Bir Garip Flört Hikayesi...

Direkt eve mi götürmüş? Seks muhabbeti mi yapmış? Yooo. Cafede oturmuşlar sohbet esnasında da elini tutmuş belini tutmuş. İkinci görüşmede kız elimi tutuyorsun ama sevgili değiliz diyince de flört ediyoruz işte ille söylemek mi lazım konuşulur bunlar demiş. Muhabbet devam etmiş, gel eve dememiş, seks konuşmamış. Adam flört ediyor bu basbaya da flört işte miss.
Miss’e göre bütün erkekler sapık, kötü kalpli, kullanmaya çalışıyorlar hep kadınları 😂😂😂

flört olayını çoğu kişi yanlış anlıyor ya da ben yanlış anlıyor ve yaşıyorum sanırım.
ben ikinci buluşmada elini de tuttum, sarıldım, öptüm de. ama bunu kendim için yaptım. bakayım ona dokununca ne hissedicem, etkilenecek miyim, hoşuma gidecek mi, hayır belki kokuyor, belki teni hoşuma gitmeyecek, belki aramızda çekim yok bunları anlamak için bu tarz temaslar yapmak zorundayım ahahaha
öpmekten, koklamaktan hoşlanmayacağım insanla neden zaman kaybedeyim diye düşünüyorum hep.

flört olayını çoğu kişi yanlış anlıyor ya da ben yanlış anlıyor ve yaşıyorum sanırım.
ben ikinci buluşmada elini de tuttum, sarıldım, öptüm de. ama bunu kendim için yaptım. bakayım ona dokununca ne hissedicem, etkilenecek miyim, hoşuma gidecek mi, hayır belki kokuyor, belki teni hoşuma gitmeyecek, belki aramızda çekim yok bunları anlamak için bu tarz temaslar yapmak zorundayım ahahaha
öpmekten, koklamaktan hoşlanmayacağım insanla neden zaman kaybedeyim diye düşünüyorum hep.
Ten uyumunu çok küçümsüyorlar. Hâlbuki en kötü ilişkiyi bile vazgeçilmez kılabilen bir olgu.

Normal olan bu bence. İnsan dokunmadan anlayamaz ki ne hissedeceğini. İlla aylar geçmesi gerekmiyor. Tabi ki insan bu şekilde yürüyecek bir ilişki de tercih edebilir ama o zaman karşısındaki insanı ona göre seçmeli.

İlk tanışılan zamanlardaki kur yapma davranışlarını flört diye kabul ediyorlar bence. Flört bir adım sonrasıdır, artık dokunduğun, oynaştığın aşamadır.

Doğrusunu yapmışsın.
Bir şeyleri hızlı yaşayınca sonrasında ilgi görmüyorsun... İlk bulusmada elletmedin diye trip atıyorsa defolsun gitsin.

İlgi göstermediği için bitirdiğin ilişki mi?

Burada bir üye akşamüstü yarım kalan flörtün hesabını sormaya adamın apartmanının önüne gitti diye taciz etmişsin muhabbeti gırla gitmişti. Bu kişi nasıl olsa hatun benden hoşlanıyor diyerek duygularını ifade etmeden direkt temasa geçmiş. Ama bazı üyeler normal karşılamış😂 ortada sevgililik yok dikkatinizi çekerim. yani işin ilginci konu sahibi normal karşılamamış yani ona göre yorum yapmamız gerekmiyor mu. Konu sahibine özür mü dileteceksiniz 😂😂

Burada bir üye akşamüstü yarım kalan flörtün hesabını sormaya adamın apartmanının önüne gitti diye taciz etmişsin muhabbeti gırla gitmişti. Bu kişi nasıl olsa hatun benden hoşlanıyor diyerek duygularını ifade etmeden direkt temasa geçmiş. Ama bazı üyeler normal karşılamış😂 ortada sevgililik yok dikkatinizi çekerim. yani işin ilginci konu sahibi normal karşılamamış yani ona göre yorum yapmamız gerekmiyor mu. Konu sahibine özür mü dileteceksiniz 😂😂
Bir insana haber vermeden kapısına gitmek tacizdir. Cinsel tacizdir demiyoruz, tacizdir. Kavga ettiğiniz ya da o an konuşmak istemediğiniz bir adamın bir akşam kapınıza dayanıp in aşağı konuşucaz dediğini düşünün.

