Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için kremler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Arkadaşlar eğer reklam yapanlar olduysa, ben kendi adıma çok ama çok teşekkür ederim. süper bi ürün ben çok memnun kaldım.Allah mustafa beyden razı olsun. lekelerim zaten geçti şimdi sivilce izlerim için kullanıyorum. sağ yüzüm çok delikli çukurluklar vardı ama şuan % 80 oranında geçti (toplam 6 haftadır kullanıyorum )ve geçecekde,çünkü öyle güzel olduki! keşke önceden bu kremi öneren arkadaşlar olsaydıda, diğer ürünlere çok para dökmeseydim :KK43:
Merhaba ilacın adı nedir ? Nereden temin edebilirim?

Arkadaşlar başlığı görünce yazmak istedim ben de birkaç lekem için expigment kullanmıştım, geçti ama beyaz lekeler oluştu nokta gibi ? Sizde de bu şekilde beyaz lekeye sebep oldu mu expigment yoksa sebebi başka bir şeye mi bağlamaliyim?

Gerçekten bu konuya yazan üyelere şaşırıyorum defalarca bu konuya yazdım halen numara istiyorsunuz lekelerinizi retinol retinal kremlerle yokedebilirsiniz inatla sormayın numara numara diye..eczacı da retinol retinal krem veriyor..burada numara numara diyeceğinize açıp biraz araştırın kızlar dermatoloğunuza danışın o zaten direk retinol retinal krem önerecektir
Gerçekten bu konuya yazan üyelere şaşırıyorum defalarca bu konuya yazdım halen numara istiyorsunuz lekelerinizi retinol retinal kremlerle yokedebilirsiniz inatla sormayın numara numara diye..eczacı da retinol retinal krem veriyor..burada numara numara diyeceğinize açıp biraz araştırın kızlar dermatoloğunuza danışın o zaten direk retinol retinal krem önerecektir
Selen hanım iyi geceler bu kremi yazın kullanabilir miyiz?

Bir de güneş kremi olarak karartmayan, içeriği temiz, parfümsüz, güneşin zararlarından koruyan bir güneş koruyucu öneriniz var mıdır?

Selen hanım iyi geceler bu kremi yazın kullanabilir miyiz?

Bir de güneş kremi olarak karartmayan, içeriği temiz, parfümsüz, güneşin zararlarından koruyan bir güneş koruyucu öneriniz var mıdır?
Bu kremi ve ya serumu yazın kullanamazsınız yani ben önermiyorum güneş kremlerinde genelde parfüm oluyor(Hindistan cevizi kokusu vs) yvesrocherın bitkisel güneş kremleri var görmüştüm ama kullanmadım bakabilirsiniz
Retinol retinal krem ve ya serum için ise ekimde başlamanız gerek

X