Erkek İnfertilitesi Celalettin Peru'da tedavi olanlar ve olmayı düşünenler

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bende celalettin hoca da tedavi olmayı düşünüyorum ay sonunda randevu aldık bakalım ne diyecek bizde 0 sperm değerler normal. tese ye gerek yok bi muayene edelim sonra tedavi önerir mi napar bilmiyoruz artık. inhibin b testi yaptırın dedi ve diğer isteyeceği testleri de istanbul da yaptıracaz inşallah

azosperm var bizde sebebi belli değil bütün değerler normal fsh yüksekti 16-17 testesteron az düşüktü Celalettin peruda yaklaşık 1 yıldız tedavi görüyoruz. en son eylülde gittiğimizde 30.000 germ hücresi çıktı bu ay yine gideceğiz bakalım . daha öncesinde Ankarada medicanaya gittik Tolga ecemiş direk tese dedi teseden birşey çıkmadı celalettin hoca tese olmadan gelseydiniz keşke dedi..

Arkadaşlar merhaba, ben yeni üye oldum siteye. Celalettin beye muayene olmak istiyoruz. Kendisine nasıl ulaşabileceğimiz konusunda bilgi sahibi olan var mı acaba?

Bakırköy medikal park hastanesinde calisiyo kendisi internette tlf numarasi vardır hastanenin ordan randevu alabilirsiniz veya ilk etapta bişeler sormak istiyosaniz Celalettin Peru nun kendi sitesinde yazıyo cep tlf biz böyle yapmıştık yani.

Bakırköy medikal park hastanesinde calisiyo kendisi internette tlf numarasi vardır hastanenin ordan randevu alabilirsiniz veya ilk etapta bişeler sormak istiyosaniz Celalettin Peru nun kendi sitesinde yazıyo cep tlf biz böyle yapmıştık yani.
Cok tesekkur ederim.
Medikal park tan ayrılmış. Facebook tan ulaşamadık. Sitesindeki numaraya da ulasilamiyor

Aynen suan bende baktım hastaneye ismi gorunmuyo bizde bi ay oluyo tedaviye baslayali sasirdik valla :) sitesindeki sonu 1131 olan tlf kullaniyodu

Arkadaslar celalettin hocanin devamli durdugu bi yer yok bi hastanede bir iki ay duruyo sonra kayip telefonla gorusuyosun gel dio gidiyosun bir kac test yaptrmanizi soyluyor onun sonucunda size bitkisel ve ilac uygulamayi oneriyor tabi sonuc ciktiginda bulundugu hastanedeyse deilse arayip bulmak lazim Allahim hepimize bu zorlu yolda yardimci olsun insallah umudumuzu nasip etsin gonlumuze versin

..,Celalettin hoca şu an bi hastanede çalışmadığını biliyoruz ve telden de ulaşamayanlar için hoca yurt dışındadır kendisi hastaları ile Zeytinburnu'nda bulunan özel ofisinde ilgilenmekte kaygılanmaya gerek yok

bütün forumu okudum günlerdir ve bgn üye oldum ama celalettin hocaya da gittik eşimle ben pek bi azo üzerine dalı olduğunu düşünmüyorum çokta samimi gelmedi konuşması vs.. tavsiye edemiycem açıkçası boş zaman kaybı olduğunu düşündük ve birdaha da gitmedik.

Yani bende kıyas yaptım ve şunu gördüm ilk etapta tese yapıcam sonra tedavi diyen hocalarda tese de bişe cikmayinca aynı iğne ilaclari veriyor tek farkla ilk başta operasyon. Neden tedavi olma şansı varken ilk başta tese diyo diğer doktorlar emre ve kaan hoca ikiside çok iyi doktor olduğuna ne şüphe ama neden tedavi edip sonra tese yapmıyorlar bu da düşündürüyor insanı. Celalettin hoca nin tavrı farklı değişik bi insan ama ben verdiği iğne ilaçları diğer hocalarin verdiği ile kiyasladim ve anormal bişe olmadigina karar verdim tedavideyiz sizde size ne uygulamak istedi diğer doktorlar ne dedi burda sizin durumunuzdakilere diğer hocalar ne verdi kıyas yapıp öyle karar verin derim ben çünkü bilinen gerçek tese bir iki üç derken artık yapmiyolar çünkü zararli bi tarafı var dimi bu yüzden tese için en uygun zamanı beklemek istedik biz sizde sıkıntı neydi

bizde sebepsiz azo cnm istanbulda bütün dr lara gittik hepsini dediği tahlili sonucu aldık gösterdik herşey normal iyi ama sebep yok
tedaviyi nasıl yapıyorlar fsh çok çok yüksekse eger bunu iğne ile düşürme tedavisi yapılıyor o bekleniyor sonrasında gene tese oluncak bu ama normal olduğun da ne için bir şey yapılsın ki
evet ilk teseden sonra bulunmadığı takdirde tedavi yapıyolarmış bunun nedeninide çok araştırdım açılan yerin iyleşmesi için bir takım ilaçlar veriliomuş ki doku vs.. şu bu kendini yenilesin tedaviye geçsin ki bir daha ki tese için düzelme olsun yara ve dokular
eşimin yemediği içmediği kullanmadığı kür vs.. bir şey kalmadı her birini denedi ama gene 0 yok yani
kurban olduğum Allah derdi veren iyi eden de o yardımcımız sığınağımız o tez zamanda inşallah bizleri yavrularımıza kavuştursun.

İşte teseden sonra tedavi oluyosa bu değerli hocalarimiz keşke öncesinde yapsa tedaviyi ama işte yapmıyorlar bizde tedaviyi tercih edene gitmek durumunda kalıyoruz bizimde fsh genetik normal ama testeron referans aralığında ama dusuge yakın işte onu artiriyo bizdeki iğne ne bileyim işte korkutuyo tese ilk etapta bizde bu şekilde bi sene bakalım dedik tese de cikmayinca daha çok yikilcaz belki bu şekilde umutla bi süre devam ederiz işte

X