Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çemenotu Tozu Kullananların Yeri :)

cnm bende o kadar aksilik çıktıki misafirlik rahatsızlık konuyu açtm bir türlü kendiim başlıyamadm. ben çemenotu tozunu bir tatlı kaşığı pekmezle karıştırıp sabah akşam birer kaşık ağzıma alıyorum direk çiğnemeden yutuyrum iniyor zaten üstnede bi bzrdzk su ama genelde boğazda antibiyotik içmişsin gbi acımsı tat bırkıo bi kaşıkta pekmez atıorum oh mis :KK52:
yarın 3. gnüm olucak sanki hafif hafif dolgunluk var :21:

:nazar:konuyu açmışsınız ama kullanmadınız galiba yada kullanamadınız çemen otu (tunus baklası) kullanımını yiyerek değil sürerek tarif ediliyor bunca zaman geçti ne yaptınız siz kullandınızmı :KK52: Tunus baklasının kullanımı:

2 yemek kaşığı Tunus baklası unu, 1 çay bardağı su ile karıştırılır. Orta ateşte yarım saat kadar pişirilir ve sonra soğutulur. Soğuk halde memeler üzerine ve bilhassa meme kasları üzerine (kenar çevrelere) sıvanır. Yarım saat sonra soğuk suya batırılmış süngerle bu hamur iyice silinir. Bu tedaviye her ay 6-8 gün aralıklarla devam edilmelidir.

Kızlar gözümü kararttım aldım bugün çemenotunu toz halinde... Kokarsa koksun artık ne yapiyim şerbetçi otlu kremim bile işe yaramadı :KK43: son çarem çemen artık yapıcak bişi yok... Bu geceden itibaren başlıyorum uygulamaya rezene yağıyla birlikte ... Yabancı sitelerde falan da çemenin göğüs büyütme konusunda en etkili bitkilerin başında geldiği yazıyor rezene de üst sıralarda... Umarım yazılanlar doğrudur da ben de faydasını görür ve paylaşırım burada...

eee sonuç nedir ??

Merhaba hanımlar, bende denemeye karar verdim bu çemenotunu 5 akşamdır yemekten sonra yarım tatlı kaşığı çmenotu tozuyla üzüm pekmezini karıştırıp içiyorum tadı berbaattt :S tadı geçsin diye de bir bardak meyve suyu içiyorum. Çok inanmayarak başladım ama sanki bir ağırlık bir sertlik olmaya başladı gibi geliyor bana. İşlemi yaptıktan sonra da duş alıp anti-aging etkili krem sürüyorum göğüslerime ve sütyen takmadan yatıyorum. Eğer gözle görünür bir etkisi olursa tekrar paylaşırım sizlerle. Sağlıkla kalın. :)

merhaba herkese. bende 3 hafta kadar önce çemen otu ve balı karıştırıp yemeye başladım. tabii yalnız yiyince yutması zor olduğu için rezene çayını da yutmak için kullanıyorum:) rezenenin de göğüs büyütmede etkisi olduğunu öğrenince böyle bi yöntem izledim. hem göğüslere sürmek zor ve yalnız olunması gerektiği için yemek daha mantıklı geldi:) ilk günlerde cok sızlama oldu sonra kesildi ama annemlere gösterdiğimde büyüme fark ettiler:) bende tabii ki.. ama devam edeceğim.. nisan sonuna kadar devam etmeyi düşünüyorum. normalde 85 kullanıyordum ama bi ara 44 kiloya düştüm ve küçüldüler. ama şimdi yine 85 oldu:) 95 e kadar yolu var inşallah:) sizlere de mutlu sonlar arkadaşlar:)

Çemen tozunu yiyemiyorsanız 1 çay kaşığı alıp çorbanıza katıp, yiyin. Çemen tozunu benim anneannem başka bitkilerle karıştırıyor, acılı baharatlı bir tat haline geliyor. İki gündebir bir dilim ekmeğin üstüne bu karışımı sürüp yerseniz koku da olmuyor ( çişimizi yaparkenki baharat kokusu hariç :KK70: ) Çemen otunun kadınlara çok iyi geldiğini biliyorum, hatta süt artırıcı etkisi de varmış.
Bir de çemen otu yaprağını yersek göğüsleri 2 beden büyütüyor. Hem çok mantıklı yiyince vücutta östrjen hormonu artıyor, adet olduğumuzda da östrojen artıyor ve göğüslerimiz şişmiyor mu ? =)))))

