Bu erkekler şaka mı?

Kadınların sevişmesine karsi değilim herkes istediğini yaşasin ama erkekleri bu hale getiren birazda kadınlar siz durmuşsunuz kendinize değer verip değer vermeyen günü birlik yaşayanlar olduğu sürece erkekler daldan dala konacak çaba gostermek yerine
Kadınlar biraz zor olsun bu tabiattan böyle erkekler avcidir o özelliğini de kadınlar yok etti malesef
kadının erkeklerle günü birlik takılması, tek gecelik ilişkiler yaşaması kendilerine değer vermemek olmuyor ki
o kadınlar öyle istiyor ve öyle yaşıyor
konu sahibi gibi kadınlar da öyle istemediği için öyle yaşamıyor
kendine değer vermenin cinsellikle ne alakası var ?
bu cinsellik meselesi tamamen adamın zihniyetiyle alakalı. aylarca aşık taklidi yapıp kadınla aylar sonra bi kere beraber olduktan sonra yok olan adamlar yok mu ?
ee şimdi o hikayedeki kadın zor kadın da olsa erkek amacına ulaştıktan sonra çekip gitti? onu napıcaz?
mesele tek gecelik çok gecelik falan değil, adamın zihniyeti.

inan böylesi daha iyi

başıma 1000 beteri geldi

aylarca bana aşk nağmeleri attı ailemle tanışmak için gelecekti ev alırız şu bu oyaladı beni

babam vefat etti bu moralle bundan istediğimi alamam diye düşünüp ghostladı

ki bu yeni tanıştığım biri değil 10 sene önceden tanıştığım ve arada konuştuğum iş arkadaşım
Cinsellik yaşıyor muydun? Yaşamayı kesincemi kayboldu

ben daha önce bu yüzden konu açtığımda bana linç gelmişti bir sürü.

Sorun tamamen genç kızlarda.

Mesela diyorsunuz ya adam gayet medeni niye böyle bir şey yaptı? medeniyet böyle bir şey olmuş işte.

Siz kabul etmezseniz kabul edecek bir kız çıkar elbet. yeni nesil daha fena, arabası evi falan varsa otomatik eğlenmek için yalandan naz bile yapmayan genç bir kız bulup geceyi geçirir yani.

Maalesef durum böyle.

Naz yapmak, beklemek gibi bi durum yok 30+ üstü bayanlar için. Çünkü erkek direkt şunu diyor: Madem naz yaptın bay bay, ben seninle uğraşmam, insta kutumda 10 kız var hepsi senin aynin çok da fifi :KK70:

Burda suçlu erkekler mi kendini bu kadar ucuza özgürlük adında kullandıran kadınlar mı :
Şuna kullanmak diyenleri anlamiyorum ya. Siz sex yaparken zevk almiyormusunuz ? Neden sadece erkekler kullanmış oluyor ? Sizin için sex demek sadece erkeği tatmin eden birşey mi ?

Eskiden öyle degildi şöyleydi dediginiz şeyler de yani sanki eskiden butun erkekler romantik prens miydi seks icin birlikte olan yok muydu? 😄
Erkekler birilerinden etkilenmediginde, aşik olmadiginda asik olacagi kadini bulana dek oturup öyleece beklemiyorlar, zaman dolduracak tanişmalar yapiyorlar.
Sirf sevişmek için sevgili taklidi yapmak, 2-3 ay para ve zaman harcayip duygulari varmiş gibi davrandiklarinda amaç degisiyor mu? Degismiyor eskiden bunu yapiyorlardi bence.

Ha size göre böyle "hödük gibi" direkt niyetini soylemesindense amaci sadece seks bile olsa beni kandirsin bir kac ay seviyor gibi yapsin derseniz onu da bi yerde anlarim ama erkekler de artik etkilenmedikleri kadinlarla sadece seks icin zaman ve paralarini harcamak istemiyorlar.
Seks icin zaman ve para harcayacaklari kadinlar da oluyordur elbet. 🙄(yeterince beğenirlerse)