Konu sahibine kızmıyorum ben, yirmi kez falan da yazdım. Dokunsal olmayan bir ilişki tercih edebilir o zaman ona göre adamlar seçecek hayatına almak için. İlk buluşmada dokunan adamı ikinci buluşmaya davet etmeyecek rahatsız oluyorsa. Adam yanlış sinyaller almış çünkü konu sahibinden. Hem bana dokunma, elimi tutma deyip hem tekrar bir buluşma ayarlanmaz. Özür dilemesin tabi ki ama görüşmeye de devam etmesin bakış açıları uymuyorsa. Adamı yola getirmeye çalışmak boşa uğraş olur.

Normal olan bu bence. İnsan dokunmadan anlayamaz ki ne hissedeceğini. İlla aylar geçmesi gerekmiyor. Tabi ki insan bu şekilde yürüyecek bir ilişki de tercih edebilir ama o zaman karşısındaki insanı ona göre seçmeli.

İlk tanışılan zamanlardaki kur yapma davranışlarını flört diye kabul ediyorlar bence. Flört bir adım sonrasıdır, artık dokunduğun, oynaştığın aşamadır.
Ben de böyle düşünüyorum. Biraz yakınlaşınca neyin ne olduğu çıkıyor ortaya. Ben evime döndükten sonra hala ona dokunduğum anı düşünecek miyim hatırlayınca içim bi hoş olacak mı önemli olan o. Yoksa onun ne hissettiği değil benim için öncelikli olan. İlk adım kimden geldi önemli değil. Bu söylediğim ilk dokunuşlar hemen cinselliğe de bağlanamaz ki arada o çekim varsa o da olur. Şimdiye dek ilk buluşmada ilk dokunmada yatakta sonuçlanan bişey yaşamadım ama yaşamak isterim 😂😂 hala taliplerimi bekliyorum. Bakalım kimin hangi ilk teması beni o yatağa atacak.

Bir insana haber vermeden kapısına gitmek tacizdir. Cinsel tacizdir demiyoruz, tacizdir. Kavga ettiğiniz ya da o an konuşmak istemediğiniz bir adamın bir akşam kapınıza dayanıp in aşağı konuşucaz dediğini düşünün.

Konu sahibine kızmıyorum ben, yirmi kez falan da yazdım. Dokunsal olmayan bir ilişki tercih edebilir o zaman ona göre adamlar seçecek hayatına almak için. İlk buluşmada dokunan adamı ikinci buluşmaya davet etmeyecek rahatsız oluyorsa. Adam yanlış sinyaller almış çünkü konu sahibinden. Hem bana dokunma, elimi tutma deyip hem tekrar bir buluşma ayarlanmaz. Özür dilemesin tabi ki ama görüşmeye de devam etmesin bakış açıları uymuyorsa. Adamı yola getirmeye çalışmak boşa uğraş olur.
O konuda onların arasında değil yarım kalan flört, bi samimiyet, ilişki de yoktu. Ben de zamanında o hatayı yaptım benimkisi flörtümdü ve hatalı olan, açıklama yapması gereken bendim. Affettiremedim kendimi o da çıkmadı zaten. Ama bi daha mı asla, tövbe. Kimsenin kapısına gitmem. Hala kızıyorum kendime neden o kadar önemli olduğunu hissettirdim diye. Saçmalıktan başka bişey değil yani. Taciz olsun ya da olmasın kapısına gidilmeyi hak etmiyor kimse. Ben de hak etmem. Okuyan herkese bir tavsiye, kimsenin kapısına gitmeyin, kimse o kadar değerli değil.

