Boş gebelik mi, lütfen yardım fotoğraflı

Bende bugün gittim doktora ama kaç haftalık olduğunu bilmiyorum pcos adet düzensizliğim var boş gebelikten korkuyorum doktor birşey demedi sizce boş gebelik mi

Eklentiler

• IMG_1018.png
    IMG_1018.png
    402 KB · Görüntüleme: 93
Boş değil. Netten bakarsanız kese içi simsiyah oluyor sizinki öyle değil .Güzel haberler alırsınız kalp atışını da duyarsınız umarım.

Kızlar selam yardımınıza ihtiyacım var.
Ben 6.haftada hamile olduğumu öğrendim. Beta hcg 19.000 bindi. Hemen doktora gittik, keseyi gördük. 9 mmdi.
6+6 da kontrole gittim kese 25 mm olmuş. Hcg değerim de 37.000 olmuş. Ama bebek ve kalp atışı yok. Ultrasonda kese fotoğraftaki gibi gorunuyor.
Kesede ufak bir şey gorunuyor ama doktor bişey demedi. Haftaya tekrar bakacağız dedi. Sizce burada bir şey var mı? Benimle benzer durumu yaşayıp bebeği sonra gören var mı? Boş gebelik olmasından dolayı endişe duydum. Hcg değerlerim normal mi?
Nolur banada yardım edin . Ben bugün doktora gittim kese boyutu 18.42mm . Bebeği göremedi . Haftaya gel bebek yoksa kürtaj olucaksın dedi görseli ekliyorum. Başına gelen car mı??? 6+5 haftalık görünüyor

Eklentiler

• 5FB563A5-702D-42FC-8681-3BE35E59748F.jpeg
    5FB563A5-702D-42FC-8681-3BE35E59748F.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 51
  • 22F7EFA6-1047-4890-B0D0-389E9FC57C34.jpeg
    22F7EFA6-1047-4890-B0D0-389E9FC57C34.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 46
  • 6410A27C-9542-4F65-A23F-C5AA0BBC8C09.jpeg
    6410A27C-9542-4F65-A23F-C5AA0BBC8C09.jpeg
    96,2 KB · Görüntüleme: 82
So
Nolur banada yardım edin . Ben bugün doktora gittim kese boyutu 18.42mm . Bebeği göremedi . Haftaya gel bebek yoksa kürtaj olucaksın dedi görseli ekliyorum. Başına gelen car mı??? 6+5 haftalık görünüyor
Son adet tarihine göre kaç haftalıksiniz.Benim başıma geldi daha yeni düşük yaptım

Boş gebelikte yolk kesesi olmuyor ve kendi düşmezse kürtaj gerekiyor yaşadım biliyorum zor bir durum ama bekleyip olumlu sonuçlar okudum burda inşallah sizinki boş gebelik değildir

Hepimizin derdi ayni aslinda kimisi cok uzun yillar mucadele etms benim gbi, kimisi henuz baskasina gore yolun basinda fakat isteklerimiz umidimiz ayni. Buda bizi ayni yolda kesiştiriyor. Rabbim kimsenin yolunu uzatmasin ve bebegini ona bagislasin. Cumlemizin insallah.💜
Bende aynı durumdayım siz kanama yaşamışmıydınız

Aynı şeyi kasım ayında yaşadım ne çektiğimi bir Allah bir ben bilirim ilk başta her iki günde bir beta verdim bana yükselmez dış gebelik dediler sonra yükseldi azar azar daha sonra kese oluşmaz dediler kese de oluştu ama kesenin içinde bebek oluşmadı uygulamaya göre 9+3 ama doktor keseye göre 6+2 dedi ve her iki günde bir ultrason yaptırdım iki farklı hastanede takip ettim ama en sonunda kürtaj dediler ilaç verip kürtaj yaptılar

Bende aynı durumdayım siz kanama yaşamışmıydınız
Yok canm su an 3 aylik olcam neredeyse hala kanamam yok bebegin boyu 4mm kaldi kalp atisida yok. Kese boyu 26mm
Burdaki doktor bir hfta daha bekleyelim belki dusuk baslar kirtaja gerek kalmaz dedi . Bekleyecegim insallah kurtaj olmadan atabilirim ne diyim her yonden tukendim. Maddi manevi.

Durumunuz ne oldu sizin inşallah gözükmüştür bende boş gebelik oldu şuan korunuyoruz hayırlısı inşallah hepimiz hakkı da

X