derin plan yüz germemi Endoskopi mi!!!

Merhaba, 2021 Ekim de dr la görüşerek fiyat almıştım. Eşimde doktor olduğu için fiyatda ekstra bişey yapabilirmi demiştim. 50 bin TL olarak fiyat verdi. Ozaman döviz bu hareketlilikte değildi.Yüzünüz için ne gerekiyorsa yapılacak dedi. Fotoğraflarımı göndermiştim, endoskopik orta yüz germe için uygunsunuz fakat ilerleyen zamanlarda 8-10 yıl sonra alt yüz için derin plan ihtiyacınızda olabilir dedi. Üst göz kapağı fazlalığıda vardı. Endoskopik orta yüz germe-Üst göz kapağı- Alt göz kapağı -Kantoplasti yapıldı. Kaş ucunuda kaldırdım dedi. Altı göz kapağı ile benim şikayetim yoktu ama yapılması gerekiyor dedi. Alt göz kağaında ilerleyen zamanlarda aşağı çekme olmaması için kantoplasti yani badem göz ekleyeceğim, böylece çift koruma olacak dedi. Dolayısıyla yüzüme eklenen diğer işlemler fiyatı değiştirmedi.
İlk 10 gün gözlerimi dahi açamıyor , göz kapaklarım tam kapanmıyor. görme kapasitemde %70 oda bulanıktı. Şuan 27. günüm gözümün birinde epitelde hasar var. göz kapaklarımı açıp kapadıkça o bölge daha çok tahriş oluyor. O nedenle göz doktoru şeffaf lens takarak iyileşinceye kadar teması keselim dedi. öyle rahatladım. Yani kantoplasti (badem göz) olayı sanırım yüzümde yabancılık hissettiren. O yüzden şuan yorum yapmak istemiyorum. şuan değişim için %50 desin dedi. o yüzden şuan ne yorum yapsam yanlış olur. Çünkü , şuan görüntü oldukça yapay.
Bu arada erhan eryılmaza karar vermeden önce karaca başaran ve ozan bitik ile görüştüm. Karaca başaran muayene ücretli 600 tl almıştı. asistanları fotoğraflarıma göre ameliyat fiyatlarını ilettiler. Fakat doktora bile göstememişler ki, yüzyüze görüşmemde doktor derin plan önerdi. 41 yaşımda derin plan düşünmek istemedim çünkü kulak önü kesilere henüz sıcak bakmıyorum. Haliyle karaca başaran a muayene ücretini boşuna vermiş oldum. doktor sekreterinin gelişigüzel özentisiz davranışıydı bence. 2021 ekim fiyatları, üst göz kapak 13 k, alt kapak 16 k, derin plan mini yüz germe 45 k, temporal lift 22 k, yağ enjeksiyonu 14 k idi.
Ozan bitik ise bence kesinlikle tercih edilebilecek bir doktor. yüzle ilgili olarak araştırma sonucum tabiki. derin plan yaptıracak olsam kesinlikle ozan bitik i tercih ederdim. 2021 ekim fiyatları: üst göz kapağı 10 k, alt göz kapağı 10 k, derin plan face lift : 40 k , endoskopik yüz germe 40 k.
neden endoskopik yüz germeye ve erhan eryılmaza karar verdim?
41 yaşındayım ve derin planı şuan yaptırırsam 50-55 yaşında tekrarı olur olmaz bilemedim. kulak önü kesi dikiş izleri istemedim. yüzümde deri fazlalığı çok yoktu. ama alt yüzde nazolobial çizgilerim vardı. bişektomi ihtiyacım var gibi düşünüyordum. ağız kenarındaki yağları alıp atmayız, o yağları yukarı doğru taşırız, endoskopik orta yüz germe ile ağız çevresi için %50 fayda görürsün demişti Erhan bey.
Ayrıca Emel Bayar Tuncel kendi instagram sayfasında ve youtobe da end.mid.face ameliyatını gün gün paylaşmıştı. Sonucu beğenmiştim. Dolayısıyla endoskopik orta yüz germeyi denemeye karar verdim. Bu arada Emel Hanımın amiliyatını yapan eşi ve asıl hocası Erdem Tezel le de görüştüm. 2021 ekim fiyatı 120 k idi.
Neden Erhan Eryılmaz? Bu platformada 2 yılda endoskopik yüz germe amaliyatı olan herkesi okudum araştırdım. ortalama 100 kişi sonucunu raporladım. Bu ameliyatda memnuniyet oranı %99 olan doktor Erhan Eryılmaz dı. Dolayısıyla araştırmam beni bu doktora yöneltti.
Kendi ameliyatımla ilgili yorumlarımı 1 ay sonra yapacağım. Bu yöntem başarılımı? doğru hastadamı başarılı? süreç nasıl? totalde memnuniyet oranım ne? badem göz teknikleri ve süreçleri hepsini anlatacağım. 1 ay sonra çünkü şuan cevapları bende bilmiyorum. yada şuan cevap verirsem hepsine olumsuz yanıt veririm. buda sağlıklı olmaz.
sevgiler