:nazar: arkdaşlar bana yardımcı olun lütfen bu çemen otu göğüslerimi büyütüyor yoksa toparlıyormu ben 80 takıyorum çok büyük istemiyorum çocuklardan sonra sarkma oldu buruş buruş oldu daha yaşım genç,ben toparlasın istiyorum bu çemen otu işe yarıyormu kullanan sonuç alan varmı.:KK5:

kızlar ne alemdesiniz ben bu çemenden baya ümitliyim çorbalara döküp yemek ekmeğe sürüp yemek mantıklı geldi bide haftada bir mersin yağıyla çemen tozunu karıştırıp maske yapayım diyorum gelişmeleri yazarsanız cesaret bulucam :S

ya kizlar uzun zaman bu konuya kimse yazmadi ama ben yinede sansimi deniyerek size bisey sorcam....
bende cemen tohumunu aldim ve kndisini ögütüp zeytinyagiyla karistirip sürcektim daha dogrusu sürdümde ama mutfaktaki ögütme makinasi o tas gibi olan cemen tohumunu ögütmedi
öyle tohumunu karistirip yagiyla sürmeye calistim tabiki hep tohumlar düstü yinede streccleyip atlet ile hirka pijamanin üstüne giyinip yattim kalktigimda tabiki strecc bel inmisti taslarda yani tohumlarda hirkamla atlet arasindaydi :KK70:
yani uygulama bosa gitti simdi okudum siz tozunu almissiniz ben tohumunu bunu ne sekilde ögütebilirimki bi fikriniz varmi makina ögütmedi :KK43: ve tadina baktim tadi iyi öyle yutulunca cigniyemiyorsun zaten bildigin tas bi akil verin neolur ben illede sürerek kullanmak istiyorum toz haline neyle getirebilirim ?

ya kizlar uzun zaman bu konuya kimse yazmadi ama ben yinede sansimi deniyerek size bisey sorcam....
bende cemen tohumunu aldim ve kndisini ögütüp zeytinyagiyla karistirip sürcektim daha dogrusu sürdümde ama mutfaktaki ögütme makinasi o tas gibi olan cemen tohumunu ögütmedi
öyle tohumunu karistirip yagiyla sürmeye calistim tabiki hep tohumlar düstü yinede streccleyip atlet ile hirka pijamanin üstüne giyinip yattim kalktigimda tabiki strecc bel inmisti taslarda yani tohumlarda hirkamla atlet arasindaydi :KK70:
yani uygulama bosa gitti simdi okudum siz tozunu almissiniz ben tohumunu bunu ne sekilde ögütebilirimki bi fikriniz varmi makina ögütmedi :KK43: ve tadina baktim tadi iyi öyle yutulunca cigniyemiyorsun zaten bildigin tas bi akil verin neolur ben illede sürerek kullanmak istiyorum toz haline neyle getirebilirim ?

cnm ben toz halini çörekotu yağıyla karıştırıp sürmeyi bikaç kez denemiştim çünkü tarifi öyleydi ama çok zor oluyor her yerine yapışıp kalıyor temizlemesi de çok sorun, bi daha da yapmadım kaldı öyle. onun için öğütücem diye fazla zorlama kendini derim, eğer kullanabilen sonuç alabilen varsa bilemem tabi.

cnm ben toz halini çörekotu yağıyla karıştırıp sürmeyi bikaç kez denemiştim çünkü tarifi öyleydi ama çok zor oluyor her yerine yapışıp kalıyor temizlemesi de çok sorun, bi daha da yapmadım kaldı öyle. onun için öğütücem diye fazla zorlama kendini derim, eğer kullanabilen sonuç alabilen varsa bilemem tabi.

Toz halini almadim bn iste... Ögutemedimde ben denemek istiyorum az tutmadi zaten mutlaka kullanicam da ögutebilseydim bu sekilde surulmuyor bile

kızlar merhaba.. 3 gün önce çemen otu ile rezene çayı aldım her gün kaynatıyorum. sonra içine 5-6 damla çörek otu yağı koyuyorum. o şekilde içiyorum. tadı o kadar iğrenç değil rahatsız edici bi kokusuda yok denebilir. benim çok küçük göğüslerim bu yüzden hemen farketti gibi bişey. bıkmadan her gün deniycem inş :) bi de bunu yaparken mersin yağı ile göğüslerime masaj yapıyorum.

