Burun estetigi oldum

angelmask

Guru
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2007
1.611
36
41
Merhaba.. burun estegi oldum, bugun 3.gunum cok fazla morluk ve odem var insallah yarin itibariyle duzelmeye baslar korkunc gorunuyorum, merak ettikleriniz olursa seve seve cevaplarim

Dayanın 4.günden itibaren geçmeye başlıyor. Şimdi eski günlerimi hatırladıkça gülüyorum korkmuştum hep böyle mi kalacağım ne zaman geçicek falan derken 4.günden itibaren geçmeye başlamıştı

Yorumlarinizi bekliyorum

Eklentiler

• IMG-20191227-WA0003.jpg
    IMG-20191227-WA0003.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 155
  • IMG-20191227-WA0005.jpg
    IMG-20191227-WA0005.jpg
    115,8 KB · Görüntüleme: 159
  • IMG-20191227-WA0006.jpg
    IMG-20191227-WA0006.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 158
  • IMG-20191227-WA0004.jpg
    IMG-20191227-WA0004.jpg
    118,2 KB · Görüntüleme: 183
  • IMG-20191227-WA0002.jpg
    IMG-20191227-WA0002.jpg
    139,7 KB · Görüntüleme: 166
Yok yok kalkık değil, inicek o burun zaten, kalkık olması için biraz olması gerekenden fazla kalkık yapıyor doktorlar ki sonra düşünce kötü olmasın. Ayrıca içindeki tampon da kalkık gösteriyor. Ben böyle havalı burunları seviyorum, bence çok güzel....Benim burnum da ilk ameliyatımdan sonra normal kalkıklıktaydı 3 ay sonra karga burun oldu, 😜Neyse o günleri hatırlamak istemiyorum, doktorunuz işi biliyor bence, ellerine sağlık...

güle güle kullanın ama biraz fazla mı kalkık
Saolun ozellikle oyle karar verdik resimlere baktigimda 3.ay 5.ay kontrollerinde burunlar hep inmis oluyor yani ilk yapildigi gibi kalmiyor benim zaten cok dusuktu burun ucum o yuzden dusuk olsun istemiyorum birkac aya dusecek o zaman kivaminda olacak

Yok yok kalkık değil, inicek o burun zaten, kalkık olması için biraz olması gerekenden fazla kalkık yapıyor doktorlar ki sonra düşünce kötü olmasın. Ayrıca içindeki tampon da kalkık gösteriyor. Ben böyle havalı burunları seviyorum, bence çok güzel....Benim burnum da ilk ameliyatımdan sonra normal kalkıklıktaydı 3 ay sonra karga burun oldu, 😜Neyse o günleri hatırlamak istemiyorum, doktorunuz işi biliyor bence, ellerine sağlık...
bende 2. ayda ameliyat olacağım ama hala ne istediğime karar veremiyorum:KK47:

Evet katiliyorum size🙋‍♀️

Iyi dusunun dogru karar verin ne istediginizi ve ne istemediginizi net bir sekilde belirleyip anlatin
evet nefes problemi için gittim eğrilik olduğu söylendi sonra içine estetiğide alarak ameliyat günü gelirledik burun ucu düşük hafif kemerli burnum ben doktora direk kemeri gösterdim bunu istemiyorum diye doktorda bana sen sadece orasını mı görüyorsun burnunda işlem çok dedi böyle küt diye kesilmiş bir burunda istemiyorum çok kalkıkta özel bir firmada çalışıyorum ben şiş ve morlukları 15 günde geçmesinden başka bir şey düşünemiyorum:)
bakıyorum örneklere ama hala karar veremedim

evet nefes problemi için gittim eğrilik olduğu söylendi sonra içine estetiğide alarak ameliyat günü gelirledik burun ucu düşük hafif kemerli burnum ben doktora direk kemeri gösterdim bunu istemiyorum diye doktorda bana sen sadece orasını mı görüyorsun burnunda işlem çok dedi böyle küt diye kesilmiş bir burunda istemiyorum çok kalkıkta özel bir firmada çalışıyorum ben şiş ve morlukları 15 günde geçmesinden başka bir şey düşünemiyorum:)
bakıyorum örneklere ama hala karar veremedim
Zor bir surec bugun 4.gunum cok sis ve mor bir sekilde dolaniyorum yarin itibaren inmeye baslar diye umut ediyorum merak etmeyin 15 gune gecer diye dusunuyorum belki de hic morarmaz kisiden kisiye degisiyor bu durum insallah istediginiz sonucu alirsiniz

Resminiz var mi?

X