Cinsiyet ögrenmek isteyen gelsin:)

rxuxyanaz

KOCALARI AZDIRMA BAKANI:)
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2007
4.864
15
40
kızlar ilginç ama gerçek bişey paylaşıcam sizlerle...
erkekler hücrelerini 4 yılda bir
kadınlar ise 3 yılda bir yenilermiş..
dogum yılınızdan hamile kaldıgınız yada kalmak istediginiz yıla göre hesaplıyorsunuz en son kim hücrelerini yenilediginde hamile kalırsanız cinsiyet o oluyor...
eşim duymuş bana anlatmıştı herkese yapıyoruz dogru çıkıyo sizlerlede paylaşmak istedim yaptıgımız herkes dogru çıktı ama yanılma payı da olabilir.......

Aaaaaaaaaaa inanmiyorum ben saka olsun diye simdi oglumla kizimi hesapladim,
vallahi dogru cikti
kafamçokkarıştıHmmmmm Allah Allah.....
Tesekkürler canim.Iyi fikirmis süperrr..

nasıl oluyo o:uhm:hangimizin yenilendiğini nerden bilicez -tatlicadiarzu-

canım sen dogum tarihinden itibaren hesaplıyorsun sen 80 lisin diyelim 83 86 89 öle eşinde 4 yılda bir yeniliyo 80 li diyelim 84 88 92 öle gidiyo hamile kaldıgında en son kim yenilediyse onun cinsiyeti oluyo aynı tarihler denk geliosa ayınıda hesaplayacaksın.......

Aaaaaaaaaaa inanmiyorum ben saka olsun diye simdi oglumla kizimi hesapladim,
vallahi dogru cikti
kafamçokkarıştıHmmmmm Allah Allah.....
Tesekkürler canim.Iyi fikirmis süperrr..
evet ya bizde kime yaptıysak dogru çıkıo......
demekki şu an bebeğim olsa erkek olcak kaydirigubbakcemile3

inşallah canım benim................saglıklı olsunda......

iyide ben 88dogumluyum esim 85dogumlu ikimizinde 2008de hucreleri yenileniyo ozaman buyil hamile kalsam cocugumuz ne olacakkaydirigubbakcemile3 biri beni bilgilendirsin lutfen

iyide ben 88dogumluyum esim 85dogumlu ikimizinde 2008de hucreleri yenileniyo ozaman buyil hamile kalsam cocugumuz ne olacakkaydirigubbakcemile3 biri beni bilgilendirsin lutfen

eşinin 2008'e senin 2009'a denk geliyo
yani bu sene olunca kız oluyo heralde

canım ikinizde 2009 da yenilemişsiniz o zaman senin ve eşinin hangi ay dogdugunu söle .......

matematik manyağıyım ama Allah rızası için biri hesap yapsın
ben mart 84, eşim eylül 1979
teşekkürler

rüyanazcıım acil cvp canım ben 21.06.1984 eşim 15.02.1983 hesaba göre 2011 de ikimizde yenileniyoruz tesadüf ki biz de o yıl bebek istiyoruz bu durumda cinsiyet ne olurr o yıl

matematik manyağıyım ama Allah rızası için biri hesap yapsın
ben mart 84, eşim eylül 1979
teşekkürler
canım eşin 2007 de yenilemiş sen 2008 de yanilemişsin kız istiyorsan 2011 e kadar yapman erkek istiyorsan 2011 i beklemen gerekiyo.........
şimdi ben 1984 eşim 1975 nasıl oluyor banada bişi diin..
seninde aynı ....berna ile...canım eşin 2007 de yenilemiş sen 2008 de yanilemişsin kız istiyorsan 2011 e kadar yapman erkek istiyorsan 2011 i beklemen gerekiyo.........

rüyanazcıım acil cvp canım ben 21.06.1984 eşim 15.02.1983 hesaba göre 2011 de ikimizde yenileniyoruz tesadüf ki biz de o yıl bebek istiyoruz bu durumda cinsiyet ne olurr o yıl
sen de eşinde 2008 de yenilemişsiniz şimdi hangi ay dogduysanız ona göre canım
bu durumda belli olmuyo pek ama şimdi sen tekrar 2011 de eşin 2012 de yenileyecek hangi cinsiyeti istiysan ona göre.......

ya evet. hesapladım ben de. saol uğraşmışsın tek tek be :1rolleyes:
bu arada hamileyim. eşimin içine hep kız doğuyo. ama hayırlısı olsun..gerçi benim de erkek geçiyordu ama istediğimden mi içime mi doğuyo bilmiyorm.. his sadece..

ayı hesaplıyorsun bu sefer de. en sonnn kiminki yenilenmişse o olur.
mesela şubat ve kasım ise, kasımdaki en son yenileniyor ya kasımınkinin burcunu alır. tabi hamile kalma süresi kasımdan sonra olacak.

en iyisi daha açık anlatmak ben 83 mayıs eşim 81 mayıs dogumlu.....kadınlar 3 yılda erkekler 4 yılda bir yeniliyor..
ben... 83 86 89 92 95 98 2001 2004....
2004 de hamile kaldım ve kızzzz..
eşim 81 85 89 93 97 2001 2005 eşim 2005 te yeniledi ..

X