Bu durumu yasamam normal mi ?

ylnzkadn

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2024
140
27
Merhaba 3 yıllık uzun bir ilişkim vardı. 4 aydır ayrıyız. Bugün arkadaşlarımla geziyorduk onlar nisanlanacak böyle çeyiz falan alıyorlar böyle girdik magaza falan kendimi çok garip hissettim çünkü bende bu yaz nişan düşünüyorduk ve ayrıldık daha doğrusu o bitirdi. Bir kötü hissettim kendimi onlar adına çok mutluyum kıskandığımdan vs değil yanlış anlasilmasin ama böyle birden görünce kendimi kötü ve garip hissettim gözlerim doldu. Ve bir an ona çok sinirlendim şuan bende böyle hevesle bakıp alabilirdim. Bu durumları yaşamam normal mi

Hissettiğiniz normal 3 yıl emek verilmiş, şahit olduğunuz hayaller onunla zamanında kurulmuş ama bir şekilde olmamış. Artniyet yok zaten içi burkulur insanın, normal yani.

Merhaba 3 yıllık uzun bir ilişkim vardı. 4 aydır ayrıyız. Bugün arkadaşlarımla geziyorduk onlar nisanlanacak böyle çeyiz falan alıyorlar böyle girdik magaza falan kendimi çok garip hissettim çünkü bende bu yaz nişan düşünüyorduk ve ayrıldık daha doğrusu o bitirdi. Bir kötü hissettim kendimi onlar adına çok mutluyum kıskandığımdan vs değil yanlış anlasilmasin ama böyle birden görünce kendimi kötü ve garip hissettim gözlerim doldu. Ve bir an ona çok sinirlendim şuan bende böyle hevesle bakıp alabilirdim. Bu durumları yaşamam normal mi
Zamanla alışırsın.

Uzun süreli bır ilişki ama önemli nedenleriniz var ki bitmiş .Bitmiş bı iliskinin daha ne kadar yasını tutucaksiniz ? Çok yorucu değil mi bu durum 😑

normal tabi ki
3 senelik ilişki için 4 ay nedir ki? o kadar anı, yaşanmışlık var
suya düşmüş planlar, kırılmış hayaller, kursakta kalmış hevesler var
arkadaşını kıskanmakla hiç alakası yok zaten neden öyle düşündün
hayırlısı neyse o olsun
hiç geri dönüşü olmayan sorunlar yüzünden mi bitti ?

konu sahıbı cok normal benım 1 yıl olacak ayrılalı 3 yıllık ilişkimin ardından belkıde o suan bırlıkte oldugu kızla hazırlık yapıyodur ahhaha ama bende yasıyorum. kıskanclık degıl burukluk hayal kırıklıgı.

normal tabi ki
3 senelik ilişki için 4 ay nedir ki? o kadar anı, yaşanmışlık var
suya düşmüş planlar, kırılmış hayaller, kursakta kalmış hevesler var
arkadaşını kıskanmakla hiç alakası yok zaten neden öyle düşündün
hayırlısı neyse o olsun
hiç geri dönüşü olmayan sorunlar yüzünden mi bitti ?
Aslında halledilebilir seylerdi ayrildiktan sonra kendisinin bir çabası olmadı barışmak için bende başlarda böyle çabaladım ettim baktım bunun barışacagi yok ne yaptığını bilmiyor bende muhatap olmadım

X