum:2: ama aynı zamanda yediklerinede dıkkat edersen gercekten işe

yarıyor tatlım.

ben kist amelıyatından sonra tum şişkinliğimi 5i 1 yerde sayesınde attım ve ınceldım:KK31:

Son düzenleme:
Teşekkür ederim,peki kilo verebildiniz mi?Ne kadar süreyle kullandınız?Ben akupunktur ve diyetle 10 kg verdim ama bırakınca 3 kg aldım.Şimdi de bu çayı denemek istedim.:KK3:

canım ben 2 3 ay sureyle gunde 4bardak falan ıcmıstım ama dedım ya abartmıstım oyuzden acayıp mıde agrısı cekmıstım ve gastrıt baslangıcı olmustum:KK14:

kılo konusuna gelince ben bırazda yedıklerıme dıkkat ederek bı 4 kılo falan vermıstım tatlım..dedıgım gıbı abartmadan ve en fazla 1ay iç olurmu:KK16:

ve sana tavsıyem kaynatma, kaynayan suyun içinde 5dakika demle ılık iç canım:KK12:

Son düzenleme:
Şekerim,dediğin gibi benim de ilk günde bile mideme şişkinlik yaptı biraz da midem ağrıdı,az içerek devam edeceğim,önerilerin için teşekkür ederim.:KK1::KK56:

X