Cuma Zayıflama Yarışması'na Katılmak İsteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar bende bir gruba katılmak istiyorum. Boyum 170 kilom sanırım en son 75 idi 62 kilo olmak istiyorum. Şimdi bu kilolardan kurtulmak istiyorum. Uzun zamandır ara ara girip okuyorum buraları ama kayıt olup kilo vermeye kendimi diyet psikolojisine sokmaya cesaretim yoktu cesaretimi topladım geldim. Beni de aranıza alırmısınız?

Merhabalar bende bir gruba katılmak istiyorum. Boyum 170 kilom sanırım en son 75 idi 62 kilo olmak istiyorum. Şimdi bu kilolardan kurtulmak istiyorum. Uzun zamandır ara ara girip okuyorum buraları ama kayıt olup kilo vermeye kendimi diyet psikolojisine sokmaya cesaretim yoktu cesaretimi topladım geldim. Beni de aranıza alırmısınız?
Merhabalar 6.takima bekliyorum 🤗🤗

Konu Mesajı '6. Takım' Cuma Zayıflama Yarışması - 6. Takım

Merhabalar , 6 ay önce doğum yaptım ve artık zayıflamak için harekete geçmem gerekiyor.Boyum 1.70.
Uzun yıllar 62 kilo çevresindeydim.Şimdi 72 kiloyum ve bu beni üzüp , huzursuz ediyor.Geri özüme dönmek istiyorum😅
Size katılabilir miyim?

Merhabalar , 6 ay önce doğum yaptım ve artık zayıflamak için harekete geçmem gerekiyor.Boyum 1.70.
Uzun yıllar 62 kilo çevresindeydim.Şimdi 72 kiloyum ve bu beni üzüp , huzursuz ediyor.Geri özüme dönmek istiyorum😅
Size katılabilir miyim?
4. Takima katilabilirsiniz ☺️

4. Takima katilabilirsiniz ☺️
Tam olarak ne yapmam gerekiyor?grubu biraz?inceledim , kuralları okudum ama tam nasıl bir yol izleyeceğimi anlayamadım.Teknoloji bilmeyen yaşlı teyze gibi hissettim😅
Telefondan bağlanıyorum siteye de , biraz karışık geldi , her yerde bişeyler yazıyor🙈

Merhaba arkadaslar,

Sene basinda grupla birlikte gayet motivasyonlu baslamistim zayiflamaya ancak saglik sorunlari, gebelik ve düsük sonrasi acikcasi ne yedigkme dikkat etmedim. Suanda 72-75kg arasi gidip geliyorum. 157 boya bu oran cok fazla. Tekrar hamile kalmadan önce saglikli kiloma düsmeyi hedefliyorum ve bu yüzden twkrar gruplara katilmak istedim. Cok iyi motivasyon sagliyor cünkü.

Merhaba arkadaslar,

Sene basinda grupla birlikte gayet motivasyonlu baslamistim zayiflamaya ancak saglik sorunlari, gebelik ve düsük sonrasi acikcasi ne yedigkme dikkat etmedim. Suanda 72-75kg arasi gidip geliyorum. 157 boya bu oran cok fazla. Tekrar hamile kalmadan önce saglikli kiloma düsmeyi hedefliyorum ve bu yüzden twkrar gruplara katilmak istedim. Cok iyi motivasyon sagliyor cünkü.
5. Takıma gelebilirsiniz

Merhaba arkadaslar,

Merhaba

5.takıma bekleriz ☺️

Sevgili kaptanlarım, 13.takıma yeni üye gönderirmisiniz rica etsem. Üyeye ihtiyacımız var.

Ben de kuralları okudum ama hangi takıma gelebileceğimi bilemedim 1.65 boy 65 kiloyum hala fazlam var yardımcı olursanız çok sevinirim 😊

Ben de kuralları okudum ama hangi takıma gelebileceğimi bilemedim 1.65 boy 65 kiloyum hala fazlam var yardımcı olursanız çok sevinirim 😊
5. Takıma gelebilirsiniz

Geçen sene Cuma zayıflama grubuyla çok güzel kilo verdim ama şimdi fena saldım tekrar başlamak istiyorum hangi gruba alırsınız beni

İyi akşamlar arkadaşlar. Bu yarışmaların 7-8 sene önceki müdavimlerindenim :) ve yine yeniden zayıflama maratonuna katılmak istiyorum. Azim ve hırsımı da aldım geldim. Sistem eskisi gibimi bilmiyorum eğer öyleyse beni takımına davet edecek takım kaptanı arıyorum 😉😊😊
160 boy 66 kg

İyi akşamlar arkadaşlar. Bu yarışmaların 7-8 sene önceki müdavimlerindenim :) ve yine yeniden zayıflama maratonuna katılmak istiyorum. Azim ve hırsımı da aldım geldim. Sistem eskisi gibimi bilmiyorum eğer öyleyse beni takımına davet edecek takım kaptanı arıyorum 😉😊😊
5. Takıma gelebilirsiniz

5. Takıma gelebilirsiniz
Nostalji olacak benim için bu yarışmaya ilk katıldığım takımımdı büyük kiloları verdiğim ilk takımım. Davet için tşkrler hemen geliyorum 😉

Herkese iyi akşamlar uzun süredir KK takipçisiyim burada çok şeyler öğrendim doğumumdan sonra çok kilo aldım geri verdim ve şimdi tekrar istemediğim kilolara geldim ve burası motivasyon için çok iyi geliyordu bana mümkün olursa ben de bir gruba dahil olmayı çok isterim boy 162 kilo 74

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X