Ben dunyayi pembe gormuyorum ama siizn kadar olumsuz da bakmiyorum. Nasil tarzda erkekleri çektigin biraz da seninle ilgili diye dusunuyorum hâlâ butun erkkelerin kotu oldugunu dusunmuyorum.
Şunu kastediyorum.elbette sadece cinsellik için de birarada olunan ilişkiler olabilir ama karşındakine insan olarak bir değer verirsin.arkadaşlık edersin.sonuçta o kişiyle eğlenecek de olsan bir vakit geçireceksin.sonuçta seks için bir ısınma, bir enerji bir güven yakalamak gerekiyor.erkekler için gerekmiyor olsa bile karşıdakini düşünmek gerek.bir kere buluşuldu diye o gün birisi seninle birlikte olmak zorunda değil.aşık taklidi yapmak değil bu, bir şekilde bir değer vermek.şişme bebek mi bu.bunlarin yaptığı resmen insanlığa hakaret.

O nasıl konuydu öyle yaa
Cinsellik pansiyon otel cinsellik pahalı otel pansiyon cinsellik cinsellik otel
Sadece bu kelimeleri okudum🤦‍♀️
Ya sorma. Adam eskort gibi lüks otel diye tutturuyor, kadın hala yalvarıyor. İkisi adına da konuyu okurken utançtan masanın altına girecektim. İnsanlar çok değişik.

yarayan kanama tuz bastın. aylardır görüşme teklifini reddettiiğim kişi ile aylar sonra buluştuk. beni ofisine çağırdı şarap vardı masana ben kapalı mekanda olmak istemiyordum asla benim niyetim sex asla ama asla değildi biraz konuşuruz muhabbet ederiz diye düşündüm şarabı içince biraz sarhoş oldum oda bundan cesaret alıp bana sokulmaya başladı aramızda o an tatsız şeyler geçti ben kesinlikle sex istemediğimi söyledim bağırdım tartıştık ama sarhoşumda karşı koyamıyorum 2 kadeh içtim sadece yavaş yavaş içiyordum ve sonrasında bir çok kez cinsel ilişkiye zorlandım. içime boşalmadı ama zevk suyu gelmişti o an aklıma geldikçe kendimi öldürmek istiyorum 3 gün önce yaşandı bu olay. ve iletişimi kesti asla aramıyor mesaj atmıyor benim nasıl bir psikolojide olduğumu tahmin edemezsiniz. hamile kaldımmj endişesi veya o an zorbalığa uğramam insanlara güvenmem kendimi öldürmemek için zor tutuyorum bitik durumdayım
Yasin kaç? Şikayette bulunmadinmi? Tecavüz etmis resmen

ben daha önce bu yüzden konu açtığımda bana linç gelmişti bir sürü.

Sorun tamamen genç kızlarda.

Mesela diyorsunuz ya adam gayet medeni niye böyle bir şey yaptı? medeniyet böyle bir şey olmuş işte.

Siz kabul etmezseniz kabul edecek bir kız çıkar elbet. yeni nesil daha fena, arabası evi falan varsa otomatik eğlenmek için yalandan naz bile yapmayan genç bir kız bulup geceyi geçirir yani.

Maalesef durum böyle.

Naz yapmak, beklemek gibi bi durum yok 30+ üstü bayanlar için. Çünkü erkek direkt şunu diyor: Madem naz yaptın bay bay, ben seninle uğraşmam, insta kutumda 10 kız var hepsi senin aynin çok da fifi :KK70:

Burda suçlu erkekler mi kendini bu kadar ucuza özgürlük adında kullandıran kadınlar mı :
Siz kendinizi ne kadara kullandırıyorsunuz? Ne kadar bekletmek sizi pahalı yapıyor merak ettim

Eskiden öyle degildi şöyleydi dediginiz şeyler de yani sanki eskiden butun erkekler romantik prens miydi seks icin birlikte olan yok muydu? 😄
Erkekler birilerinden etkilenmediginde, aşik olmadiginda asik olacagi kadini bulana dek oturup öyleece beklemiyorlar, zaman dolduracak tanişmalar yapiyorlar.
Sirf sevişmek için sevgili taklidi yapmak, 2-3 ay para ve zaman harcayip duygulari varmiş gibi davrandiklarinda amaç degisiyor mu? Degismiyor eskiden bunu yapiyorlardi bence.

