Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

valla ben de en son 51 lere düştüğümde anoreksik gibi gözüküyorsun diyorlardı. daha az da bana bile bu boyda yakışmıyor garip bir şekilde. ama ben yüzücüydüm o yüzden kas olabilir biraz. ama şuanda 61 kiloda göbek kısmı yağlı orası erisin istiyorum yaş ilerledikçe de zayıf olmak daha güzel oluyormuş gibi geliyor

Daha aşağı kilolar da bende öyle gözüküyorum. Bende maksimum 53 e kadar iyi duruyor kemik yapım kalın ve kaslıyım. Yine dönesim var çalışmalar başladı bu konu üzerinde 😂Kas kilom 40 küsürdü yağ kilomdan gitmişti yani 20 civarı yağ kilomdan 10 küsür gitmişti. Diyetsiz sadece yemeklere dikkat ederek. Şuan 60 bende 😂😭
Ben ince zarif durmayı daha seviyorum galiba dolgun hatlara göre.

Ben de yazayim yediklerimi sabah 1 haslanmis yumurta 2 zeytin. 1 bardak tek sekerli cay. Öglen 1 dilim kizarmis ekmekle 1 kepce sebze corbasi. Gun icinde 2 fincan cay daha ictim tek sekerli. Aksam kiymali mercimek yesil salata ya da cacik. Daha da bisey yemem.
Cok az yemisim kiz hint fakiri gibi bxhxhx acidim kendime

Artemissisipi Artemissisipi ben senin demek istediğini çok iyi anlıyorum. Benim kızım 9 kilo mesela 9 kilo başka çocuk gördüm dev gibi benim ki daha çıtı pıtı 😂
Anlamıyorlar ya anlamıyorlar. 61 kilodayken bana hamile misin diye soranlar olmuştu. 😂😂
Yağ herkeste aynı durmuyor arkadaşlar. Aynı boyda biri 60 kiloyken M giyiyorsa ben L giyiyorum. Kemik yapısıyla alakalı işte.
Mesela şu an 55'lerde S giymem lazım ama M giyiyorum.
İyi ki yazdın ya, nasıl da destek buldum kendime. 😍

X