Beta hcg 6 cıkan var mı?

aslim0637

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2022
105
21
26
Merhaba kızlar ben dün beta hcg testi verdim. Beta hcg değerim 6 cıktı. Sizce hamile miyim? Doktor riskli gebelik dedi sizce yükselir mi yardım edin kaç aydır bu haberi bekliyorum...

Hic belli olmaz yureginizi ferah tutun insallah saglikli bir sekilde artar adetiniz duzenli midir? Belki adete yakin yumurtlamissinizdir ve bebis cok küçüktür daha. Bir daha ne zaman cagirdi?
Ya 22 sinden sonra yumurtlama oldu. Düzenliydi 3 ay sonra düzene girdi simdi düzenli ama iki gün üc g0n oynuyor

Ya 22 sinden sonra yumurtlama oldu. Düzenliydi 3 ay sonra düzene girdi simdi düzenli ama iki gün üc g0n oynuyor
22sinden sonra yumurtlama olduysa cok yeni olmus oluyor zaten yarin kan verin bakalim insallah yukselmistir. Devlet hastanelerinin acilinde de verebilirsiniz 1 bucuk saate cikar sonuc.

Hastane olduğum sehirde acilde cok ilgilenilmiyor
O zaman yarini bekleyin insallah katlana katlana artmistir. Arkadasım 25le filan ogrenmisti simdi dogum yapali 6 ay oluyor. Erken oldugu icin hcg dusuk cikmis olabilir. Sonucta tum hcgler 0 degerinden artarak cogaliyor birden bire 1000 olmuyor yani.

Mart ayında benimde altı çıkmıştı ilk sonra 12oldu iki gün sonra sonra kendiliğinden sıfırlandı adet oldum doktorum bu degerle gebelik olmaz dedi ama vucud bazen kendini böyle sanar dedi o ay covid geçirmiştim değeri öyle öğrenmiştim çok üzülmüştüm çünkü iki katına çıkınca var sandım sonra araya ramazan girdi boğaz enfeksiyonu geçirdim antibiyotik kullandım o ay hamile kalmışım ama malesafki oda dış gebelikle sonuçlandı kürtaj oldum

Mart ayında benimde altı çıkmıştı ilk sonra 12oldu iki gün sonra sonra kendiliğinden sıfırlandı adet oldum doktorum bu degerle gebelik olmaz dedi ama vucud bazen kendini böyle sanar dedi o ay covid geçirmiştim değeri öyle öğrenmiştim çok üzülmüştüm çünkü iki katına çıkınca var sandım sonra araya ramazan girdi boğaz enfeksiyonu geçirdim antibiyotik kullandım o ay hamile kalmışım ama malesafki oda dış gebelikle sonuçlandı kürtaj oldum
Çok üzüldüm inşAllah dediğiniz gibi olmaz

X