Cinsel isteğim çok az :( istek arttırıcı önerisi lütfen:((

ToprakSu79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2012
51
2
Merhaba arkadaşlar 2 senedir evliyim. Eşimden önce de aktif cinsel hayatım yoktu. Çok az istek oluyordu. Normal hoş bir bayanım ama daha istekli olmak istiyorum. bu konuda kullandığınız ilaç vs varsa lütfen tavsiye bekliyorum.

Sık sık kendinle ilgilenerek tatmine alıştırmayı önerir doktorlar. Vücut alışık olmadığı bişeyi istemez yani bu normal. Çok geç tanışmışsınız cinsellikle beyin alışık olduğu şekilde davranma eğilimi gösteriyor. Her gün mastürbasyon 😁 bunun ilacı bu😁

Sık sık kendinle ilgilenerek tatmine alıştırmayı önerir doktorlar. Vücut alışık olmadığı bişeyi istemez yani bu normal. Çok geç tanışmışsınız cinsellikle beyin alışık olduğu şekilde davranma eğilimi gösteriyor. Her gün mastürbasyon 😁 bunun ilacı bu😁
bunu kendi kendine yapmak için de istek olmalı:/

eşinizle beraber olurken hiç haz almıyor musunuz yahu ne biliyim bi kokuş bi öpüş bunlar sizi cezbetmiyor mu ?
beğenilmekten zevk alıyorsanız eğer cinsel yaşamdanda alırsınız aslında kendinizi keşfetmeniz lazım.
abla hadi evlilik neysede cinsel yaşam için nasıl bekledin onca sene yahu taş olsa çatlar vallahi :KK70:

Açtığım konuyu düzenledim, umarım yardımcı olacak arkadaş vardır. şimdiden teşekkür ederim

Açtığım konuyu düzenledim, umarım yardımcı olacak arkadaş vardır. şimdiden teşekkür ederim
Senin derdine derman olmaya geldim Annem
Hayıt Tohumu Senin derdine derman olacaktır
Aktardan hayıt al onları havan da bi güzel ez kaynamış klorsuz suya at Demle 7 dk iç...
Adama Tecavüz edersin 👍

eşinizle beraber olurken hiç haz almıyor musunuz yahu ne biliyim bi kokuş bi öpüş bunlar sizi cezbetmiyor mu ?
beğenilmekten zevk alıyorsanız eğer cinsel yaşamdanda alırsınız aslında kendinizi keşfetmeniz lazım.
abla hadi evlilik neysede cinsel yaşam için nasıl bekledin onca sene yahu taş olsa çatlar vallahi :KK70:
kaç sene beklemiş merak ettim

Aktardan hayıt al onları havan da bi güzel ez kaynamış klorsuz suya at Demle 7 dk iç...
Adama Tecavüz edersin 👍
HAJAHAJAJAJHAJAJAHAHJAH ABLACIM GECE GECE HİÇÇÇ AMA HİÇ GÜLESİM YOKTU ADET SANCIMLA BENİ GÜLDÜRDÜN ALLAHTA SENİ GÜLDÜRSÜN😂 ADAMA TECAVÜZ EDERSİN👍🏻 HAJAJAJAJAJJSJ

Kaç sene beklediğinizi merak etmiş ne var ki bunda zaten başta yazmış sonra düzenlemişsiniz konunuzu önce okuyanlar ayrıntıları bildiği için ona göre yorum yazmış düzenlemeden öncesine yetişemeyenler bilenlere ayrıntı sormuş kaç sene diye ..bunun kaşarlıkla ne ilgisi var basitlikle ne ilgisi var ?

Anladığıma göre cinsellikle geç tanışmışsınız ve bu ayıp bi şey değil...aynı erken tanışanlarda ayıp olmaması gibi ..

Kaç sene beklediğinizi merak etmiş ne var ki bunda zaten başta yazmış sonra düzenlemişsiniz konunuzu önce okuyanlar ayrıntıları bildiği için ona göre yorum yazmış düzenlemeden öncesine yetişemeyenler bilenlere ayrıntı sormuş kaç sene diye ..bunun kaşarlıkla ne ilgisi var basitlikle ne ilgisi var ?
Ben aktif cinselliğim yokdu dedim ama a bu tarz insanlar kaç sene beklemiş deyip güldü 40 yaşında nşr anneyim ben. basitlik bu yardım için buraya yazan kişiye gülmek espiri konusu yapmaya çalışmak.

Ben aktif cinselliğim yokdu dedim ama a bu tarz insanlar kaç sene beklemiş deyip güldü 40 yaşında nşr anneyim ben. basitlik bu yardım için buraya yazan kişiye gülmek espiri konusu yapmaya çalışmak.
Anladım o zaman onlarda ayıp etmişler 😟İsteksizlik ile ilgili konuya gelecek olursam her ne kadar bu psikolojik değil deseniz bile aslında bilinç altında yatan psikolojik bir etkendir isteksiz olmanız..çünkü cinsellik bizim temel ihtiyaçlarımızdan biri yeme içme uyuma gibi
Ben eski vajinismısum kısa bir süre önce tedavi oldum ve terapistim bana Asıl cinsel organımın beynim olduğunu söylemişti .. ve gerçekten beynimde zihnimde bilinçaltımda bi şeyleri iyileştirdikten sonra vajinismusu yendim afedersiniz ama klitorol ve vajinal orgazmı bile çok kısa sürede yaşar hale geldim. :) ve bunun kaynağı beynim ..

Senin yolun iyiymişş profil resminden belli salak salak yazacağına okusaydın. Aktif değildim senin gibi hergün yapmıyordum demek!!

Adama Tecavüz edersin 👍

gebelikte kullanilmaz degil mi?
ayni dertten muzdaribim..hele simdi hamileyim dokunsa rahatsiz oluyorum..

X