Merhaba, 2021 Ekim de dr la görüşerek fiyat almıştım. Eşimde doktor olduğu için fiyatda ekstra bişey yapabilirmi demiştim. 50 bin TL olarak fiyat verdi. Ozaman döviz bu hareketlilikte değildi.Yüzünüz için ne gerekiyorsa yapılacak dedi. Fotoğraflarımı göndermiştim, endoskopik orta yüz germe için uygunsunuz fakat ilerleyen zamanlarda 8-10 yıl sonra alt yüz için derin plan ihtiyacınızda olabilir dedi. Üst göz kapağı fazlalığıda vardı. Endoskopik orta yüz germe-Üst göz kapağı- Alt göz kapağı -Kantoplasti yapıldı. Kaş ucunuda kaldırdım dedi. Altı göz kapağı ile benim şikayetim yoktu ama yapılması gerekiyor dedi. Alt göz kağaında ilerleyen zamanlarda aşağı çekme olmaması için kantoplasti yani badem göz ekleyeceğim, böylece çift koruma olacak dedi. Dolayısıyla yüzüme eklenen diğer işlemler fiyatı değiştirmedi.
İlk 10 gün gözlerimi dahi açamıyor , göz kapaklarım tam kapanmıyor. görme kapasitemde %70 oda bulanıktı. Şuan 27. günüm gözümün birinde epitelde hasar var. göz kapaklarımı açıp kapadıkça o bölge daha çok tahriş oluyor. O nedenle göz doktoru şeffaf lens takarak iyileşinceye kadar teması keselim dedi. öyle rahatladım. Yani kantoplasti (badem göz) olayı sanırım yüzümde yabancılık hissettiren. O yüzden şuan yorum yapmak istemiyorum. şuan değişim için %50 desin dedi. o yüzden şuan ne yorum yapsam yanlış olur. Çünkü , şuan görüntü oldukça yapay.
Bu arada erhan eryılmaza karar vermeden önce karaca başaran ve ozan bitik ile görüştüm. Karaca başaran muayene ücretli 600 tl almıştı. asistanları fotoğraflarıma göre ameliyat fiyatlarını ilettiler. Fakat doktora bile göstememişler ki, yüzyüze görüşmemde doktor derin plan önerdi. 41 yaşımda derin plan düşünmek istemedim çünkü kulak önü kesilere henüz sıcak bakmıyorum. Haliyle karaca başaran a muayene ücretini boşuna vermiş oldum. doktor sekreterinin gelişigüzel özentisiz davranışıydı bence. 2021 ekim fiyatları, üst göz kapak 13 k, alt kapak 16 k, derin plan mini yüz germe 45 k, temporal lift 22 k, yağ enjeksiyonu 14 k idi.
Ozan bitik ise bence kesinlikle tercih edilebilecek bir doktor. yüzle ilgili olarak araştırma sonucum tabiki. derin plan yaptıracak olsam kesinlikle ozan bitik i tercih ederdim. 2021 ekim fiyatları: üst göz kapağı 10 k, alt göz kapağı 10 k, derin plan face lift : 40 k , endoskopik yüz germe 40 k.
41 yaşındayım ve derin planı şuan yaptırırsam 50-55 yaşında tekrarı olur olmaz bilemedim. kulak önü kesi dikiş izleri istemedim. yüzümde deri fazlalığı çok yoktu. ama alt yüzde nazolobial çizgilerim vardı. bişektomi ihtiyacım var gibi düşünüyordum. ağız kenarındaki yağları alıp atmayız, o yağları yukarı doğru taşırız, endoskopik orta yüz germe ile ağız çevresi için %50 fayda görürsün demişti Erhan bey.
Ayrıca Emel Bayar Tuncel kendi instagram sayfasında ve youtobe da end.mid.face ameliyatını gün gün paylaşmıştı. Sonucu beğenmiştim. Dolayısıyla endoskopik orta yüz germeyi denemeye karar verdim. Bu arada Emel Hanımın amiliyatını yapan eşi ve asıl hocası Erdem Tezel le de görüştüm. 2021 ekim fiyatı 120 k idi.
Neden Erhan Eryılmaz? Bu platformada 2 yılda endoskopik yüz germe amaliyatı olan herkesi okudum araştırdım. ortalama 100 kişi sonucunu raporladım. Bu ameliyatda memnuniyet oranı %99 olan doktor Erhan Eryılmaz dı. Dolayısıyla araştırmam beni bu doktora yöneltti.
Kendi ameliyatımla ilgili yorumlarımı 1 ay sonra yapacağım. Bu yöntem başarılımı? doğru hastadamı başarılı? süreç nasıl? totalde memnuniyet oranım ne? badem göz teknikleri ve süreçleri hepsini anlatacağım. 1 ay sonra çünkü şuan cevapları bende bilmiyorum. yada şuan cevap verirsem hepsine olumsuz yanıt veririm. buda sağlıklı olmaz.
sevgiler
merhaba, öncelikle geçmiş olsun umarım sonuçtan memnunsunuzdur. Özel mesaj ile fotoraf paylaşmanız mümkün mü?Ben kendim de hekimim ve bu ameliyatla ilgili sizden görüş almak isterim. İnstagram hesabınız varsa ,sakıncası yoksa tabi, belki yazışmak daha kolay olabilir. Sevgiler.

