Beta Hcg

Merhaba evet gebesiniz ama daha çok yeni Rabbim hayırlı bi şekilde ilerletsin İnşAllah adet gününüz geçtimi aceba ve belirtiniz var mı Rabbim gönlünüze göre versin inşallah isteyen dileyen herkese versin Rabbim 🙏🏻 ❤️
Merhaba kızlar ilk beta değerim 48.64 çıktı 36 saat sonra yine yapıldı 82.69 çıktı 32 saat sonra 125 çıktı bana yardımcı olun lütfen değerler nasıl bi doktor normal diyo diğeri başka bişey çok korkuyorum

Merhaba kızlar ilk beta değerim 48.64 çıktı 36 saat sonra yine yapıldı 82.69 çıktı 32 saat sonra 125 çıktı bana yardımcı olun lütfen değerler nasıl bi doktor normal diyo diğeri başka bişey çok korkuyorum
Anlamlı sonuç için aynı yerde 48 saatte bir yapılması lazım sizin yaptırdığınız şekilde artış için yorum yapılması zor

Saat farkı ile değil 2 gün arayla Ken vereceksin bacım sağlıkla gelsin inşallah bebiş 🙏🏻🌸

Merhaba, beta hcg 18,5 çıkmış. Cuma günü kan verecem tekrardan. Siz böyle bu durumla karşılaştınız mı sizce gebelik var mı
Benimde ilk değerim 17 çıktı tahmini 2-3 haftalık hamileydim bu değerle şimdi doğuma 1-2 haftam kaldı gebelik var kesinlikle sadece takip etmek lazım ben 2 günde bir kan verdim yükselip yükselmediğine bakmıstı doktorum hep

Saat farkı ile değil 2 gün arayla Ken vereceksin bacım sağlıkla gelsin inşallah bebiş 🙏🏻🌸
Benim betalarım:
125
285
618
1041
1361 olarak arttı her 48 saatte bir doktora gittim kese gözüktü 4,5 haftalık dedi normalmi bu değerler başta iki kat artıp sonradan yavaş yükselmeye başladı çok korkuyorum kızlar lütfen yardımcı olun bana

Benim betalarım:
125
285
618
1041
1361 olarak arttı her 48 saatte bir doktora gittim kese gözüktü 4,5 haftalık dedi normalmi bu değerler başta iki kat artıp sonradan yavaş yükselmeye başladı çok korkuyorum kızlar lütfen yardımcı olun bana
Korkma Rabbime sığın gayet güzel artmış Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Canım ilk değerim 1.93'tü sonraları yükseldi, hamileydim anlayacağın😇
Merhaba ilk değer ve son değer arasında kaç gün fark vardı? Belirtilerden bazılarını hissettiğim için regle 7 gün kala yaptırdım, 2 çıktı. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama forumlarda ve pek çok sitede de gebelik alameti yok ise sonuç 0 veya 0.xxxx olur genelde diye okudum. Regl gecikmesinde testi tekrarlamakta fayda var o zaman :)

Merhaba ilk değer ve son değer arasında kaç gün fark vardı? Belirtilerden bazılarını hissettiğim için regle 7 gün kala yaptırdım, 2 çıktı. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama forumlarda ve pek çok sitede de gebelik alameti yok ise sonuç 0 veya 0.xxxx olur genelde diye okudum. Regl gecikmesinde testi tekrarlamakta fayda var o zaman :)
Regle 5 gün varken 0.93, 2 gün varken 42

X