Çalışan anne ve ev hanımlığı?

knirm

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
7
1
25
Merhaba arkadaşlarım. Ben geçen eylülde atandım. Atandığım gün hamile olduğu u öğrendim. Her neyse raporlarla bi şekilde evdeydim bebeğim doğdu, şuna 4 aylık oldu hala çalışmıyorum. Nasıl sabah kalkıp işe gidecem eve bebeğime nasıl yetişecekm bilmiyorum sürekli içimde sıkıntı anksiyetem tutuyor, çoğu insanın hayaliyken ben neden bu haldeyim bu duyguyu nasıl aşabilirim? Kendimi çok güçsüz beceriksiz hissediyorum

Çocuk kaç yaşındayken ise baslicaksiniz.cocuga kim bakacak bunlar önemli.
Çalışmadan önce gözünüz korkuyor ama çalışmaya başlayınca da ona göre bı gündelik akış olusacak kendiliğinden. Düşünüp moral bozmaya değmez. Bunu yapan binlerce kadın var.sanildigi kadar zor degil

Yük sadece sizde olmaz evde iş bölümü yapacaksınız. Evin işlerini yarısını eşiniz yarısını siz yapacaksınız

Çocuk kaç yaşındayken ise baslicaksiniz.cocuga kim bakacak bunlar önemli.
Çalışmadan önce gözünüz korkuyor ama çalışmaya başlayınca da ona göre bı gündelik akış olusacak kendiliğinden. Düşünüp moral bozmaya değmez. Bunu yapan binlerce kadın var.sanildigi kadar zor degil
Annem bakacak. Annem de çalışan biriydi. Ama ben köye gidip geleceğim çok korkutuyor bebek 8 9 aylık olunca başlayacağım

X