Samimiyetiniz ve ayrıntılı anlatımınız için kendi adıma size çok teşekkür ederim. Aynı zamanda cok gecmiş olsun sag salim çıkmışsınız ameliyattan. Umarım sürec içinde çok mutlu olursunuz cektiklerinize deger iyi ki yaptırdım dersiniz. Ben de Erhan hocayla iki gün önce görüştüm. Beni başka bir plastik cerrah Erdem Tezel ve Erhan hocaya yönlendirdi. Göz konusunda benim en büyük korkum alt kapagın aşagıya cekmesi. Ve her iki doktor da tam da bu yüzden kantoplasti elzem dedi. Şimdiler de gencler badem göz diye sırf moda için yaptırıyormus. Erhan hoca üç hafta cok şiş olacagını sonrasında normale dönecegini söyledi. Yani göz altı için içiniz rahat olsun normal prosedür zaten buymuş. Ben de sizin gibi kendisine baya güvendim ona yaptormayı düsünüyorum. Fakat yeni rakamlar cok yüksek. Siz doktor eşi olunca ve fiyatı cok önce alınca baya baya uygun miktara yaptırmıssınız. Şimdi sadece orta ve üst bölüm 80-90 civarı.
Acınız, agrınız var mı? Ameliyat sonrası günleriniz nasıl geciyor? Moralinizi bozmayın ve sürecten olmlu olumsuz bizi de haberdar edin lütfen. Tekrar gecmiş olsun diyorum.
merhabalar ,ameliyat oldunuz mu?Kime oldunuz .Sevgiler.

Herkese merhaba. Iki gecedir, bütün yüz germe başlıklarını okuyorum. Buldog ve alt yanak sarkma +gıdı sorunum var. Askı, gıdı lipoliz ve yüz germe ameliyatı arasında bir karar veremedim. Gerci danistigim doktorlar aski kalici değil, lipoliz size uygun değil, yüz germe gerekli dediler. Sözleşmiş gibi. Ankara dan Muharrem Demirigullari'na muayene olacağım. Bakalım yüz yüze muayeneye ne cevap verecekler. Devam ediyorum basliklari okumaya.

Fotoğraf albümlerini nasıl görebileceğimi anlamadım yalnız. Biriniz yardim edebilir mı?
Ne yaptınız acaba benim de aynı sorunlarim var

smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

Merhaba,
Endoskopik midface derin planda yapılan, kesinlikle kalıcı bir işlemdir. Derin dokular yukarı kaldırılır. Orta yüz germe ameliyatı adı altında sadece yüzeyel bir şakak germe işlemi yapılırsa kalıcılık azalır.
Endoskopik orta yüz germa ameliyatı oldum 6 yıl önce ve yanaklar, kaş göz hala çok iyi durumda.
Cok yalan asla kalici degildir o yukari kaldirilan doku qlt Tanaka kemikten siyrilarak kaldir8lir sonrasinda icerideki dikis eriyince doku eski yerine gelir eskisi gibide olmaz cunku sunecektir oynamqyin milletle

