Burun Estetiği Öncesi Bir Daha Düşünün

Evet çok sabır isteyen zor bir süreç ama eğer olmayı düşünen arkadaşlar varsa bu durumu bir degil bin kez düşünsünler ben bunların başıma geleceğini bilseydim hiç olmazdim tbi
Kesinlikle çok iyi düşünülmesi gerekiyor. Ameliyat 2-3 saat sürüyor ama etkileri ömür boyu sürüyor. Çok acele edilmemesi gereken bir ameliyatmış.

Merhaba, durumunuz ne oldu? Ben de burun ve dudak mesafesine taktim, beklemedeyim.
Bence burun ucum inmedi, sadece columella tarafım birazcık aşağı sarktığı için et kısmı aşağı inmiş gibi gözüküyor. Burnumdan ve kullanılan teknikten memnun değilim. Kaydırak burun asla yapılmamalı artık çok yapay bir görüntüsü var. Böyle olacağını bilsem asla yaptırmazdım.

Kaçıncı gündesiniz bilmiyorum ama 1-2 haftadan sonra dudak burun arası mesafe kapanıyor benimde ilk başlarda çok mesafe vardı çünkü üst dudağımı oynatamıyordum kaslar hareket etmiyordu, şu an hareket ediyor, mesafesi azaldı o yüzden

Bence burun ucum inmedi, sadece columella tarafım birazcık aşağı sarktığı için et kısmı aşağı inmiş gibi gözüküyor. Burnumdan ve kullanılan teknikten memnun değilim. Kaydırak burun asla yapılmamalı artık çok yapay bir görüntüsü var. Böyle olacağını bilsem asla yaptırmazdım.

Kaçıncı gündesiniz bilmiyorum ama 1-2 haftadan sonra dudak burun arası mesafe kapanıyor benimde ilk başlarda çok mesafe vardı çünkü üst dudağımı oynatamıyordum kaslar hareket etmiyordu, şu an hareket ediyor, mesafesi azaldı o yüzden
Before after fotograflarina bakiyorum deli gibi, sanirim oldukca degisiyor zamanla. Umarim sende de degisir 🙏

Ben henuz gormedim burnumu bile 5. gundeyim ve evet ust dudak felcli gibi oynatmam mumkun degil, sanirim bundan.

Ben bu durumu tam 2 yıl yaşadım seni çok iyi anlıyorum, ben daha bandajlar açıldığı anda kendimden de doktordan nefret etmiştim ilk tamponlar çıktığında güzel olmayan bir burun sonrasında hiç güzel olmuyor malesef ödem tabi ki var evet fakat çoğu burunlar daha alçı çıktığı anda kendini belli ediyor ben 2 yıl sonunda 2. Ameliyatını başka bir doktora oldum bugün 7.gunum masallh diyim çok memnunum ama o gecen 2 yıl içinde psikolojim aşırı bozulmustu
Selam acaba revizyon doktorunuz kimdi?

Merhaba, geçmiş olsun kime oldunuz
şu an paylaşmak istemiyorum ama 3 ay sonra özelden mesaj atarsanız cevaplarım
Before after fotograflarina bakiyorum deli gibi, sanirim oldukca degisiyor zamanla. Umarim sende de degisir 🙏

Ben henuz gormedim burnumu bile 5. gundeyim ve evet ust dudak felcli gibi oynatmam mumkun degil, sanirim bundan.
Umarım.. gerçekten umarım.. bende çok bakıyorum before afterlara, sadece burun tipi ve kullanılan teknik olarak benimki farklı geliyor bana. Yine de doğal insana benzeyen bir hal alsın normal hayatıma devam edebileyim gerçekten başka bir şey istemiyorum

Bende perşembe günü ameliyat oldum nasıl bir burun ile karşılaşacağımı ön göremiyorum. burada okuduklarım beni aşırı korkuttu. 2 gün sonra atel ve tamponlarım çıkacak umarım güzel bir sonuç alırım. Şunu çok merak ediyorum Diş etlerinizde ağrı var mıydı ameliyat sonrası Birde damak da hissizlik durumu yaşıyorum ve bu benim canımı sıkmaya başladı

Son düzenleme:
7. aydan sonra duzelmeyebilir ya evet :KK43: Cunku benimki duzelmeye basladi biraz dudak hareketlenince.

Bugun alci degisti benim de, ilk kez gordum burnumu 🙃 deviasyon, rinoplasti ve hatta sinuzit kist vs ayni anda yapildigindan zor bir ameliyat oldu benimki.
Alcidan cikinda sola dogru kayma vardi burunda biraz. Elle hamur gibi diger tarafa aldi doktor, omen tanrem cok acidi. Sonra tekrardan alci yapti, su an normal gibi. Ama sonuc ne olacak bilemedim. Belki de sis odemdir, yasayan oldu mu?

Bende perşembe günü ameliyat oldum nasıl bir burun ile karşılaşacağımı ön göremiyorum. burada okuduklarım beni aşırı korkuttu. 2 gün sonra atel ve tamponlarım çıkacak umarım güzel bir sonuç alırım. Şunu çok merak ediyorum Diş etlerinizde ağrı var mıydı ameliyat sonrası Birde damak da hissizlik durumu yaşıyorum ve bu benim canımı sıkmaya başladı
Doktorunuzun kullandığı tekniğe göre her şey değişiyor lütfen yazdıklarım sizde önyargı oluşturmasın. Bendeki teknik kaydırak kavisli kalkık burun şeklinde. Ben görüntüsünden memnun değilim hala.

Sadece bazı şeyler ortak, koku alamama tatsızlık, kan akıntısı vs. Bu tip durumlar için kendinize 2 hafta verin git gide düzeliyor.

Damakta hissizlik yaşamadım ama bunun düzelmesi için zaman verin daha 5 gün olmuş sizin. Kontrollerde doktorunuza da söylersiniz zaten.

Benim dis etlerime kadar hissizdi. Simdi daha iyi, ama koku ve tat hala net alamiyorum. Hepsini sordum doktora, yavas yavas gelecek dedi

Doktorunuzun kullandığı tekniğe göre her şey değişiyor lütfen yazdıklarım sizde önyargı oluşturmasın. Bendeki teknik kaydırak kavisli kalkık burun şeklinde. Ben görüntüsünden memnun değilim hala.

Sadece bazı şeyler ortak, koku alamama tatsızlık, kan akıntısı vs. Bu tip durumlar için kendinize 2 hafta verin git gide düzeliyor.

Damakta hissizlik yaşamadım ama bunun düzelmesi için zaman verin daha 5 gün olmuş sizin. Kontrollerde doktorunuza da söylersiniz zaten.
Bu kalkik burun durumunu okuyorum ve hep minimum 6 hafta sonra burun ucunun kendiliginden inecegi ve duzelecegi yaziyor. Canini sikma, ocak ayina kadar bakalim ne olacak durumun

X