ÇOK PİŞMANIM :((((((

Bence de sevdiğin insana da o iş yerindeki insana da yol ver gitsin..
Yapması zor gele bilir sizin için ama böyle şeyleri yapan birisi onu yıllar sonra tekrar eder zaten.
Eğer pişmansan,ki sevdiğin insanda seni aldatmış demişsin.
O olanları bilip kendi yaptıklarını görmeyip seni suçlamaya kalkmadan sen ondan ayrıl...

öyle ileri gitme yiyişme gibi bi durum olmadı. sizce öpüşmek aldatmak sayılır mı?
Evet .
Bunu sorman hata.
Kafan iyice bulanik senin.

meraba kızlar. ben üye değildim ama bugün nereye ağlayacağımı bilemedim. kimseye anlatılcak bişeyde değil bu. benim 5 yıllık bi birlikteliğim var. sevgilimi çok ama çok seviyorum en başından beri. ama o bana sonradan aşık oldu. önceleri yüzüme bile bakmazdı. yatakta işini görüp giderdi ve tek kelime etmezdi benimle. çok üzülürdüm. psikolojim bozuldu yıllarca. terapi aldım, ilaçlar kullandım. tükendim. ama hep sabrettim ve ilişkimiz ilerledikçe düzelmeye başladı bazı şeyler. ama sonra başka kadın gibi sorunlar çıktı. sürekli kavga ettik. şiddet gördüm. çok çabuk sinirlenir zaten. bu konuda ağzımı açtığım gibi üstüme yürüyordu. bi süre sonra duruldu her şey. beni çok sevmeye değer vermeye başladı. ben de onun için ölürüm yani o derece seviyorum. ama bana yaşattıklarını bi türlü unutamıyordum. içten içe ondan nefret ediyordum ve kendi kendime kaldığımda hep kafamda kuruyordum ve sonra gidip yine ona patlıyordum. şiddetli kavgalar ediyorduk. bu şiddetli çatışmalar olsun, ilgisizlikler olsun saygısızlıklar olsun ondan çok soğumuştum. tesadüfen biriyle tanıştım işyerinde. kesinlikle kimseyle bi alakam olmaz. o tanıştığım kişiyle de arkadaşım olarak görüşüyordum. aramızda samimi bi arkadaşlık oluşmuştu. bu çocuk bana ilgisi olduğunu her anlamda belli ediyordu. çok da iyi ve temiz kalpli birisiydi. ben de ondan hoşlanmıştım ilk zamanlarda. neyse ondan sonra sevgilimle çok kötü bi gece geçirdik beni evden kovdu. bana çok kötü davranıyordu. ama siniri geçince hep pişman olup yalvarıyordu. ben de dayanamadım benim de bi gururum var dedim. evcil hayvan gibi git dediğinde gidip gel dediğinde geliyorum dedim. buna artık katlanamıyorum dedim. eve dönmedim arkadaşımda kaldım. o işyerinde tanıştığım çocuk da tüm bu olanları biliyodu. ben çok üzgündüm kendimi alkole vurmuştum artık. bu arkadaş da yaralı ve alkollü olmamı fırsat bilip bana yakınlaştı. ben de ona yakınlaştım aramızda öpüşme gibi küçük bi şey oldu. ve sonra sevgilimle aramız çok kötüydü ama pişmandı. eve geri dönmemi istiyordu üzüntüden o da perişan olmuştu. ben de onsuz ölüyordum onu çok özlüyordum. ama işyerindeki çocuk beni sürekli ondan uzaklaştırmaya çalışıyodu. kanıma girmeye çalışıyordu. evet sevgilimle aramız kötüyken ondan hoşlandım ama çok pişman hissediyordum kendimi. çocuk her fırsatta beni öpmeye çalışıyordu. sevgilimi seviyorum ondan ayrılmak istemiyorum diyodum. biliyorum ama alışcaksın diyodu. ama sevgilimin sevgisi içimde çok ağır basıyordu. işyerindeki çocuk beni her sıkıştırdığında sevgilime koşmak istiyodum. ve en sonunda eve gittim. ağlaya zırlaya onu çok sevdiğimi ve bi daha onu bırakıp gitmicğimi söyledim sarıldık ağlaştık. bi daha işyerindeki çocukla görüşmemi kestim ama o peşimi bırakmadı. şimdi sevgilimle ilişkimiz tamamen düzeldi bana prensesler gibi davranıyor. diğer çocuk da uzun zamandır bana ulaşmıyodu. ama bu sabah mesaj attı. seni üzdüğüm günler için özür dilerim hakkını helal et diye. etmedim ben de. çünkü çok uğraştım ondan kurtulmak için. sevgilimle beni hep ayırmaya çalıştı. şimdi de helal etmiyorum diye bana bir sürü küfür edip sevgilime her şeyi söylemekle tehdit etti. çok pişmanım onunla öpüştüğüm için. bu sabah sevgilime her şeyi itiraf edicek gibi oldum ama yapamadım. yapmalı mıyım sizce kızlar lütfen yardım :KK43: çok da uzun yazmışım kusura bakmayın gerçekten :KK43:(
yazık cidden.
şöyle konuları okuyup ta gencecik kızlarımızın hayatlarını nasıl rezil ettiğini görmek üzücü.
hala da neyin derdinde