Ha size göre böyle "hödük gibi" direkt niyetini soylemesindense amaci sadece seks bile olsa beni kandirsin bir kac ay seviyor gibi yapsin derseniz onu da bi yerde anlarim ama erkekler de artik etkilenmedikleri kadinlarla sadece seks icin zaman ve paralarini harcamak istemiyorlar.
Seks icin zaman ve para harcayacaklari kadinlar da oluyordur elbet. 🙄(yeterince beğenirlerse)

Ben dunyayi pembe gormuyorum ama siizn kadar olumsuz da bakmiyorum. Nasil tarzda erkekleri çektigin biraz da seninle ilgili diye dusunuyorum hâlâ butun erkkelerin kotu oldugunu dusunmuyorum.
Evet tabikide seks için iletişime geçen erkekler vardı ama bir kahve bir yemek ismarlamamak için Ali Cengiz oyunu cevirmiyorlardi veya seks yapmama ihtimaline karşı aman onun eve gideyim aman arkadaşımın boş evine atayım diye ucuz numaralara girilmiyordu . Zaten kadınların sikayet ettiği şey bu . Bir kafeye gidip bir çay bir kahve ismarlayamayacak kadar böceklesenn hesabı kadına kitleyen erkekler sorun . Yoksa adam kadın geçmiş 30 yaşını tabiki de aylarca el ele gozgoze evcilik oynayamazlar hormonlar müsade etmez . İş ki kadın kendini psikolojik olarak sekse hazır hissedene dek azıcık erkek olduğunu göstersin. Siz sanslisiniz ki ehline denk gelmişsiniz yoksa negatif düşünmek için sebep bir ton .

ya bende insanım bende sevişiyorum ama böyle değil :KK70: biraz emek ver bikaç kez görüşelim vakit geçirelim birbirimizi tanıyalım öyle. ne bu ikinci görüşmede hemen yatapa mı girilir ne biçim olmuş ya herkes şaka gibi. ama ben hemcinslerime kızıyorum bu erkoların suçu yok hemcimslerim bu yüzü vermiş bunlara ki onlar da böyle pişkin olmuşlar.
Jameya adam en başında gerçek yüzünü göstermiş ki bence bu iyi birşey,en azından vakit harcamadın bununla.
İnsan biraz görüşür,ne bileyim iki lafın belini kırar,anlaşabiliyor mu,kafası uyuyor mu bir bakar,sonra akışta birşey yaşanırsa yaşanır zaten ama o kadar tembelmiş ki adam 2 kur yapmaya üşenmiş. Çok sevimsiz.

Siz kendinizi ne kadara kullandırıyorsunuz? Ne kadar bekletmek sizi pahalı yapıyor merak ettim
Allah seni inandırsın ben düğün gecemde sütyenimi takmışım bugüne kadar çıkarmışlığım bir içine bakmışlığım yok eniştenin görmüşlüğü yok o kadar pahalıyım:KK53:

Jameya adam en başında gerçek yüzünü göstermiş ki bence bu iyi birşey,en azından vakit harcamadın bununla.
İnsan biraz görüşür,ne bileyim iki lafın belini kırar,anlaşabiliyor mu,kafası uyuyor mu bir bakar,sonra akışta birşey yaşanırsa yaşanır zaten ama o kadar tembelmiş ki adam 2 kur yapmaya üşenmiş. Çok sevimsiz.
aynen iyi oldu benim için daha gelmeden kendini belli etmesi. bu kadar da düz olunmaz ama gerçekten evet farkındayım artık cinsellik olmadan elbette olmaz ama bismillah bi gel, bi sohbet edelim zaman geçirelim. aramızda çekim olucak mı olmayacak mı? belki sohbetim seni çekmez ne bileyim çok garip ya.

Ya hadi ilk görüşmede yakınlaşırız belki seks yaparız diye düşündün de, ulan dışarda güzel bir mekanda yemek yersin elini cebine atarsın be adam. Tabii iyisinden bi şişe şarap açtırsa cebinin yarısı boşalacak.
Eve okeymiş.
Kadın sana şarap sofraları kursun git migrostan 200 tlye şarap al, ye, iç, osur, seksini yap eve git.
Evde sofralar kurmaya değer misin ki sen…
Hödükoviç!

X