Bonusun annesi için plazma bağışı (covid 19)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok sevindim Bonus, biz bir aileyiz ne olursa olsun söz konusu birimizin canıysa, her zaman açıkça gösteremesek de dualarımızla, temennilerimizle birbirimizin yanında olmaya çabalıyoruz, dediğim gibi keşke daha fazlasını yapabilsek ama elden gelen bu maalesef :KK43:
Hemde çok fena bir aile.Bu nasıl bağımlılıkdır bendeki bilemedim

Bonus Bonus un annesi için

Annem için plazma tedavisinde kullanılmak üzere kan vericek gönüllülere ihtiyacımız var, vermek isteyenlerde aranılanlar:
1- covid-19'u eylül yada ekim aylarında geçirmiş olmalı ( daha öncesi yada sonrası geçirenler kızılay kabul etmiyor )
2-hiç doğum yapmamış, kürtaj, düşük gibi şeyler yaşamamış olmalı.
3-kan grubu AB RH(-)
yada AB RH (+) olmalı
4-verebilecek dostalarımız 168'den randevu alarak çapa kızılay veya bağcılardaki kızılay noktasından bağış yapabilicekler.
-bağış sırasında annemin kişisel bilgilerini verip, yattığı hastaneyi yazıcaklar, kızılay gerekli ayrıştırmayı yaptıktan sonra kurye ile ilgili hastaneye yolluycak.

Tüm dostlarımızın ilgilenmisini rica ediyoruz
Ben Ekim ayında geçirdim ama doğum yaptım malesef 😑 İnşallah iyileşir en yakın zamanda

Allah yardımcınız olsun. İnşallah bulunur. Benim İstanbul'da tanıdığım kişiler bağışçı olabilecek kriterlerde değiller. İnstagramdaki takipçilerim de akrabalarım filan ve onlarda orada değiller. 😔

Buda nasip abla bekleyip görücez artık veli gruplarına bile attım geçiren çok var kan grubu uymuyo.

Sen paylaştın zaten çok sağolun Allah hepinizden razı olsun ilaç gibisiniz böyle günde.
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah bize de dedikleri şu oldu plazma için covid geçirdikten sonra üzerinden 28 gün geçmeli dediler

Bonus Bonus un annesi için

Annem için plazma tedavisinde kullanılmak üzere kan vericek gönüllülere ihtiyacımız var, vermek isteyenlerde aranılanlar:
1- covid-19'u eylül yada ekim aylarında geçirmiş olmalı ( daha öncesi yada sonrası geçirenler kızılay kabul etmiyor )
2-hiç doğum yapmamış, kürtaj, düşük gibi şeyler yaşamamış olmalı.
3-kan grubu AB RH(-)
yada AB RH (+) olmalı
4-verebilecek dostalarımız 168'den randevu alarak çapa kızılay veya bağcılardaki kızılay noktasından bağış yapabilicekler.
-bağış sırasında annemin kişisel bilgilerini verip, yattığı hastaneyi yazıcaklar, kızılay gerekli ayrıştırmayı yaptıktan sonra kurye ile ilgili hastaneye yolluycak.

Tüm dostlarımızın ilgilenmisini rica ediyoruz
Umarim tez zamanda bulunur 🙏

Çok geçmiş olsun.AB(+) kan grubum ama hastalığı geçirmedim keşke yardımcı olabilseydim 🙁Acil şifalar diliyorum 🙏🏻

Çok geçmiş olsun Bonus Bonus Rabbim acil şifalar versin, inşaallah bir an önce bulunur uygun plazma 🤲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X