Birde arkadaşlar endeskopik ameliyatın geçici olduğu yazılmış Ben buna katılmıyorum yani 4 saat süren Bi işlem 1 yıl 2 yılda nasıl geçici olabilir normal Bi ip aski değil ki bu ? Ama şu var yaşlanıyoruz cilt kalitesi her yaş almamız ile birlikte haliyle hızlı şekilde düşüyor salıyor kendini stres sigara ve yas bir çok etken de bunu hızlandırıyor ben 30 yaşımda bu ameliyatı oldum 38 yaşına kadar kimse inanmadı yaşıma ama 38 yaşımda yasadigm yoğun stres üzüntü gerçekten mafetti beni ve ona rağmen üst yüzüm alta göre çok çok iyi değişen bisey yok endeskopik ameliyat olup bence sonrası dikkat edilir cilt bakımı yapılır stres ten uzak durulursa uzun yıllar götürür
Gecici olmasinin sebebi alt doku kemikten siyriliyor ve yukari asiliyor o ipler eriyor ve doku dusuyor hatta sunuyor bizzat doktor arkadasim soyledi cok sansliysqniz 2 yil kalir hepsi kandirmqca

Gecici olmasinin sebebi alt doku kemikten siyriliyor ve yukari asiliyor o ipler eriyor ve doku dusuyor hatta sunuyor bizzat doktor arkadasim soyledi cok sansliysqniz 2 yil kalir hepsi kandirmqca
Ruslar kesinlikle endoskopik olanı ve iple Fransız askıyı tercih etmiyor, benim rus arkadaşlar var, özellikle söylüyorlar

Ruslar kesinlikle endoskopik olanı ve iple Fransız askıyı tercih etmiyor, benim rus arkadaşlar var, özellikle söylüyorlar
Hayir zaten endoscopic sac icinden yapildigi icin iceriden cerrahi iple geriliyor ben Francis askidan bahsetmiyorum hanimefendi kalici bir islem degil hepsi duzmece yani ruh olsun turk olsun teknik ayni teknik

Hayir zaten endoscopic sac icinden yapildigi icin iceriden cerrahi iple geriliyor ben Francis askidan bahsetmiyorum hanimefendi kalici bir islem degil hepsi duzmece yani ruh olsun turk olsun teknik ayni teknik
Sizin Türkçenizi anlayamıyorum, siz de Türkçe anlamıyorsunuz çünkü ben başka bir şey yazdım.

Sizin Türkçenizi anlayamıyorum, siz de Türkçe anlamıyorsunuz çünkü ben başka bir şey yazdım.
Diyorumki saç icinden yapilan her islem endoskopik olarqk yqni cerrahi iple yapiliyor doktorlar ust bolgeye derin plan tercih etmiyor iz sebebiyle ve eski bir teknik ama kalici yaslanmayq gore sizin ust bolgenizde endoskopik yapilmis toparlanmalardan anlayqbilirsiniz

Ust kistminizi endoskopik yapmis toplanmadan gorebilirsiniz keske orayida derin yapsqymis

Eklentiler

• Screenshot_20230205-135709_Chrome.jpg
    Screenshot_20230205-135709_Chrome.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 669
I will make my comments about my own surgery 1 month later. Is this method successful? Is it successful with the right patient? How is the process? What is my overall satisfaction rate? I will explain all of the almond eye techniques and processes. 1 month later because I don't know the answers right now. Or if I answer right now, I answer all of them in the negative. it is not healthy.
love
can you give an update please do you like your results?

Merhaba arkadaşlar benim dün zekeriya bey de ameliyatim vardı gözlerim biraz şişlik ten dolayı bulanık yazmakta zorluk çekiyorum ama sizlere fikir olması açısından dün ve bugünün resimlerini ekliyorum

Normalde sadece alt yüz olacaktım ama son anda değiştirdik goz alti yine biraz gevşedigi için malum 11 sene olmuştu ilk endeskopik şakak germe ameliyatim yaşla birlikte yine gidiyor göz altları hepsini birlikte yaptı zekeriya bey

Ameliyattan uyandığımda ne baş dönmesi ne mide bulantısı hiç birsey yaşamadım agrimda yoktu ve bütün gece yatmadım yürüdüm koridorda aşağı indim çıktım

Bugün biraz ağrı hissettim ama ağrı kesiciler ile kontrol altına alinacak Bi ağrı herseyi yiyip icebildim hatta dün şu yumuşak sekerler varya jelibon ondan bile yedim:KK66:)) çantamda kalmış yani hiç bi kısıtlama olmadı cene bölgemde

Bugün şişlik biraz daha gözlerde arttı buda normal diye düşünüyorum sormak istediğiniz sorular varsa cevap verebilrim seve seve resimleri de albüme biraktim
Merhaba hala memnunmusunuz Zekeriya bey den

