Çatlatma iğnesi 13. Gün hamilelik testi

Bilmiyorum ki canım benimkine baktı betam 103 progesteron 8 çıktı iğne vurdu düşük olmasın diye sende belki sıkıntı görmediyse gerek duymamış dır
Kana bakmadı benim belim ve kasığım ağırıyor dedim progestan hapı verdi 4 gün kullandım baş dönmesi yaptı bugün içmedim başım dönmedi çarşamba gidicem inşallah söylerim böyle oldu diye

Kana bakmadı benim belim ve kasığım ağırıyor dedim progestan hapı verdi 4 gün kullandım baş dönmesi yaptı bugün içmedim başım dönmedi çarşamba gidicem inşallah söylerim böyle oldu diye
Prpgestan ağızdan alındığında baş dönmesi sersemlik gibi yan etkiler yapar normaldir korkmayın

Progestan agızdan alınca çok baş agrısı ve mide bulantısı yapar.. O yüzden rahimde fitil yolı ile kullanırsanız yan etkisi olmaz

Ha
Yaaa yinede sıkma canını hepimiz eninde sonunda birer annehayird

Yaaa yinede sıkma canını hepimiz eninde sonunda birer anne adayiyiz
Hayırlısı Allah'tan aryik
20 den 16 ya mı düştü yanlış bakmış olabilirler mi acaba adetime 1 gün var demedin mi haber et bizide
10 a düştü dün doktor dedi normal düşmesi lazım 3 gün sonra test yapacağız diye ama süt gibi akıntım var alt karnım ağrıyor doktora göre pazartesi adet olmam lazım

Kizlar bı baksanıza kan vermedim ama adetimden 4 gün geçti iğneyi olalı da 9 gün oldu merak edip test yaptım evde 1 saat arayla ikisinde tek çizgi çıktı 4 günkü umudum 0 a düştü adette olmuyorum kan testi versem mi hiç gidip daha da uzulmesem mi

Eklentiler

• 17139699462071594676961073152526.jpg
    17139699462071594676961073152526.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 23
Kizlar bı baksanıza kan vermedim ama adetimden 4 gün geçti iğneyi olalı da 9 gün oldu merak edip test yaptım evde 1 saat arayla ikisinde tek çizgi çıktı 4 günkü umudum 0 a düştü adette olmuyorum kan testi versem mi hiç gidip daha da uzulmesem mi
Çatlatma iğnesi üzerinden en az 12 14 gün geçmeli gerçek sonuç vermesi için inşallah güzel haberler alırsınız

Kızlar merhaba. Ben de 15 Nisan da çatlatma iğnesi yaptırdım. Ve 13. Gün. Herhangi bir test yapmadım henüz ilk kez iğne yaptırdım. Regl bekliyorum, Çok merak ediyorum. Gecikme olursa yapıcam testi😊

X