Bıyık bölgesi kararmasi psikolojimi bozdu

Ben bu lekelerden kurtulamayacağım sanırım. Alışmaya çalışıyorum ama nafile aynaya bakamıyorum artık. Öyle psikolojimi derinden etkiledi ki herşeyi düşünür hale geldim😭😭😭😭 ağlamaktan helak oldum artık. Başınızı ağrıtıyorum 😔😔😔😭😭😭😭
Ben de kurtulamayacağımı düşünüyorum artık çünkü her yolu denedim, bir yığın para döktüm her tedaviye. Ama sonuç sıfır, gram hafiflemedi lekelerim

Fred Çakmaktaş gibi dolaşıyorum. Utanıyorum. Kimseyle konuşmak istemiyorum. Çok zor bı durum . Allahım beterinden korusun her zaman derim bunu ama . İnsanlar direk bakıyor. Orayı görüyor. İş yerindeki kadınlar bilerek bilmeyerek aaa ne oldu sana diyor insan daha çok etkileniyor. 😭😭😭

solante tinted aynı zamanda soyma yapıyor o yüzden lekeyi artırıyor diğer çeşitlerinden birini kullanabilirsiniz.
Bir de güçlü bir fondöten kullansanız leke geçene kadar psikolojik olarak rahat edersdiniz

solante tinted aynı zamanda soyma yapıyor o yüzden lekeyi artırıyor diğer çeşitlerinden birini kullanabilirsiniz.
Bir de güçlü bir fondöten kullansanız leke geçene kadar psikolojik olarak rahat edersdiniz
Başka güneş kremi alicam artık. Evet dediğiniz gibi. Yarın dermatologa gidicem. Fondöten asla kapatmıyor. Leke belli oluyor. Bu durum daha kötü ediyor. Bilmiyorum geçecek mi bu lekeler ama inşallah geçer😔

Bundan 2 sene önce bu kadar belli olmayan ve kışın rengi ten rengimle eşit olan bı kararmam oluyordu. Ama bu sene yazın başında bıyık bölgemde nedeni ağdadan kaynaklı olmayan direk güneş olan bı lekelenmem var yüzümün iki tarafında ve dudak üstümde sanki bıyık var ve bu durum benim psikolojimi inanılmaz derecede bozuyor. Çalışan bı kadınım . Kadınlar direk bana soruyor bıyıkların çıkmış diye. Veya ne olmuş orana öyle diye. Bu beni oldukça rahatsız ediyor. Neden çıkıyor bu leke. Ve artık gitmiyor. Ne yaptıysam çözüm bulamadım. Dermatologa gitmedim ama bir sürü krem kullandım.belki de derine indirdim bu lekeyi ve şuan da aynaya bakmak kimseyle konuşmak istemiyorum. Kendimi çok kötü hissediyorum. En kötüsü de olabilirdi diye Allah'ıma şükrediyorum ama inanın psikolojim okadar kötü ki 😔😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢 hep ağlıyorum
Ben sekiz senedir çözüm bulamadım bu neki yanaklarım alnimda kocaman kullanmadigim krem kalmadı yaz olsun istemiyorum çare varsa yazan olsa sevinirim

Ben sekiz senedir çözüm bulamadım bu neki yanaklarım alnimda kocaman kullanmadigim krem kalmadı yaz olsun istemiyorum çare varsa yazan olsa sevinirim
Bugün gidiyorum dermatologa bakalım inşallah çözüm bulabilir. Bulursa hemen yazicam buraya. Ve kimse lekeli kalmasın çok kötü insanda moral denen şey kalmıyor 😔

Bugün gidiyorum dermatologa bakalım inşallah çözüm bulabilir. Bulursa hemen yazicam buraya. Ve kimse lekeli kalmasın çok kötü insanda moral denen şey kalmıyor 😔
İnşallah çare bulsam bende yazicam ama kışın çağırıyorlar genellikle siz yinede gidin tabi gittiğim için biliyorum kremler güneşte sakıncalı olabiliyor

solantenin hangi kremi tinted olan daha çok karartıyor

Bu mu karartıyor?Tinted olan başka mı?

image.jpg

Bu tip lekelerde serum, krem vb. ürünlerle sonuç almak zaman istiyor biraz. Sabırlı olmak gerekiyor. Ya da bir güzellik merkezine giderek lekenizi gösterin. Yüzeysel ise birkaç seansta soymalı işlemlerle sonuç alabilirsiniz. Ama şimdi yaz aylarındayız bu tip işlemlerden sonra cildi güneşten korumak çok önemli. Sonbahar da yaptırın derim. Eda Öztürk'e bakabilirsiniz eğer İstanbul'da iseniz. Leke karşıtı ürün kullanıyorsanız gece sürün mutlaka. Gündüz sürüp dışarı çıkmayın güneş koruyucu kullansanız dahi.

Evet yazın işlem yapılmıyor ama ben yinede lekeleri göstermek için gidicem. Birde soymali işlem benim lekeme iyi gelmez sanırım benim lekem derinde. Ben de hiç yaz gelsin istemiyorum. İnanın ki.

Bu tip lekelerde serum, krem vb. ürünlerle sonuç almak zaman istiyor biraz. Sabırlı olmak gerekiyor. Ya da bir güzellik merkezine giderek lekenizi gösterin. Yüzeysel ise birkaç seansta soymalı işlemlerle sonuç alabilirsiniz. Ama şimdi yaz aylarındayız bu tip işlemlerden sonra cildi güneşten korumak çok önemli. Sonbahar da yaptırın derim. Eda Öztürk'e bakabilirsiniz eğer İstanbul'da iseniz. Leke karşıtı ürün kullanıyorsanız gece sürün mutlaka. Gündüz sürüp dışarı çıkmayın güneş koruyucu kullansanız dahi.
Ben Eskişehir deyim . Bilmiyorum burda Eda Öztürk var mı . Yaz aylarında işlem yapmak daha çok lekeye sebep olabilir evet. Ama ben doktora danışmak istiyorum bakalım o ne diyecek

Dün gittim dermatologa . Doktorum iyi birisi beni bilgilendirdi. Solante tinted kremini söyledim kullanmamda sakınca olmadığını söyledi. Bana hap ve gece için sürmem gereken krem verdi. Gün içerisinde de evde olsam dahi Güneş kremini kullanmamı belirtti. Önümüzdeki ay kontrole gidicem.

Dün gittim dermatologa . Doktorum iyi birisi beni bilgilendirdi. Solante tinted kremini söyledim kullanmamda sakınca olmadığını söyledi. Bana hap ve gece için sürmem gereken krem verdi. Gün içerisinde de evde olsam dahi Güneş kremini kullanmamı belirtti. Önümüzdeki ay kontrole gidicem.
Güncel resmimi paylaşmak istiyorum. İnşallah zaman gectikce daha çok acilacak rengi.
IMG_20220709_130820.jpg

Merhaba Dr clinic leke ve cilt beyazlatma kremi sizler için etkili olur ayrıca cilt tonunu eşitleyici güneş kremi de leke oluşumunu önlüyor indirimli bir şekilde almak isterseniz yardımcı olabilirim 🙏🏻

Fred Çakmaktaş gibi dolaşıyorum. Utanıyorum. Kimseyle konuşmak istemiyorum. Çok zor bı durum . Allahım beterinden korusun her zaman derim bunu ama . İnsanlar direk bakıyor. Orayı görüyor. İş yerindeki kadınlar bilerek bilmeyerek aaa ne oldu sana diyor insan daha çok etkileniyor. 😭😭😭
Gittiniz mi doktora bende de lekeler var

X