Boş gebelik mi, lütfen yardım fotoğraflı

Yok canm su an 3 aylik olcam neredeyse hala kanamam yok bebegin boyu 4mm kaldi kalp atisida yok. Kese boyu 26mm
Burdaki doktor bir hfta daha bekleyelim belki dusuk baslar kirtaja gerek kalmaz dedi . Bekleyecegim insallah kurtaj olmadan atabilirim ne diyim her yonden tukendim. Maddi manevi.
3 ay mı.neden o kadar beklettiler ki anneye zarar olcak bir şey olabilir yani Allah korusun şaşırdım benimki mesela Allah kimsenin başına vermesin 7 haftayı bitiriyordum kürtaj oldum sonuc patolojiden kötü çıktı hastalıklı dedi doktor kontrol altında olmalısın dedi bu Allahım inşallah sıfırlanır diye dua ediyorum şımdı 10 na kadar düştü.adetliyken verdim kanıda mol gebelikmiş normalde mol gebelik ultrason da belli ediyor ama benimki belli etmediği halde kürtaj hemen yapılsın dendi

3 ay mı.neden o kadar beklettiler ki anneye zarar olcak bir şey olabilir yani Allah korusun şaşırdım benimki mesela Allah kimsenin başına vermesin 7 haftayı bitiriyordum kürtaj oldum sonuc patolojiden kötü çıktı hastalıklı dedi doktor kontrol altında olmalısın dedi bu Allahım inşallah sıfırlanır diye dua ediyorum şımdı 10 na kadar düştü.adetliyken verdim kanıda mol gebelikmiş normalde mol gebelik ultrason da belli ediyor ama benimki belli etmediği halde kürtaj hemen yapılsın dendi
Bilemiyorum kan tahlili yapti doktorum bir hfta daha bekleyelim dedi.. yani 2 bucuk aylik falan oldum ama bebek ve kese 7 haftalikta kalmis acaba o yuzden midir bekletiliyor bilemiyorum. zaten ne agrim nede kanamam yok. Sonum kurtaj saniirm.

Bilemiyorum kan tahlili yapti doktorum bir hfta daha bekleyelim dedi.. yani 2 bucuk aylik falan oldum ama bebek ve kese 7 haftalikta kalmis acaba o yuzden midir bekletiliyor bilemiyorum. zaten ne agrim nede kanamam yok. Sonum kurtaj saniirm.
Demekki herhangi bir sıkıntı görmedi bana doktor alınması gerek dedi ama burda anestezi yok bugün anestezi yapacak kişi gelmedi dedi eğer istesen yapalım dediler yok dedim o.zaman en yakın yarın bugün kürtaj olman gerek dedi bayrama.giriyor tehlikeli olur dedi kesen baya büyümüş ama bebek yok dedi bende ertesi gün araştırma hastanesi gittim iyikide anestezisiz kabul etmemişim anestezili oldum bide ağır kesici serum herşey yaptılar egerki anestezisiz olsaydım hem hastane benin ayakta hadi kurtaj oldun git diyecekdi biliyorum

Kızlar selam yardımınıza ihtiyacım var.
Ben 6.haftada hamile olduğumu öğrendim. Beta hcg 19.000 bindi. Hemen doktora gittik, keseyi gördük. 9 mmdi.
6+6 da kontrole gittim kese 25 mm olmuş. Hcg değerim de 37.000 olmuş. Ama bebek ve kalp atışı yok. Ultrasonda kese fotoğraftaki gibi gorunuyor.
Kesede ufak bir şey gorunuyor ama doktor bişey demedi. Haftaya tekrar bakacağız dedi. Sizce burada bir şey var mı? Benimle benzer durumu yaşayıp bebeği sonra gören var mı? Boş gebelik olmasından dolayı endişe duydum. Hcg değerlerim normal mi?
Siz sonradan bebeğinizi görmüşsünüz 🙏 bende aynı durumu yaşıyorumda fotografınızı görüntüleyemedim kendiminkiyle kıyaslayacaktım rica etsem fotografı bidaha atabilirmisiniz benimkinde de bebek yok dediler ama ben bi belirti görüyorum acaba sizinkiside öylemiydi merak ettim

X