Birini Seviyordum, Başkasına Şans Verdim...

wanwan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2023
15
-1
21
arkadaslar ben birini seviyordum ama onunla olmayacağını bildiğim için başkasına şans verdim ama aklım hep ondaydı. sevgili olduğum çocuğa bağlanamadım aramıza soğukluk girince ben de başkasıyla tanıştım 5 ay oldu o da artık adının konulmasını istiyordu sevgililik gibi bugün de ben belirsizlikle yaşayamam ozur dilerim demiş ne yapmalıyım lütfen söyleyin ne hissettiğimi nasıl anlarim

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaslar ben birini seviyordum ama onunla olmayacağını bildiğim için başkasına şans verdim ama aklım hep ondaydı.sevgili olduğum çocuğa bağlanamadım aramıza soğukluk girince ben de başkasıyla tanıştım 5 ay oldu o da artık adının konulmasını istiyordu sevgililik gibi bugün de ben belirsizlikle yaşayamam ozur dilerim demiş ne yapmalıyım lütfen söyleyin ne hissettiğimi nasıl anlarim
Acil Ferhansı ara

arkadaslar ben birini seviyordum ama onunla olmayacağını bildiğim için başkasına şans verdim ama aklım hep ondaydı.sevgili olduğum çocuğa bağlanamadım aramıza soğukluk girince ben de başkasıyla tanıştım 5 ay oldu o da artık adının konulmasını istiyordu sevgililik gibi bugün de ben belirsizlikle yaşayamam ozur dilerim demiş ne yapmalıyım lütfen söyleyin ne hissettiğimi nasıl anlarim

Çivi çiviyi sökmez.

Özetle çok erkek hiç erkektir,sonu hep yalnızlikla biter.
Herşeyden önemlisi birlikte olduğunuz kişiler sizi yeteri kadar güvenilir bulmuyor bence.
Bu satten sonra aklimdakini unutacağım diyerek önüneze gelene şans vermeyin ki sizin de bir duruşunuz olsun 🤷
Açıkçası bütün bu adamları kandirmissiniz.
Haklarina girmissiniz.

Özetle çok erkek hiç erkektir,sonu hep yalnızlikla biter.
Herşeyden önemlisi birlikte olduğunuz kişiler sizi yeteri kadar güvenilir bulmuyor bence.
Bu satten sonra aklimdakini unutacağım diyerek önüneze gelene şans vermeyin ki sizin de bir duruşunuz olsun 🤷
Açıkçası bütün bu adamları kandirmissiniz.
Haklarina girmissiniz.
:KK43:

X