Valla ne diyim. Okudum. Herkesin yaşam şekli farklı sonuçta. Ama senin yaşam şekline göre anlattıklarının hepsi normal yani. Öpüştüğünü söyleseydin de adam gene çok oralı olmazdı, senin rutin hayatın gene devam ederdi gibi geliyor bana. Cinsel münasebet üzerine kurulu bir arkadaşlığın sevgili kategorisine alınması bana değişik geliyor. Sonuçta diğer üye arkadaşlarda demiş, alan razı veren razı, herkes amacına ulaşmış. Bir tek sen olayları şok olarak yaşamışsın.

Tencere kapaksınız yavrum siz. Böyle devam et. Hatta o bir vurursa, sen iki ver. Yolun açık olsun. Biran önce de itirafını yap ki seni şöyle güzel bi dövsün de çatışma sonrası sevişmesi sana pek iyi geliyor belli ki.
yuh hiç güleceğim yoktu ayara bakkkkk:KK70::KK70::KK70::KK70:

Sevgilim dedigin seni cinsellik icin kullaniyormus. Sonra sen cekip gittiginde seni daha dogrusu duzenli cinsel hayatini kaybetme korkusu yasamis. Simdi insan taklidi yapiyor. Ama bi yere kadar rol yapabilir unutma! Diger vatandas da kullanmak istemis kullanamayinca o da fittirmis. ikisinden de uzak dur.

2 sini de hayatından şutla gitsin
sevgilim deyip ölüp bitiyorsun adam kadın gördüm mü peşine sürekleniyor

Hak etmiyor mu ama? İnsan önce kendine değer verecek, saygı duyacak ki çevresi de ona öyle davransın.
hak ediyor mu hak etmiyor mu bilemem. ben burda insanları hayatına böyle yorumlar getirmeyi doğru bulmuyorum çünkü sadece anlatılan kadarını biliyoruz, gerisini bilmiyoruz ki. ama ayar iyi olmuş :KK48:

Son 1.5 senedir bana iyi davranıyor demişsin. Gerçekten affedebildin mi? Çok küçük yaşta tanışmışsın. Normal bir ilişki nedir görmemişssin. Bu nedenle bu adama çok aşığım diyorsun. Hayır, aşık değilsin, sadece alışıksın. Evlenelim diyormuş. Diyelim evlendiniz, çocuğunuz oldu. Seni dövmesini sineye çekmişsin. Çocuğunu döverse susabilecek misin? Daha 22 yaşındasın. Her şeye baştan başlama şansın var. Bence iki adamdan da kurtul. Bir süre başını dinle.

X