Bu durumu yasamam normal mi ?

Uzun süreli bır ilişki ama önemli nedenleriniz var ki bitmiş .Bitmiş bı iliskinin daha ne kadar yasını tutucaksiniz ? Çok yorucu değil mi bu durum 😑
Yas tutmayla alakası yok. İnsan emeklerine, hayallerine üzülüyor. Kendisi o mutluluğu yaşayabilecekken bunun elinden alınmasına üzülüyor. Şahıslardan bağımsız kendisine üzülüyor. Ali gider veli gelir mesele o değil ki.

Sizden sonra hayatına kolay adapte olması üzmüş, kırmış sizi ama merak etmeyin erkeklerin geneli böyle. Uzun bir ilişkiden çıkıp hemen başkası ile yeni bir hayat kuran o kadar çok erkek gördüm ki. Çoğu kız arkadaşımın uzatmalı eski sevgilisi ondan sonra hemen başkası ile çok mutlu olmuş. Ama uzun ilişkiden çıkan erkek tanıdıklarım çoğu zaman dünya varmış naralarında geziniyorlar. Erkek milleti deyip geçin üzerine düşünmeyin

Yas tutmayla alakası yok. İnsan emeklerine, hayallerine üzülüyor. Kendisi o mutluluğu yaşayabilecekken bunun elinden alınmasına üzülüyor. Şahıslardan bağımsız kendisine üzülüyor. Ali gider veli gelir mesele o değil ki.
Tabiki uzulebilir az değil 3 sene geçmiş ama daha ne kadar üzülecek ? Artık hayatina bakmalı kabullenmeli bazı şeyleri ki hayatı yoluna girebilsin kendi iyiliği için

Sizden sonra hayatına kolay adapte olması üzmüş, kırmış sizi ama merak etmeyin erkeklerin geneli böyle. Uzun bir ilişkiden çıkıp hemen başkası ile yeni bir hayat kuran o kadar çok erkek gördüm ki. Çoğu kız arkadaşımın uzatmalı eski sevgilisi ondan sonra hemen başkası ile çok mutlu olmuş. Ama uzun ilişkiden çıkan erkek tanıdıklarım çoğu zaman dünya varmış naralarında geziniyorlar. Erkek milleti deyip geçin üzerine düşünmeyin
Hayatında birisi yok ne yaptığını bilmiyor kendisi de dikkat çekmeye çalışıyor farkındayım ama bende bir süre sonra çok sıkıldım hesabini gizliyor bir açıyor hesabini bir kapatıp bir açıyor bende artık ona bakmamaya karar verdim

Üzülmeniz cok normal ama 4 ay olmuş artik yavaştan bitmiş olmasi lazim gibi geliyir bana.
Biliyorum herkesin duygu durumlari farkli ve insanlar uzun "yas" dönemini daha normal buluyor ama bana göre tamamen bosuna üzülerek gecirilmiş zaman gibi geliyor. Hani max 1-2-3 ay olsa daha iyi, bu insan ileride akliniza geldiginde icininizde yaprak kipirdamayacak o derece yabanci olaacak ne gerek var bu kadar ağlamaya. 😬

Evlenince de sizden ayrılabilirdi o zaman ki hayal kırıklığı daha büyük olurdu. Zamanin ne getireceği hiç belli olmaz.

İyi tarafından bakin şimdi boşanıyor ve çamaşır makinesi kimde kalacak kavgası yapıyor olabilirdiniz bunu düşünüp oh be deyin.....Belkide hayırlısı böyle olmaması için ayrılık oldu ....Hem daha teknolojik aletler çıkacak eşinizle onlardan alırsınız

X