Bugün Tırnağında Ne Renk Oje Var?

IMG-20150410-WA0175.jpg

Merhaba arkadaşlar.
Aslında evde çok fazla oje olmasına rağmen kullanmıyorum. Sebebi ise arkadaşımın biri ellerin tırnakların iğrenç demişti. Bunu diyen bir erkek. Resimde tırnaklarımı paylaştım. Sizcede öylemi piskolojimi bozdu.Ne yaparsam yapayım o yorumdan sonra tırnaklarım kendime kötü geliyor.Ellerim biraz kırmızı gibi. Belki bundan kaynaklıdır.Bu arada manikür yok malesef. Haftaya yaptıracağım.
IMG_20160317_125135.jpg
IMG_20160317_125443.jpg

Merhaba arkadaşlar.
Aslında evde çok fazla oje olmasına rağmen kullanmıyorum. Sebebi ise arkadaşımın biri ellerin tırnakların iğrenç demişti. Bunu diyen bir erkek. Resimde tırnaklarımı paylaştım. Sizcede öylemi piskolojimi bozdu.Ne yaparsam yapayım o yorumdan sonra tırnaklarım kendime kötü geliyor.Ellerim biraz kırmızı gibi. Belki bundan kaynaklıdır.Bu arada manikür yok malesef. Haftaya yaptıracağım.Eki Görüntüle 1797177 Eki Görüntüle 1797174
erkeklerin kadınları beğeni süzgecinden geçirerek yorum yapmasına kadınların içerlemesini anlamıyorum.
Belli ki fesatlığı diline vurmuş ve sırf seni üzmek için böyle bir yorum yapmış.

tırnak yapına gelecek olursak gayet standart. bir anormallik göremedim. Ancak tırnaklarını biraz uzatırsan süper olur.

Ben kozmetikciyim zaten :KK76: goldenrozenin ojeleri her turlu markaninki var biz gorselik acisindan hepsini kullaniyoruz:KK49: flormarin kurutucusunu kullanabilirsin:KK55:

Hazır size denk gelmişken sorayım, en çok rağbet gören ojeler hangileri, mesela Flormar, GR, Pastel, A.Avien vb markaların hangi ojeleri en çok satılıyor?

Hazır size denk gelmişken sorayım, en çok rağbet gören ojeler hangileri, mesela Flormar, GR, Pastel, A.Avien vb markaların hangi ojeleri en çok satılıyor?
:anneadayı: hamilegimden dolayi ara verdim ama goldenroze color expert serisini cok sattik tek surusde kapak rengini veriyo ve cabuk kuruyo inanilmaz renk cesitleri vardi :KK19:

Merhaba arkadaşlar.
Aslında evde çok fazla oje olmasına rağmen kullanmıyorum. Sebebi ise arkadaşımın biri ellerin tırnakların iğrenç demişti. Bunu diyen bir erkek. Resimde tırnaklarımı paylaştım. Sizcede öylemi piskolojimi bozdu.Ne yaparsam yapayım o yorumdan sonra tırnaklarım kendime kötü geliyor.Ellerim biraz kırmızı gibi. Belki bundan kaynaklıdır.Bu arada manikür yok malesef. Haftaya yaptıracağım.Eki Görüntüle 1797177 Eki Görüntüle 1797174

ben bi anormallik göremedim tırnaklarınızda. rahat ediyosanız belki biraz daha uzun kullanabilirsiniz.

şuan uzatıyorum yarın resmini atarım :oops:
Canım ben de bir anormallik göremedim,açınca çok feci bir şey bekliyordum.Gayet hoş ellerin,ayrıca manikürsüzmüş bir de,tırnaklarını uzatıp etlerini alıp manikür yaparsan,bir de kırmızı bir oje sürersen mis gibi olur.O arkadaşın da gerizekalıymış bayağı.İlişkini kes.

• Beğen
Reactions: gve
X