ÇOK PİŞMANIM :((((((

Yavrum mazoşist'misin sen ?bu kadar acı çekmekten zevk mi alıyorsun ?

Son düzenleme:
Pek inandırici degil ama ...

Sevgiline olan biteni anlat ağzini burnunu kırsin yine her zaman yaptıgı gibi emi....

Nasil olduda yatakta seni kullanan bi adamdan şiddet uygulayan bi adamdan prensesler gibi sana bakan bi adam çıkardıniz nasil oldu bu??

butun suc o manyak cocukta zaten
aferin ii ki hakkını helal etmemişin ona
gul gibi sevgilinden ayırmaya calışmıs baksana seni
İNANAMIYORUM kafana inanamıyorum
benim anlamadigim konu şu ..
senin evin ailen yok mu????
senin ne isin var elalemin evlerinde ya..
nasil bir aile kultur yapainiz var anlamadim ki??
sevgili ne ya ???
nedir sevgili esin mi??
ne demek onun evinde kalmak..
seni kovdiysa senin ailen evin yok mu da baska adamin evine gittin...
cok uzgunum ama ..seni kir.ak istemem ama ..
bazi kadinlarda gurur namus denen sey yok ya..
evlilik disi iliskilerr hep karsiyim ..
tiksinirimde..
herseyin usulu olmali bu ne ya??

Saka misin sen ? Kesin bu da sosyal deneydir. Yoksa bu devirde bu kadar ezik kiz kaldi mi?

benim anlamadigim konu şu ..
senin evin ailen yok mu????
senin ne isin var elalemin evlerinde ya..
nasil bir aile kultur yapainiz var anlamadim ki??
sevgili ne ya ???
nedir sevgili esin mi??
ne demek onun evinde kalmak..
seni kovdiysa senin ailen evin yok mu da baska adamin evine gittin...
cok uzgunum ama ..seni kir.ak istemem ama ..
bazi kadinlarda gurur namus denen sey yok ya..
evlilik disi iliskilerr hep karsiyim ..
tiksinirimde..
herseyin usulu olmali bu ne ya??
Yanlis mi etiketlediniz acaba beni

Seni sevmeyen sevgiline yıllarca kendini dövdürt vs vsvs ler kendini kabul ettirene kadar
sma senin peşini bırakmayan adama hakkını helal etme
vay hanfendi seni !!!!!
Konuya farklı nir açıdan bakim dedim

eğer gerçeksen
vardı benim de senin gibi iki adet tanıdığım
güçsüz gel deyince gelen git deyince giden
adamlar bunları oyalayıp oyalayıp durdu
şiddet görürler ama o beni çok kıskanıyor ondan vuruyor :işsiz:
aldatılırlar aslında o kız aklını çelmiş benle kötü durumda olduğundan konuşmuş yoksa irkekim hayatta yapmaz der:KK15:
adam gider gelir sevişir çocuk aldırırlar
hazır değildik ama evleneceğiz derler
en sonda adam toptan sıkılır olmaz hakaretler ederek ayrılır yada gider başkasıyla evlenir :halay:
the end
ha bu arada bu arkadaşlarım adamın kendisine çok kötü davrandığını söyleyen ayrıldığında yanında olan kucak açan arkadaşlarıyla (yani bizlerle) barışınca asla konuşmazlardı
hepiniz çok kötüsünüz derlerdi

Son düzenleme:
Pişmanlığınız hanzo sevgiliniz için olsun mümkünse. Kendinize saygınız sıfır. Bu kez sizi evden kovduğu zaman kimi öpeceksiniz?

Ilk 5 cumleye gore, Yatıp kalkıp dövup sokağa atıp içkiye sigindirip başkalarının kollarına iten bir adamdan sana koca mi olur sanıyorsun lütfen sakin ama sakın hamile kalayim deme diyeceğim ama sen hamile kalmaya çalışıyorsundur da o çakal yemiyordur.

Son cümleye göre, lütfen itiraf et de seni eşek sudan gelinceye kadar dövsün. Sokak ortasına atsın, bir de intikam almaya kalksın psikopat.

Eee biz napalım yani?
Sen aksiyona alışıksın belli ki.
Hayatında küfür şiddet dayak aldatma şehvet ihtiras ne ararsan var.
Bu da gelir geçer üzülme atlatırsın.

İşini görüp gidiyor köppeeekk gibi aşığım hayvanım ona ama evcili değilim muhabbetinden sonra "vay namussuz adam ve kadın vay..." diyerek yoruma yöneldim kusura bakmazsan yenge. Kırılma da (hoş bilmem napıp sonra dönüp giden insana kırılmamış sevmişsin bana kırılırsan malum yanlarımla gülerim ) başkalarına zarar vermeyin bağyanefendi.. Rica ediyorum temiz kalpli, saf, iyi insanlara ilişmeyin.

Şu mesajı da atmak isterdim hatta düzenleyip yeniden göndermeye çalıştım ama süresi dolmuş... En baştan sana ya da size artık her neyseniz -saygı duymak gelmiyor içimden ne acı... - bunları da söylemek isterdim.
Işini görüp gidiyor köppeeekk gibi aşığım hayvanım ona ama evcili değilim muhabbetinden sonra "vay namussuz adam ve kadın vay..." diyerek yoruma yöneldim kusura bakmazsınız artık... Keza bilmem napıp sonra dayak atıp sonra tekrar şeapıp sonra gidip de aldatan birine bile uzun zaman kırılmamışsınız bana kırılırsanız malum yanlarımla gülerim :KK70: Yapıcak bişi yok artık annenize babanıza layık bir evlat olmaya çalışıverin kalan hayatınızda gali. Azıcık aklınızı başınıza devşirin zahmet olmazsa. Ve mümkünse şehvetinizle değil vicdanınızla yaşayın. Ne bilim lan şurada ablalarımın gözyaşlarıyla, o pırlantadan kıymetli gözyaşlarıyla, yazdıklarının şahit olup da kalkıp bunları anlatabiliyorsanız sizin insani değerleriniz, değerlendirmesi bana düşmez ama, çok "öööğğğ" be.

Şu mesajı da atmak isterdim hatta düzenleyip yeniden göndermeye çalıştım ama süresi dolmuş... En baştan sana ya da size artık her neyseniz -saygı duymak gelmiyor içimden ne acı... - bunları da söylemek isterdim.
Işini görüp gidiyor köppeeekk gibi aşığım hayvanım ona ama evcili değilim muhabbetinden sonra "vay namussuz adam ve kadın vay..." diyerek yoruma yöneldim kusura bakmazsınız artık... Keza bilmem napıp sonra dayak atıp sonra tekrar şeapıp sonra gidip de aldatan birine bile uzun zaman kırılmamışsınız bana kırılırsanız malum yanlarımla gülerim :KK70: Yapıcak bişi yok artık annenize babanıza layık bir evlat olmaya çalışıverin kalan hayatınızda gali. Azıcık aklınızı başınıza devşirin zahmet olmazsa. Ve mümkünse şehvetinizle değil vicdanınızla yaşayın. Ne bilim lan şurada ablalarımın gözyaşlarıyla, o pırlantadan kıymetli gözyaşlarıyla, yazdıklarının şahit olup da kalkıp bunları anlatabiliyorsanız sizin insani değerleriniz, değerlendirmesi bana düşmez ama, çok "öööğğğ" be.
Bacim sakin ol:KK19:uckurunun pesine Düsen insanlara deymez tansiyonun düsecek aksam aksam ne geregi var :stop:

X