Dayanılmaz ağrılarımdan kurtuldum şükür koskoca 22 yılım heba olmuş

ozlm75

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
6
3
48
Hayatımı zindan eden koskoca 22 yılımda yaşam kalitemi sıfıra indiren ameliyat olduğum halde boynuma platin takıldığı halde gecmeyen illet ağrı belki dualarımla belki Allah'ın mucizesiyle bir yakinimin tesadüf ağrılarından kurtulduğu medikal band sadece bir tane hediye etti 24 saat kaldı sırt kürek kemiği etkileşim için şart diyerek oraya yapiştirtti bir tane de enseme bir saat geçmeden hareket kısıtlıgım kalas gibiydim değilse ağrım o kadar hafifledi ki devamını sağolsun kendine alırken bana da aldı 3 ay kullanım sağlayacağim başladigim andan itibaren ağrısız geziyorum ya Allah'ıma şükürler olsun gercekten ağrıyı çeken bilir bir band ne işe yarar ki diyen ben bu mucizeyi yaşadıysam gerçekliğine inandiysam digerlerini bilemiyorum denemediğim tedavi kalmadı manuel terapi refleksoloji ozon akupunktur proloterapi sülük hacamat neler neler yıllarca dünya para döktüm çektiğim ağrida cabası keşke fayda görseydim de bu illet ağriyi çekmeseydim insan ağriliyken neyi deneyecgini gerçekten şaşiriyor oysaki bu medikal band yakı gibi rahatsız eden birşey değil galiba ginseng gümüş iyonları ve bir çok doğal içerigi olan birşey 24 saatte bir yeniliyorum ağrım ve sürekli yorgunluk hali hareket kısıtlılığı hiç birşey kalmadı şükür satıcısı değilim ayrıca burdan ismi yazmam etik olmaz diye belirtmedim ancak yeterki isteyin eninde sonunda doğru tedavi şekli insanın önüne bir sekilde geliyormuş tek inandığım şey bu oldu sağlıklı günler herkese

Flaster değil dimi bahsettiğin kuzum ? Medikal bant diye arayınca onlar çıkıyor. Marka da belirtebilirsin sorun değil istersen özelden at. Eşimde de dediğin gibi ağrılar var da ben de almak istiyorum

Ben aldığım kişinin bilgilerini versem kurumda toplantıya gireceğiz uygunmudur

İsim olarak inanın bilmiyorum bilsem neden söylemeyim demi neyse ben iyi niyetten yazmıştım hoşçakalin

X