Jelesec eski konuları bilgi edinme amaclı okumaya çalıştım dün gece, siz ameliyat oldunuz mu kararsız mı kaldınız? Yaptıranların cogu kaybolmus geriye dönüş yok denecek kadar düşük bu konuda. Ben karın meme konusunda halen elimden geldigince destek vermeye cabalıyorum, gidenler mutsuz mu oldu kahrından mı, mutlu olup unuttup gerek mi duymuyor çözemedim. Eski bir üye oldugunuzu farkedip fikrinizi almak istedim. Özellikle Erhan hoca eskiden cok popülermiş sonra ismi gecmez olmus?
Endoscopic yuz germe aslinda en basit ameliyatlardan biri ama scfeer adli uye cok zor bir surec oldugunu soyluyor. Ameliyati olali neredeyse 1 ay olmus ve goruntu su an hic dogal degil yazmis. Bu da bana ameliyatin basarili gecmedigini dusunduruyor. Bu forumda baska bir uye endoscopic badem goz ve beraberinde endoscopic orta yuz germe yaptirmis farkli bir doktora ve fotografta paylasti. Fazla sisligi yoktu, sadece biraz fazla morluk vardi ve 2 hafta sonraki haliyse gayet iyilesmis bir haldeydi. Bende Erhan Eryilmaz i dusunuyordum simdi ondanda endise eder oldum.

Endoscopic yuz germe aslinda en basit ameliyatlardan biri ama scfeer adli uye cok zor bir surec oldugunu soyluyor. Ameliyati olali neredeyse 1 ay olmus ve goruntu su an hic dogal degil yazmis. Bu da bana ameliyatin basarili gecmedigini dusunduruyor. Bu forumda baska bir uye endoscopic badem goz ve beraberinde endoscopic orta yuz germe yaptirmis farkli bir doktora ve fotografta paylasti. Fazla sisligi yoktu, sadece biraz fazla morluk vardi ve 2 hafta sonraki haliyse gayet iyilesmis bir haldeydi. Bende Erhan Eryilmaz i dusunuyordum simdi ondanda endise eder oldum.
Merhaba ben endoskopik onermiyorum cunku kalici degil. Bursada bir doktor var derin plan ortayuz germe yapiyor . Bende yaptirmak istiyorum isyersen beraber gidelim

Benim arastirdigim doktorlarin hepsi siz derin plan isteseniz dahi orta yuzu endoscopic, alt yuzu ise derin plan yapiyor. Her ikisinede orta yuz ve alt yuz olmak uzere ayri ucret aliyorlar. Simdi durum boyle olunca her halikarda endoscopic orta yuz ameliyati olucam, sonuc beni tatmin etmezse 6 ay sonrada alt yuz de olurum diye dusundum.
Ben yurtdisindan gelicem bu yil sonuna dogru ama ilk tercihim Istanbul olucak. Istanbul disi olucaksa doktor gercekten cok iyi olmali. Ozellille derin planin geri donusu olmayan komplikasyonlari olabilir. Yani biraz daha genclesicem derken burda doktor yuzumu mahfetti diye fotograflar paylasirken bulmak istemem kendimi. Tavsiyeniz icin tesekkur ederim ama gecici olma ihtimali olsa bile denemeye deger diye dusunuyorum.
Siz de lutfen cok iyi arastirin. Bursada ki doktorun adi nedir ?

Benim arastirdigim doktorlarin hepsi siz derin plan isteseniz dahi orta yuzu endoscopic, alt yuzu ise derin plan yapiyor. Her ikisinede orta yuz ve alt yuz olmak uzere ayri ucret aliyorlar. Simdi durum boyle olunca her halikarda endoscopic orta yuz ameliyati olucam, sonuc beni tatmin etmezse 6 ay sonrada alt yuz de olurum diye dusundum.
Ben yurtdisindan gelicem bu yil sonuna dogru ama ilk tercihim Istanbul olucak. Istanbul disi olucaksa doktor gercekten cok iyi olmali. Ozellille derin planin geri donusu olmayan komplikasyonlari olabilir. Yani biraz daha genclesicem derken burda doktor yuzumu mahfetti diye fotograflar paylasirken bulmak istemem kendimi. Tavsiyeniz icin tesekkur ederim ama gecici olma ihtimali olsa bile denemeye deger diye dusunuyorum.
Gecici bir isleme o kadar paralari vermek mantiksiz iyi bir dokyora derin plan gerdirme yaptirmanizi oneririm fazla doku alinmadigi surece asla kalici olma ihtimali yok

Dr esin ilhan

X