çemenin iğrenç kokusunu bastırmak için bal katabilirsiniz ben öyle içiyorum tadı güzel bile gelmeye başladı diyebilirim ama odaya yayılıyo o çok kötü:KK43:((

çemenin iğrenç kokusunu bastırmak için bal katabilirsiniz ben öyle içiyorum tadı güzel bile gelmeye başladı diyebilirim ama odaya yayılıyo o çok kötü:KK43:((

ya faydasını gören varmı arkadaşlar benim durum çok vahim cidden düzüm:KK43:(((((((((((((((((((((((( hap yada kram kullananan varmı

banada yardım edin bende dün aldım çemenotu tozu sarı kokulu bi toz sonra çilek yağı çörek otu yağı mersin yağıyla karıştırdım sürdüm göğüslerime ama bi etkisi olcakmış gibi gelmiyo siz bu tozu yiyomusunuz içiyomusunuz ben olayı anlamadım :S yardım edin lütfen

evet dediğin gibi çemen çabuk etki gösteriyo galiba
Merhabalar çemenotu tozunu ben de kullandım fakat ölçüde yanılmışsın canım, bardağın 4te 1ine bitkisel yağ, 4te 3üne tozu dökmelisin. Bir kaç hafta sonra istediğim göğüslere kavuştum. Teşekkürler...
bu başka bi siteden alıntı. bide anladığım kadarıyla kimse çemeni uzun süre kullanmak istemiyo kokusundan dolayı. ben en az 1-2 ay kullanmayı düşünüyorum. 2 hafta kullanıp 1 hafta ara vererek kullansam daha mı mantıklı olur acaba? ayyy yarın gideyimde alayım bari artık çörekotunu çektirip çemenle karıştırıp pekmezle içmeyi düşünüyorum. kokuya dayanabilirsem masaj olayınıda yaparım. vücutta biraz şişme yapması bende problem olmaz zaten kilo almam lazım.

Sen çemenotu tozunu içtinmi naptın anlamdım nasıl bikaç haftada ulaştın lütfen yardmcı olurmusun?????

merhaba kızlar ben yeniyim üeliğim yni kabul edildi çemen otu vs diye nette gezerkenburayı açtım tesadüfen sonra okudum yazdıklarınızı ahh ah dedim anı ben :KK43: ama ben daha öce denemiştim çemen otuyla birlikte birkaç otu daha.suna dumankayanın yazdıkları ve yaptığım diğer araştırmaların birleşimiydi bu.

kaynatıp içerek kullandım ben etkisini de bayaaa baya gördüm ama bi sorun vardi tüm vücut olarak şiştim.özel günlerin öncesi gibi oldu yani.hatta dahaşiş sonra da bıraktım:KK14:

Otların ismini tekrar yazarmısın canım şişmeyi göze alıcam:KK70:

kızlar ben 20 gündür çemenle saw palmetto tableti kullanıyorum. diğer başlıklara da yazmıştım, şimdilik adet öncesi dolgunluğu var, 2 kutu daha sipariş ettim vazgeçmemek için yani bi 40 gün daha devam edicem.
çemen inanılmaz iştah açıyor öyle böyle değil, önüme ne koysanız yiyecek haldeyim ki yiyorum yemezsem açlıktan bayılacak hale geliyorum. abartmıyorum gerçekten o derece etki ediyor. zaten hapa başlamadan önce 45 kiloydum şimdi 46,5 olmuşum:) benim gibi kilo almak isteyenler için bi taşla iki kuş, nazar değmesin diyorum:) 1,5 kilo da çok çok farketmedi yani bi 7-8 kilo daha alsam bu göğüsler illa ki büyür zaten, şimdilik umutluyum yani. Benim gibi zayıflıktan şikayet edenlere şiddetle tavsiye ederim...

hap olarak alıyorum canım. adetim de bitti. normalde büyüse de hastalandıktan sonra illa bi yumuşama sönme olur ya o da olmadı. ki 4 gündür aşırı yoğun çalıştığım için hiç düzenli içemedim ama dolgunluk aynı. bu hiç yeterli değil tabi ki ama umut verici en azından.

X