Erkek İnfertilitesi CELALETTİN PERU'DA TEDAVİYE BAŞLIYORUZ...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bizim yaptırdığımız ilk testte %100 lökosit bol epitel yazıyordu. Siz andromedde test yaptırdınız mı?
Yok biz spermiyogram testi ve KRUGER testi yaptırdık sonucu aldık zaten hafif hareketsizlik ve kalitesiz miş vitamin verdi onun için aşılamaya engel değil dedi aşılama olacaktım ama adetim gecikti tuttu mu yoksa mevsim geçişlerinden gecikme mi yaşıyorum bilmiyorum geçikeli bugün 3. Gün

Yok biz spermiyogram testi ve KRUGER testi yaptırdık sonucu aldık zaten hafif hareketsizlik ve kalitesiz miş vitamin verdi onun için aşılamaya engel değil dedi aşılama olacaktım ama adetim gecikti tuttu mu yoksa mevsim geçişlerinden gecikme mi yaşıyorum bilmiyorum geçikeli bugün 3. Gün
Sizin ki bizlerin problemi yanında hiç bir şey sayılır. Çok sevindim adınıza inşallah güzel müjdeli haberle sonuçlanır 🤲🏻

Sizin ki bizlerin problemi yanında hiç bir şey sayılır. Çok sevindim adınıza inşallah güzel müjdeli haberle sonuçlanır 🤲🏻
İnşallah da ben gene de nedense umutlu değilim ya evet benim abartılacak bi şeyim yok ama 1 yıldır da olmuyo keşke mucize olsa da hamile olduğumu öğrensem dünyalar benim olur ama nasip bakalım umarım sizin ne sıkıntınız var bilmiyorum ama umarım evlat nasibi hepimize nasip etsin allahım 🙏🏻

İnşallah da ben gene de nedense umutlu değilim ya evet benim abartılacak bi şeyim yok ama 1 yıldır da olmuyo keşke mucize olsa da hamile olduğumu öğrensem dünyalar benim olur ama nasip bakalım umarım sizin ne sıkıntınız var bilmiyorum ama umarım evlat nasibi hepimize nasip etsin allahım 🙏🏻
İnşallah yakındır o gün ve dilerim en kısa zamanda mucizenize kavuşursunuz, kavuşuruz 🥰

Merhaba bizde eşimle Celalettin beye tedaviye başlayacağız en son 2020 yılında yazmışsınız msjınızı sonuç ne oldu acaba çocuğunuz oldu mu memnun kaldınız mı?

S Sedooo Merhaba bizde eşimle Celalettin beye tedaviye başlayacağız en son 2020 yılında yazmışsınız msjınızı sonuç ne oldu acaba çocuğunuz oldu mu memnun kaldınız mı?

merhaba arkadaşlar 30 eylüle randevu aldık celalettin peru da tedaviye başlıyoruz inşallah. celalettin hoca da tedavi olan varsa nasıl bir yol izlediklerini yazabilirler mi? eşimden bir kaç test istedi ve özellikle testin yapılması gereken yerleri belirttiler benden sadece kan tahlili istendi. bizlerden dualarınızı esirgemeyin lütfen Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın. tedavi ne kadar sürer nasıl olur bilmiyoruz hem korku dolu hem umut doluyum...
Merhaba tedavinin bittiği sonuc alabildiğim aceba

X