O konuda onların arasında bi samimiyet, ilişki de yoktu. Ben de zamanında o hatayı yaptım benimkisi flörtümdü ve hatalı olan, açıklama yapması gereken bendim. Affettiremedim kendimi o da çıkmadı zaten. Ama bi daha mı asla, tövbe. Kimsenin kapısına gitmem. Hala kızıyorum kendime neden o kadar önemli olduğunu hissettirdim diye. Saçmalıktan başka bişey değil yani. Taciz olsun ya da olmasın kapısına gidilmeyi hak etmiyor kimse. Ben de hak etmem. Okuyan herkese bir tavsiye, kimsenin kapısına gitmeyin, kimse o kadar değerli değil.

Ya düşünsene işten eve gelmişsin sevgilin evde, birlikte yemek yapıyorsunuz ya da sipariş ettiniz gelmesini beklerken oynaşıyorsunuz. Zırr bi telefon iş yerindeki takıntılı adamın biri in aşağıya konuşalım diyor. Polis çağırırım ben yeminle. Yaşadığın stres ayrı, takıntılı insanla uğraşmak ayrı, sevgilinin tribi ayrı. Şu hareketin maruz görülecek hiç bir yanı yok.

Ya düşünsene işten eve gelmişsin sevgilin evde, birlikte yemek yapıyorsunuz ya da sipariş ettiniz gelmesini beklerken oynaşıyorsunuz. Zırr bi telefon iş yerindeki takıntılı adamın biri in aşağıya konuşalım diyor. Polis çağırırım ben yeminle. Yaşadığın stres ayrı, takıntılı insanla uğraşmak ayrı, sevgilinin tribi ayrı. Şu hareketin maruz görülecek hiç bir yanı yok.
Bu sizin yorumunuz yalnız, yazmışsınız yine senaryoyu. Yeni sevgili bilgisi yoktu o konuda

Adam ne yapmış kendini kullanılmış hissettin zaten iki insan birbirinizden hoşlanmasanız buluşmazdınız, elini de tutmazdı beline de sarılmazdı. İş arkadaşınla yemeğe çıkmışsın da adam seni taciz etmiş gibi bir tepki vermişsin. Ha çok muhafazakar bir insan isen o zaman telefonda yeterince konuşup sınırlarını belli edip öyle buluşma aşamasına geçmen gerekir ki karşı taraf seni rahatsız edecek bir harekette bulunmasın. Karşımızdaki insan sapık ya da aşırı dengesiz birisi değilse ölçü biz oluyoruz sınırı mesafeyi biz ayarlıyoruz çoğu zaman

Evet aşırı rahatsız edici bişey. Hadi benim durumumda ben kendisine 1500 kere yüz yüze konuşalım ben geleyim yüz yüze anlatmam lazım, böyle olmuyor demiştim ama o konudaki ablamız pat diye gitmişti. Ki ne olursa olsun kötü bişey yani. Arada ilişki ve diyalog bile olsa kötü. Beni bu evine gitme olayına çeken biraz da kendisiydi açıkçası. Günlerdir şöyle kötüyüm böyle bilmem neyim yok birkaç gün işe gitmedim vs vs e haliyle endişe duydum ben de flört ettiğim insan için. Nasıl aklıyorum ama kendimi ahahhaha. Ama yok bi daha tövbe. Öldüğünden bile endişem olsa gitmem bitti.

Evet aşırı rahatsız edici bişey. Hadi benim durumumda ben kendisine 1500 kere yüz yüze konuşalım ben geleyim yüz yüze anlatmam lazım, böyle olmuyor demiştim ama o konudaki ablamız pat diye gitmişti. Ki ne olursa olsun kötü bişey yani. Arada ilişki ve diyalog bile olsa kötü. Beni bu evine gitme olayına çeken biraz da kendisiydi açıkçası. Günlerdir şöyle kötüyüm böyle bilmem neyim yok birkaç gün işe gitmedim vs vs e haliyle endişe duydum ben de flört ettiğim insan için. Nasıl aklıyorum ama kendimi ahahhaha. Ama yok bi daha tövbe. Öldüğünden bile endişem olsa gitmem bitti.
Nasıl aklıyorum kendimi yazmadan önce aklımdan geçen"ruh hastası bak hala kendini savunuyor tekrar edebilir" 😂😂

X